All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

Distribuiți | 
 

 Concurs cu premii multe, mici si mari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
Admin
ADMINISTRATOR

Data nasterii : 17/05/1993
Varsta : 30
Localizare : Altenbuch, Bayern, Germany
Taur Cocos
Numarul mesajelor : 3783
Joburi/Distractii : Play Guitar
Stare de spirit : Pff...depinde de circumstante...
Reputatie : 10
Data de inscriere : 21/08/2008

Concurs cu premii multe, mici si mari Vide
10092010
MesajConcurs cu premii multe, mici si mari

In curand vom face un concurs pe forum, sper sa cititi acest mesaj sa stiti de el.
Oricum. Sa va spun despre ce e vorba:
Va fi un concurs care nu are o durata limita, dar premiile se dau odata pe luna. Pana acum avem peste 100 de premii care sunt postere cu Tokio Hotel, alti artisti mari, actori, postere din setia TWILIGHT Saga pe langa asta la sfarsitul anului 2011 probabil ca vom da o mapa Tokio Hotel si atunci cand se vor aduna aprozimativ 1500 membri vom pune in concurs un tricou cu HUMANOID CITY original de pe th.bravado.de care este unisex.Pana la aceste premii mai mari va dura, pentru ca pe langa postere dau si cartonase cu autografe.
Pentru a primi poster sau alte premii trebuie sa postati, iar asta depinde de premiu si dimensiunea posterelor.
De exemplu daca User X cu User Y aleg posterul cu Justin Bieber si pentru acel premiu se cer 400 de postari, iar cei doi au amandoi peste 400 premiul se va da la cel cu mai multe postari, iar daca amandoi au 399 de postari premiul ramane pe forum in continuare.
Fiecare premiu se va alege la inceputul lunii si nu poate fi schimbat. Timpul de postare va fi de 30 zile.
Posterele se vor trimite prin posta, deci va trebui sa luati legatura cu mine(YM!: drinni93) pentru a da adresa corecta unde sa trimitem premiul, daca sunteti din Timisoara premiul il puteti primi direct de la mine fara a astepta postasul la usa.
Cand se va deschide acest concurs am sa postez regulamentul official si complet. Pana atunci sper sa aflati de aceasta postare cat mai multi ca altfel nu aveti cum sa participati.
Moderatorul Kristine nu va participa de asemenea Danni96 si eu, pentru ca noi vom monitoriza concursul urmatoarele luni.
S-ar putea ca numarul maxim de postere date va fi de 10 postere sau premii.
Tricoul se da doar daca se ajunge la 1500 useri pe forum din care macar 500 sa fie activi.
Eu va doresc succes de pe acum, desi concursul incepe deabea in luna Octombrie sau Noiembrie.
Anuntati-va prietenii.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Distribuie acest articol pe: reddit

Concurs cu premii multe, mici si mari :: Comentarii

Joe Temă ;3
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Vin Sept 10, 2010 8:56 am Scris de Joe Temă ;3
Oh da, genial !
;;]
ADMINISTRATOR
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Vin Sept 10, 2010 9:07 am Scris de ADMINISTRATOR
Concurs cu premii multe, mici si mari 750519 genial? stiu...e de la mine :-j
avatar
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Vin Sept 10, 2010 9:12 am Scris de ^DeNvilish^
Felicitari pentru idee ! =D>
Sper ca voi apuca si eu ceva cu Tokio Hotel <3
Elenaa.
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Vin Sept 10, 2010 9:46 am Scris de Elenaa.
E prea tare !
:>
Bratly Ratfy
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Vin Sept 10, 2010 7:52 pm Scris de Bratly Ratfy
super ideea Concurs cu premii multe, mici si mari 820988
avatar
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Sam Sept 11, 2010 1:21 am Scris de Stefania
oo geniala idee
Ale
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Sam Sept 11, 2010 3:44 am Scris de Ale
fenomenal Concurs cu premii multe, mici si mari 494856
ADMINISTRATOR
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj Dum Sept 12, 2010 2:07 am Scris de ADMINISTRATOR
voi sa nu credeti ca va fi simplu sa luati premii...in curand creste numarul de premii
Re: Concurs cu premii multe, mici si mari
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Concurs cu premii multe, mici si mari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Blogs :: Official BLOG-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente