All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Va place aspectul de Craciun?
1.Da
ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vote_lcap1 100% ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vote_rcap
 100%  [ 5 ]
2.Nu
ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vote_lcap1 0% ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:26 am

E ,am fost si eu curioasa cine a fost cel cu schimbarea ,dak Dani sau Drinni,arata bine.
Poate pt k tot ai mai adaugat cate ceva astazi,uneori nu putea fi accesat forumul?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:26 am

explika:))....ptr ca rad dar nu stiu de ce:))...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:45 am

Georgiana taci....ca zice bine.....si nu e nimic de ras aici:|

Kristine forumul poate c anu puteai sa il accesezi din cauza browserului sau internetuluiForumul nu poate fi accesat doar atunci cand este pus in vacanta sau in constructie, dar daca este cazul apare acest lucru, iar eu azi nu am facut asta.Forumul a fost lasat sa functioneze toata ziua...si sper ca nu vor fi iarasi probleme cum au fost in octombrie cand nu mai functiona deloc....trebuia sa cer ajutor celor care administreaza platforma pe care se afla forumul...si a durat mult pana ce am reusit sa il recuperez..sa speram ca nu vor fi iarasi probleme de genul ca se poate pierde forumul definitiv
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:46 am

Georgiana ...sti ce te rog? sa intri la profil la tine si sa il editezi...poate iti pui si tu un avatar si o semnatura...ca sasa esti un user avansat bine:)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:59 am

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 750519..am sa fac asta...cand...nu stiu sa imi fac semnatura si sa-mi pun avatar bine:-W....aaa...eu si pc-ul:2 drepte pararele
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:05 am

ma gandeam ca e asa....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:08 am

ca e asa ce:-W?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:16 am

Pai sa iti explic.
Azi am lucrat si pt k am avut ceva timp liber am intrat de pe pcul sotului meu,k era mai aproape decat al meu care era in casa si am tastat un coment ...cand sa ma intorc la pagina principala,neam,nu se mai deschidea.
Am venit la pcul meu,dau adresa dinnou(la mine mergea bn),ma duc la al lui,acceasi problema,nu mergea si a trebuit sa astep pana am venit in casa k sa pot intra si sa mearga bine.
si atunci am vazut k ai mai adaugat inca ceva.
Cred k am fost destul de explicita ,tu sti mai multe despre mine ,poate o sa-ti spun si tie georgiana odata ,k stiu k esti f curioasa
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:21 am

ok:d..am inteles acum;)...mersi ptr ca mi-ai sxplikat:*
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 1:04 pm

Esti draguta dar nu iti explicam tie,dak esti cumva in masura sa imi spui ce sa fac ,ramane de vazut.Adevarul e k itzi c-am place sa te bagi peste tot ,dar asta e ,fie treaca de la mine.
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:52 pm

oh Mein Gott! ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 63219 a rog sa nu faceti boacane
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 3:23 am

Stai linistit nu avem ce boacane sa facem,e doar o discutie in cotradictoriu,eu nu mai zic nimic k am zis cam tot ce era de spus .
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 4:13 am

ok...continuati cu discutii despre th si la subiect... ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 207842 am pus majoritatea emoticonelor...le pun pe restul; cand pot
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 4:33 am

Ai pus da.
Stai sa inteleg ,dupa ce trec sarbatorile revii la vechiul skin?
O sa ne iei si fundalul sonor?
K e prea tare,ai fi rau... ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 63219 sper sa nu.
Sus In jos

Continut sponsorizat




ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) - Pagina 2 Empty

Sus In jos

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Arta :: CREATII SI GRAFICA(Kreationen und Grafiken)-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente