All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Va place aspectul de Craciun?
1.Da
ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vote_lcap1 100% ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vote_rcap
 100%  [ 5 ]
2.Nu
ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vote_lcap1 0% ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 20, 2008 4:44 am

Ce parere aveti de forum acum?Cu spirit de sarbatori

Ultima editare efectuata de catre Drinni93 in Dum Dec 13, 2009 12:24 am, editata de 4 ori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 20, 2008 6:22 am

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932 :ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 820988: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 471606 nice
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 20, 2008 6:51 am

vreu sa va spun ca voi modifica pe veche culoare dupa sarbatori....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 20, 2008 7:00 am

light_angel fati te rog o semnatura si lucreazati putin avataru.....si daca se poate sa scri mai multe cuvinte cand postezi.....pentru ca alfel nu vei mai putea participa la concurs ,adica poti dar iti voi scade 15 postari si atunci e rau.....:897e34: scuze dar te rog posteaza normal.....asa cum face toata lumea.....de parca nu ai sti sa vorbesti.........tu numa emoticonuri postezi........
Sper ca mam facut clar:

1.Fati semnatura
2.Lucreazati profilul
3.Posteaza si cuvinte nu doar emoticonuri


Multumesc,,,,,citeste REGULAMENTUL FORUMULUI(Forum-Regeln)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyVin Noi 21, 2008 9:12 pm

[b] :897e34: :897e34: :897e34: hi hi Am votat :ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 820988: :ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 820988:


SECRET : imi place mai mult aspectul care il avea inainte ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932 ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932 ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyVin Noi 21, 2008 9:53 pm

va reveni dupa sarbatori cum a fost inainte
:897e34:
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Nu-s mem
Vizitator



ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyVin Noi 21, 2008 10:13 pm

mie imi place cum arata....
nu stiu cum arata inainte dar este fain....mie imi place cum arata....am sa intru si dupa sarbatori sa vad cum arata inainte cas curios....as fi vrut si eu sa votez dar vad ca nu am cum....probabil ca trebuie sa fiu membru ....dar asta nu se va intampla....
Sus In jos
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 27, 2008 5:59 am

OKe dabia astept pentru ca ....ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932:D:D... am uitat kum era forumul inainte ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932 :sdgghjkgsdfk:


MERY CRISMAS TO ALL AND A HAPPY NEW YEAR!




Edit:de comisar scuze:D
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 27, 2008 6:04 am

off trebuie sa corectez ce ao spus "copil inocent" merry christmas to all and a happy new year! se scrie


Aveti grija cum scrieti ca nu intelege lumea
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyJoi Noi 27, 2008 6:14 am

opps scuzama ....ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 50932
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
Danni
Danni
Grafican
Grafican

CapricornMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 61Localizare : Timisoara\m/Joburi/Distractii : Stare de spirit : _________

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyLun Dec 15, 2008 10:38 pm

am corectat eu:D

Si nu-i nimic nimeni nu e perfect:D
Sus In jos
http://danny-theboy.hi5.com
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyMar Apr 14, 2009 2:58 am

REZOLVAT!!...........







________________________________

BLOCAT!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 12:15 am

Am deschis acest subiect pentru a putea vedea parerea voatra despre forum acum de sarbatori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
cool_th483
User Avansat
User Avansat

CapricornMaimuta
Varsta : 31Data de inscriere : 16/04/2009Numarul mesajelor : 5Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 12:18 am

Chiar a iesit frumos! Bravo!
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 12:21 am

Multumesc
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
chip
User Neactiv

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 02/11/2008Numarul mesajelor : 3Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 12:26 am

WOW....de cand nu am mai intrat eu pe forumul asta s-au facut multe schimbari...arata super
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 5:21 am

da est fffoarte sooper....este fosarte dragut..arata cool cu acest...aa...."sprit de sarbatori"...este sooper cool..ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 820988
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 9:25 am

Nu stiu cine a contribuit mai mult la noul look oricum aveti toata admiratia mea.


Bravo !

Nota 10 cu felicitari.
Intradevar acum pot venii sarbatorile.


PS.curiosule,oricum cred k te felicitam cu totiiiiiii
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 9:47 am

drinni a contribuit:D:P
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 9:50 am

Kristine:))...la cine te mai referi?ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 471606)ca doar eu am facut tot...fratele meu ma ajutat doar cu logoul sa se aprinda beculetele ca in rest am facut singur :">


Si ideea e ca poate sunt unii mai Scrooge si nu le place Craciunul:)



Multumesc pentru felicitari si noua:)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 9:53 am

A .....am uitat sa zic...am stat azi ore intregi de dimineata sa fac chestia asta si acum seara tot caut ce sa mai adaug pe aici....vreau sa va fac mici surprize valabile si pe viiitor nu doar acumd e sarbatori.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 9:57 am

ooo cat de sweetie....multumim:*
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 10:08 am

Ok...nu aveti pentru ce.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 10:11 am

stim..dar eram si noi..ahh cum se zike..imi sta pe limba..darar.....generosi..sau ma rog cum se zike:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) EmptyDum Dec 13, 2009 10:14 am

hem...poate ca pentru fiecare chesti mai faina ar trebui sa imi dai tu cate un euro:))...Esti cam smechera cateodata ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Vide
MesajSubiect: Re: ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)   ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori) Empty

Sus In jos

ce parere ai de cum arata forumul acum ?????*(special pentru sarbatori)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Arta :: CREATII SI GRAFICA(Kreationen und Grafiken)-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente