All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Strange Shadows ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:43 am

NEXT BY MARIA Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)



[ Tom aude tot ce am vorbit si vine in spatele meu si ma sperie ]

Maria: ce bou esti ....

Tom: deci Maria fata albastra e indragostita de un Bill Kaulitz ?

Maria: ce’ar fii sa’ti pecetluiesti gura Strange Shadows ... - Pagina 3 432988

Tom: asa o sa fac ...POATE ..

[ Bill iesi de la baie era in halat ]

Bill: gata eu am terminat Strange Shadows ... - Pagina 3 432988

Tom: intru eu

Muky: iti aduc eu halat

Tom; merci papusha

Muky: muie papushu’ Strange Shadows ... - Pagina 3 750519



[ Baitu’ s’a dus in dush a facu vine mukyutza ]

Muky: ca tu nu o ai mare :-j

Tom: nu vrei s aincerci

Muky: nu vrei muie ?
Tom: ba da , sa’ti dau intre balcoanele alea gigantice


Muky: vorbea un bou .jet [ si aruncat halatu’ ]
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:44 am

Strange Shadows ... - Pagina 3 916633
Moah` frate..Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
SI Tom era acolo:))
NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 494856>
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:46 am

next Strange Shadows ... - Pagina 3 494856
Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:49 am

Next Strange Shadows ... - Pagina 3 750519Strange Shadows ... - Pagina 3 916633
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:49 am

deci stiti next facut de maria Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)



[Jos ]

Muky: faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai

Maria: asa ma cheama

Muky: Tom gol in baie =p~

Maria: si ce sa’i fac eu sa i’o trag ? Strange Shadows ... - Pagina 3 563536 sunt dispusa

Bill: nu draq nu ii faci nimic ca tu esti a mea :”>

Muky: haoleeeu

Maria: ce ?!

Muky: nimik ma duc in camera cand iese tom nu m-ati vazut , nu m-ati auzit si nu ma cunoasteti , nu stiti unde m-am dus da ?!

Maria: aaaa da dc ?!

Muky: ma duc in camera stii tu Strange Shadows ... - Pagina 3 820988

Maria : aha ... k

Muky se indrepta spre scari dar chiar atunci Tom iesea de la baie si auzise tot....

Maria si Bill nu-l observara asa ca acesta profita de ocazie si incepu sa urce scarile incet dupa fata ....
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:50 am

Eh`da:>
Baga NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 494856>
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:53 am

Next mah Strange Shadows ... - Pagina 3 750519
Acum trb sa se gandeasca Strange Shadows ... - Pagina 3 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 7:53 am

vezi ca stii is in plina actiune
nu te gandi la prostii Strange Shadows ... - Pagina 3 916633 is in plina actiune de scris Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:02 am

da da da
next Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
ce'mi place cuvantul asta
NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:08 am

asa deci nextul Strange Shadows ... - Pagina 3 207842



[Muky]

Muky: dulce camera dulce !

Imi pun lucrurile repede la loc apoi imi i-au jurnalul si un creion si ma sui pe pervarz

Il deschid si ma apuc de scris ...

„Draga jurnalule ,

Deci sentimentul de care iti spuneam dimineatza ... a fost un sentiment bun ... am intalnit 2 baieti Maria s-a indragostit de unul dintre ei ... e chiar de treaba ... dar fratesu e un mare pampalau , si obsedat ... ma rog ca toti baietii ce sa mai ... Oricum mie mie bine daca macar lu Maria e bine ... Nu stiu ce sa mai zic ... poate nu stiu ... poate chiar imi place putin ... de celalt de Tom ... dar nu sunt sigura... deci n-am sa zic nimic ... M-ai vorbim maine , cred ca eu o sa ma culc Maria cred co sa se descurce ... iar eu oricum is cam ametita ... „

Am lasat asa jurnalul si am inceput sa ma uit pe fereastra ... se vedeau 3 stele tare luminoase si luna ... asa de plina si plina de magie ...

[Usa se deschise dar fata nu baga de seama ]

Muky: ce as vrea sa zbor pe cerul noptii pe langa luna magica ... sa ma pot elibera ... sa scap de lucrul care mi-a distrus viatza....

Tom: despre ce vorbesti ?

Muky: cum ai ajuns aici ?!

Am inchis instictiv jurnalul si l-am ascuns in spatele meu ....

Tom: mmmm nuj si nu conteaza .... Strange Shadows ... - Pagina 3 563536

Se aproprie de mine cu o privire perversa ...

Inima imi bata ca naiba ... ahhh... nu suport privirea asta !!!!!!! O urasc ....

Ajunge in fatza mea si vrea sa ma sarute !

Ii pun mana la gura si ma ridic !

Muky: Nu incerca ca incerci degeaba Strange Shadows ... - Pagina 3 820988 Nu’s o tarfa ! Strange Shadows ... - Pagina 3 820988 Deci baietica revinoti Strange Shadows ... - Pagina 3 820988
El nu-mi raspunde dar vine dupa mine , spaima ma cuprinde , ma prinde de talie si ma tranteste burtal in pat.....apoi se pune peste mine ... incepand sa ma sarute salbatic !


Muky: TOM LASAMA IN PACE !!!!!

Parca nici nu ma auzea ... am inceput sa ma zbat pana am reusit sa imi eliberez cat era nevoie un picior si i-am dat una intre picioare ! M-am ridicat si am inceput sa fug ! Cand am ajuns in sufragerie Maria avea o fatza de :” ce s-a intamplat?!”
Muky: Nu ma intreba ....

Am iesit pe usa alergand fara destinatie ... in noaptea rece...
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:11 am

Dramatica lu' mama :x
Next ca nush ce'ti fac Strange Shadows ... - Pagina 3 432988
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:12 am

Bah` Tom e p[rea ipocrit..
Prea obsedat Strange Shadows ... - Pagina 3 63219
NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:13 am

Strange Shadows ... - Pagina 3 750519 da draga asa is e dramatica ce sa fac Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)
stai putin sa si scriem Strange Shadows ... - Pagina 3 750519))
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:23 am

next`Strange Shadows ... - Pagina 3 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:24 am



[Maria]

Maria: Ciudata mai e fata asta !!! O.o

Bill: tare ciudata ...

Maria: ma rog ... ma duc sa ma schimb ...

Bill: k....

Ma indrept spre camera usor pe trepte ...


Intr-un final ajung in camera si ma duc la dulap ... caut ceva mai comod pana gasesc un tricou ceva mai larg negru ...

Ma dezbrac de maieu albastru' ca paru' meu ..nu aveam sutien si stiam ca usa e inchisa asa ca il dau jos. Raman in sanii goi pana cand aud o voce : Bill : =p~ nu stiam ca nu porti sutien

Maria: aaaaaaa mda ... Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
Bill: ce buna esti Strange Shadows ... - Pagina 3 563536


Maria: chiar asa Strange Shadows ... - Pagina 3 563536?
Bill: chiar foarte =p~
Maria: aham deci ce sa inteleg din asta ?!Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
Bill: tu esti viatza mea Strange Shadows ... - Pagina 3 563536 :-x pe vecie Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:26 am

Inima mea
Sufletu' meu
Nikita
Mancati'as ceafa
Strange Shadows ... - Pagina 3 750519
NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:28 am

Baiatu` meu..
Inima mea.
Sorele meu
Strange Shadows ... - Pagina 3 916633

Baga NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 494856>
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:31 am

deci next Strange Shadows ... - Pagina 3 432988
Strange Shadows ... - Pagina 3 494856 Strange Shadows ... - Pagina 3 494856 Strange Shadows ... - Pagina 3 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:32 am

nu mai compuneti manele Strange Shadows ... - Pagina 3 750519
ca borask :-&
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 8:37 am

Strange Shadows ... - Pagina 3 750519 Stau la poarta ta
Te voi astepta
De tine nu ma voi lasa
Privesten ochii mei chiar de nu mai vrei

Strange Shadows ... - Pagina 3 750519)))) hai cam luato razna=)))))
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 9:01 am

Next Strange Shadows ... - Pagina 3 432988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 9:02 am

By maria Strange Shadows ... - Pagina 3 207842Strange Shadows ... - Pagina 3 471606)



Bill: tu esti viatza mea Strange Shadows ... - Pagina 3 563536 :-x pe vecie Strange Shadows ... - Pagina 3 563536

Maria: aha Strange Shadows ... - Pagina 3 563536



[ Iar Bill a intrat repede in camera si a inchis usa ]

Maria: ce faci ma ?

Bill: nu am voie?

Maria: nu Strange Shadows ... - Pagina 3 207842 interzis minorilor

Bill: nu’s minor albastro

Maria: vorbea un Bill !



[ Iar baiatu’ se pune langa ea in pat si si’a intins o mana pt ai atinge usor sanii ]

Maria: baaaah i’a laba ca te castrez

Bill: Strange Shadows ... - Pagina 3 432988 am voie ?
Maria: nuuu Strange Shadows ... - Pagina 3 207842


Bill: Strange Shadows ... - Pagina 3 676994 de ce albastro?

Maria: ca nu vreau Bill !

Bill: dar sti ca te iubesc

Maria: si totul se reduce numai la sex ?
Bill: dar cine a vorbit aici de sex ?
Bill: eu vreau dragoste


Maria: care’i norocoasa

Bill: tu cretino Strange Shadows ... - Pagina 3 750519

Maria: mrrrr..bine hai te las Strange Shadows ... - Pagina 3 207842



[ Bill intinde usor mana si ii atinge sanul era delicat si tare ]

Maria: gataaa

Bill: =p~

Bill: auzi tu mai esti virgina ?
Maria: da da sunt


Bill: ehh...Eu sunt norocosu’ yee Strange Shadows ... - Pagina 3 563536

Maria: da da uite acum Strange Shadows ... - Pagina 3 750519

Bill: vrei sa faci dragoste cu mine ?



[ Pentru Maria a fost un soc...pana la urma era Bill Kaulitz ]

Maria: vreau :x



[ Erau aman2 dezbracati pana la boxeri ...Bill o saruta pe sani si totodata ii strangea puternic in mana ]

Maria: auchi bah doare !

Bill: aaaa scz K

Maria: nu’i nimi continua

[ Bill incepe sa o sarute iar limba lui intrara usor in gura fetei ...continua ce incepura ]

Maria: yummy gust de tinighea aaa pierce Strange Shadows ... - Pagina 3 432988

Bill: Strange Shadows ... - Pagina 3 750519 taci ca’ti place Strange Shadows ... - Pagina 3 207842

Maria: mai vreau ..Strange Shadows ... - Pagina 3 432988
[ Bill incepu’ iar ata de usor si cald incat Maria a adormit in bratele lui ]
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 9:10 am

HEHE:>
NEXT Strange Shadows ... - Pagina 3 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 9:28 am



Bill: dacai stii ca tu esti iubirea pe careo caut de-o viatan treaga oare ce ai spune ?!



[Muky]

Era asa de rece dar totusi asa de frumos ... picioarele nu prea ma mai tineau ... dar ajunsesem ecact la iazul din parc .... se auzeau ciripituri de pasari ....

M-am asezat pe iarba si am inceput sa privesc cerul ...

Muky: as vrea sa inteleg ce se intampla dar nu am cum .... as vrea sa te iubesc dar nu pot ... tu esti luna eu sunt o simpla pasare ...

Scot telefonul din buzunar si ma uit la ceas.... ora 3:30...

Muky: de-ar fi doar un cosmar of ... ce bine ar fi sa ma trezesc ... pacat ca totul e adevarat...



[Tom]

Nu am somn ... sii asa de tarziu ... ceva pe pervaz straluceste... ma ridic din pat si ma opresc din visare si ma duc la pervarz ... e un mic jurnal ... hmmm ...

Tom: ehhh nare nimik daca ma holbez si eu putin ....



[Muky]

Noaptea e asa de magica ... te face sa uiti de tot ... te face sa zbori ... de parca ar fi un drog ...

Ochii mi se inchid usor ... si ceva ma poarta spre un taram necunoscut si misterios ....








O lumina blanda ma trezeste din visare ....

Deschid usor ochii si ma uit iar la ceas ... ora 06:00 ... in curand incepe rasaritul ....

Bag telefonul in buzunar si ma ridic ... si caut un copac numai potrivit pt a vedea bine rasaritul .

Il gasesc pe marginea iazului ....

Ma sui usor pana ajung aproape de varf .... rasaritul acum incepea ....

Totul e asa fascinant... cerul e splendid ....



Totul se termina prea repede si ma trezesc la realitate si ma dau jos din pom .... ar fi cazul sa merg acasa ....

Ma indrept cu pasi lenesi spre casa....



Ajung foarte repede si cand intru o zaresc pe Maria, Tom si Bill in bucatarie mancand ... casc si ma indrept spre dormitor ... il simt pe tom pe urma mea asa ca maresc pasul ... ajung in camera si inchid cu cheia usa de la camera ...

Ma pun jos rezamandu-ma de usa....

Umbra imi spune ca si de partea celalta mai e cineva care sta in aceeasi pozitie ...

Tom: scuze pt aseara ...

Muky: laso balta papusel ... nu te aud

Tom: dar eu tin la tine ....

Muky : nu aud
Tom:Tu nu ma auzi cand iti spun mereu , cat te iubesc si cat imi doresc sa uitam tot ce-a fost , iar din trecut sa te rapesc , stiu cati doresti altceva si eu stiu ca viatza ta o pot schimba ,pot sa-ti dau tot ce vrei , de acum fi doar a mea .


Ultima editare efectuata de catre ~Mџќγ~ in Dum Apr 25, 2010 10:10 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 9:33 am

Next Mukyutza Strange Shadows ... - Pagina 3 563536
Sus In jos

Continut sponsorizat




Strange Shadows ... - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Strange Shadows ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente