All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Strange Shadows ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 7:26 am

Nexxxt dudaa!! Strange Shadows ... - Pagina 5 50932 Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 Strange Shadows ... - Pagina 5 432988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:49 am

asa deci next Strange Shadows ... - Pagina 5 750519)



Muky: hmmmmm sa ma gandesc ..... Bere Strange Shadows ... - Pagina 5 494856 Strange Shadows ... - Pagina 5 563536?
Alex: da Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Muky: te ador bah boule Strange Shadows ... - Pagina 5 750519



[Chriss cu Maria s-au indepartat incepand sa se dea cu placile]

[ma rog ei au inceput sa vb Strange Shadows ... - Pagina 5 119932#8221;]



[S-au dat cu palcile etc si au vb ]

Alex : Bai eu m-am plicti haideti la un suc veniti ?!

Chriss: buna idee !

Muky/Maria: sigur Strange Shadows ... - Pagina 5 750519

[si asa s-au indreptat spre o terasa unde si-au comandat fiecare cate un suc , la un moemnt dat apar Bill si cu Tom]

Muky: Maria aia nu’s .... ?! Strange Shadows ... - Pagina 5 806609

Maria: mancaiar purici is ca scaiu .... Strange Shadows ... - Pagina 5 63219

Muky: Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 buna asta Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 [ Muky incepe sa le fata de tembela cu mana]

[Baieti vin si ei ]

Bill/Tom: Hello !

Alex/Chriss/Maria/Muky: Salluty !

[Maria statea cu Chriss pe banca asa ca Bill s-a asezat laga ea , Maria stand acuma la mijloc , iar Muky care statea cu Alex a trebuit tot sa fie la mijloc]

[Muky se uita urat la Tom]

Tom: cei ?!

Muky: nici cu pretenii nam voie ?
Tom: eram prin trecere...


Muky: si tata e Michel Jackson ...

Maria: Hoooo ce naiba Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 Muky expira si inspira Strange Shadows ... - Pagina 5 750519

Muky: nu functioneste Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Maria: eu vad ca da Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Muky: eehe Strange Shadows ... - Pagina 5 750519



[ma rog au mai vb ce au mai vb apoi au platit si au plecat ]

Muky: baieti stiti ce-ar fi sa dormiti la noi in seara asta ?
Maria: da chiar buna ideea Strange Shadows ... - Pagina 5 207842
Chriss: daca nu deranjam ....


Maria: sigur ca nu Strange Shadows ... - Pagina 5 50932
Alex: sigur ?!


Bill/Tom: n...



[Nu apucara sa zica ceva pt ca fetele le dasera (stiu am facut romana cu femeia de servici mirela Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 ) cate un cot in stomac ]

Alex: huh?
Bill/Tom: sigur ca nu deranjati Strange Shadows ... - Pagina 5 50932
Alex/Chriss: ok deci venim Strange Shadows ... - Pagina 5 50932


Muky/Maria: Super !
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:52 am

next:)))
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:01 am

Crazy child..
Baga next Strange Shadows ... - Pagina 5 494856>
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:09 am

NEXT for tomorrow Strange Shadows ... - Pagina 5 820988 Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 Strange Shadows ... - Pagina 5 494856
Sus In jos
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:13 am

Duda eu vreu nextu! Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:14 am

Strange Shadows ... - Pagina 5 916633 next pe maine seara Strange Shadows ... - Pagina 5 750519) ca unii nare ideei , unii tre sa se culce , unii tre sanvetze Strange Shadows ... - Pagina 5 916633
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 7:26 pm

Faa unii nare idei Strange Shadows ... - Pagina 5 916633))
Hai next ca'ti dau eu cu ideile in cap una doua Strange Shadows ... - Pagina 5 432988
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:33 pm

lasa naibii invatzatul Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 Strange Shadows ... - Pagina 5 916633
cui ii foloseste ??
de ex yo desteapta am dat sapt trecuta test la istorie si geogra...hai sa zik ca lageogra am luat nota pe meritate ca nu am copiat chiar asa de mult Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
dar la istorie tot caietul l'am scris...si tot nota mika am luat..ma roog 8 si mi l'a facut profa 9 pt ca am pus eo botu' Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:34 pm

uite ce bine este sa fi rasfatzat Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
asa ca mine Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 Strange Shadows ... - Pagina 5 916633 :-J



Strange Shadows ... - Pagina 5 443357
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:53 pm

mdea
next Strange Shadows ... - Pagina 5 563536 Mukyluna
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:54 pm



Muky/Maria: Super !



[Intrun final au mers acasa ]

Bill: Bun eu o sa ma duc sa ma culc mie cam somn nu te superi iubire nu ?

Maria: sigur ca nu iepuras <33333333333

Bill: K matzo :-* [ o saruta cu pasiune si pleca]

Muky: tu nu tie somn ?
Tom: ba da da sa nu te superi Strange Shadows ... - Pagina 5 94821?


Muky: nu ma supar dute si dormi :-*



[Pana la urma baietii au plecat si fetele au ramas cu Chriss si Alex]

Alex: asa deci :- ”

Maria/Muky:bereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Chriss: :> ooo :> fetili noastre ce ne’au pregatit

Maria: exact :>

[ Si au baut bere......]

Chriss: pai...e luna plina ce’ar fii sa mergem pe acoperis sa ne uitam la ea ?
Maria/Muky: buna idee :>
[ Toti 4 au iesit afara si s’au urcat pe acoperisi acolo era pregatita de mult mai multe paturi si cateva perne pt ca fetele obijnuiau sa mai faca asa ceva si cu Tom si Bill ]


Chriss: e frumos aici....atat de romantic

Muky: oo ce cuvant ai pronuntat

Chriss: da ce pot spune Strange Shadows ... - Pagina 5 119932#8222;

[ Chriss se uita isistent la Maria care ea statea langa el si Muky langa Alex ]

[ Muky il trage usor pe Chriss de maneca pana cand poate sa ii spuna ceva la ureghe ]

Muky: iti place de Maria [ i’a soptit ea lui Chriss ]

Chriss: oarecum ....da

Muky: aa :>
Maria: despre ce tot discutati ?
Muky: aa pai Chriss


Chriss: nimic nimic

[ Si Chriss i’a pus mana la gura lui Muky ]

Maria: aa pai bine Strange Shadows ... - Pagina 5 750519

[ Si Maria si’a pus o perna sub cap si s’a intins ]

[ Dintr’o data cineva se puse in fata mea si razele lunii incetinesc stralucirea din fata mea ....acel cineva era Chriss care intr’un moment si’a atins buzele de ale mele ...simteam un fior atat de , delicat ]

[ Mi’am sters buzele cu limba .era destul de bun ]

Maria: ce’a fost asta ?

Maria: Mukyluna e complice ca am auzit tot !

Chriss: aa pai...sti..aa...sti...eu....nmk...sti eu inca te plac

Maria: stiam asta

Muky: asa si nu poti sa’l inseli si tu putin pe Bill

Maria: nu idioato nu il insel si punct .

Muky: k k ... zuzo !

[Muky: Alex ma trage de o parte .... zici ca eram ca acum cativa ani Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 cand o speriam pe Maria Strange Shadows ... - Pagina 5 750519 ]

Muky: aud Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Alex: n-ai tu chef sa mergem jos pe iarba ?


Muky: hmmmm ba da Strange Shadows ... - Pagina 5 750519

[Incepem sa ne indreptam spre scarile care duceau jos dar vocea Mariei ne opreste]

Maria: hello unde mama drq va duceti bah copii copaci?
Muky: jos pe iarba se vede mai bine Strange Shadows ... - Pagina 5 750519


Maria: bine cum zici tu da tot o sa mio platesti Strange Shadows ... - Pagina 5 750519

Muky: bine draga cum zici tu Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:56 pm

Nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt Strange Shadows ... - Pagina 5 563536 mukyluna
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 8:58 pm



[Muky si Alex au coborat jos si s-au asezat pe spate .... Alex o lua in bratze pe Muky]

Alex: ca pe vremuri ....
Muky: mda .... astai o alta viatza Alex ...


Alex: stii chiar mie dor de zilele alea....

Muky: si mie uneori ...

Alex: mai tii minte cand eram mai mici ... cum stateam in noptile cu luna plina si stateam toata noaptea pana la rasarit si il priveam miratis i plini de magie .... stii cand noi credeam ca atunci cand e luna plina rasaritul e mai magic ca de obicei ?

Muky: da Strange Shadows ... - Pagina 5 750519

Alex: Mi-a fost dor de tine !

[Si o saruta pe frunte ]

Muky: si mie de tine ...



[intr-un final adormira ]



[Tom]

Razele plapande ale soarelui ma trezesc nelasandu-ma sa mai dorm ... cand ma uit camera e tot goala ... ma uit la ceas .... :06:45....

Oare ce s-o fi intamplat ... ma ridic din pat ... ma duc la baie ma spal , ma imbrac si ies din camera ... unde dau peste fratemiu si el ametit.....

Tom: deci neatza ceai pierdut ?
Bill: Maria aseara na venit ...


Tom: nici Muky ..... hai sa le cautam....

Bill: k Strange Shadows ... - Pagina 5 50932

Tom: eu o iau pe afara k Strange Shadows ... - Pagina 5 820988?
Bill: k Strange Shadows ... - Pagina 5 820988 si eu prin casa si pe acoperis Strange Shadows ... - Pagina 5 820988
Tom: bine ...


Ne-am despartit si m-am indrpetat spre usa .... cand am deschis usa de la intrare ... am vazut-o pe Muky dormea imbratisata cu celalt baiat ... cu Alex ......

M-au gasit toti nervii pamantului ...

Tom: AHHHH BAI FRATE ! x-(

Muky incepe sa se miste ... cred ca m-a auzit ... dintr-o data se ridica si se uita la mine cu ochii pierduti ...

Muky: aaa Tom ...

Tom: nu m-ai ai ce sa imi zici ...

Ma intorc inapoi , lasand usa deschisa ... ea vine dupa mine asa se pare ....

Tom: Lasama in pace k ?! Muky: Tom nu fi copil de 2 ani
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:00 pm

Next copilooooooo Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:02 pm



[Muky]

Tom se intoarce spre mine cu o fatza nervoasa ...

Tom: ce fac ?! so crezi tu ... deci sa inteleg ca tie si se pare normal sa fi cu unu si sa adormi imbratisat cu altul huh?! x-(

Muky: Tom el e ...

Nu ma lasa sa termin

Tom: ce e el ?! dacal iubesti treaba ta gata cu mine nu m-ai ai ce discuta ...

Muky: esti prost sau te prefaci ca esti idiot ?! x-( el e ca si fratemiu pe care nu l-am avut niciodata x-( bineinteles ca tin la el x-( dar ca la un frate nu cum tin la tine x-(

Tom: tot o curva ramai x-(

Cand am auzit am simtit cum imi fierbe sangele in mine si iam dat o palma cu toata fortza pe care o aveam in dimineatza asta....

Muky: date drqn pula mea x-( daca eu is curva tu ce p**da matii esti bah putza drq ?! x-(
Tom: eu ... n-am ...


Muky: Laso balta fa ce vrei stii ceva dute pe centura iati una si futeo chiar nu-mi mai pasa de ceea ce faci de maine vei ramane in mintea mea ca un simplu cosmar x-(
Incep sa urc nervoasa scarile .... si ajung in camera
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:04 pm

Vaai Strange Shadows ... - Pagina 5 63219
Tom e PROST .
Next Strange Shadows ... - Pagina 5 63219
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:16 pm

ce handicapat e Tom Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
next..stiu ca e de plans dar eu rad ca vaca Strange Shadows ... - Pagina 5 432988
haidi next Strange Shadows ... - Pagina 5 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 9:16 pm

deci nexxxxxxxxt Strange Shadows ... - Pagina 5 563536 Strange Shadows ... - Pagina 5 443357
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyMier Apr 28, 2010 11:01 pm

Tom e prost.Strange Shadows ... - Pagina 5 63219
NEXT Strange Shadows ... - Pagina 5 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyJoi Apr 29, 2010 4:50 am

nxtuletzul cand vinne Strange Shadows ... - Pagina 5 432988?
ca snt nerabdatoaree Strange Shadows ... - Pagina 5 432988 Strange Shadows ... - Pagina 5 432988
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyJoi Apr 29, 2010 4:51 am

haidi mai repede ca mor acilea de batranetzeee Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyJoi Apr 29, 2010 4:51 am

acuma cred ca ma apuc sa scriu Strange Shadows ... - Pagina 5 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyJoi Apr 29, 2010 5:03 am

oo asa sa faci Strange Shadows ... - Pagina 5 432988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 EmptyJoi Apr 29, 2010 5:55 am



[Tom]

Chiar n-am vrut so fac asa ... dar m-a luat gura pe dinainte ...

Ma indrept pe canapea si ma pun in pozitie de lenevit ...dar nu pot sa ma linistesc simt cum ceva parca ma injunghie si nu-mi da voie sa imi i-au gandu de la ce s-a intamplat....

Tom: ahh frate chiar stiu sa fiu prost ....

De sus cred ca de pe acoperis aud alte ti[pete si nervi ... pfuai ... tre sa notez in calendar azi e zi de cearta ....

Ma ridic si urc sus si intru in camera ... Muky statea pe pervarz , cu ochii inchisi ascultand o melodie ...

Incearca sa-ntelegi tot ce avem acum
Imagineaza-ti ca-ntr-o zi o sa urmezi un alt drum
N-am sa mai spun ce spun si o sa te doara,
Amintiri frumoase si lucruri petrecute intr-o vara...
Se va sfarsi totul, treaba ta, ai sa vezi !
Nu confunda niciodata realitatea ca-i sa pierzi..
Focul acela viu si rosu se-stinge-n departare,
Mai rau de atat,
Nu realizezi cata suferinta arunci in zare..
Ai impresia ca te-ai plictisit, dar nu realizezi :
Sentimentul de siguranta te face ca sa pierzi !
De multe ori se confunda cu plictiseala,
Dar nu e acelasi lucru, simt c-o sa-mi pierd rabdarea !
Vom uita de vreun drum care ar mai fi,
Despartiti si uitati, nimic nu va mai fi..
Ia o decizie repede, te rog, hai fa ceva !
Te iubesc din suflet, dar nu mai pot rezista asa..


Ai grija ce-ti doresti si unde vrei sa ajungi,
Ai grija cum calci ca ai sa divulgi,
Esti inconjurata de vise, tu, tu nu vezi !
Lasi in urma vant, furtuna, gramezi de zapezi..”
Sus In jos

Continut sponsorizat




Strange Shadows ... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Strange Shadows ...   Strange Shadows ... - Pagina 5 Empty

Sus In jos

Strange Shadows ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente