All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

THE SPIRITS TOWN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 7:30 am

next for u THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856


sunt ... Tom Kaulitz
Lui Kelly ii suna foarte cunoscut numele ...


Apoi baiatul se ridica uitanduse la Kelly
Tom: pe tine cum te cheama?


Kelly: Kelly Fraizer THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932 imi apri cunoscut ...

Tom: si tu ...

Kelly : hmm

Rachel: mami nu ziceai tu cai avut un coleg pe carel cheama asa si ... semana parca ... cu aaaa... cu tine

Kelly: mmm ba da ...

Tom: aaa 2 secunde sa pachez masina :rusine:
Fetele se dau la o parte si tom parcheaza masina



Tom: aaa vreti sa mergem intrun parc

Rachel : da mami merem? Putem?!

Kelly: bn scumpa sigur ca da ...

Se indreptare spre parc ...

Tom: si eu am o colega care o cheama asa ...

Kelly: THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 94821 Ai fost la ZZZZZZ CCCCCCXFGY

Tom: dah THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932 :uimit:

Kelly: in clasa de la A?
Tom: exact :uimit:
Kelly: :uimit:


Tom: imposibil :]]

Kelly: numi vine sa cred :]

Tom: ... waaw ce a trecut timpul : |

Kelly: stiu ...

Tom: se pare ca tu deja ai copil teai maritat ... wow

Kelly priveste in jos ... Rachel acorda o fatza posomorata ...

Tom: aaa am zis ceva gresit ? O.o

Kelly: nu doar ca ... pfff ... am fost violata la 14 ani si ... am pastrato ... :] THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932 si ma rog acum stam doar noi 2 THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932
Tom: ohhh.... O.o sincer .... imi pare rau adika ... sorry...


Kelly: nui niik THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932

Tom: micutzo ai obosit ?

Rachel : doar umpic ... na fost tocmai cea mai linistita noapte ...

Kelly : ... mdah : |

Tom o ia in brate si o pune in spate ...

Tom: k acum cum e ?
Rachel: wow O.o esti inalt ...!!!!


Kelly: fii politicoasa Rachel...

Tom: nu also e bn sa nu icnepi sami zici dumneavostra etc ... ca ma faci batran rau :]] bosorog :]]

Tom incepe sa se prefaca cum ar merge in baston

Rachel radea :]]]

Kelly: te pricepi :]] bufonu clasei :]]

Tom: eeeh vremuri apuse :]]]
Ajung la o banca si se aseaza....

Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 7:33 am

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
CVe dragut este Tommytza tocanita THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 750519
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 7:34 am

nextu tot pt tine THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 750519)


Ajung la o banca si se aseaza....



Dupa ce au stat o vreme si au discutat si au ras ... au plecat... acasa... tom aduce masina ... apoi toata luema intra in masina ...

Afara incepea un apus destuld e ciudat .... cerul se facuse rosu ... iar soarele ... parea o pata ce incerca sa il transforme ... in cerul albastru si pur de alta data .....



Pe la jumatatea drumului ... Rachel ramane blocata ....

Rachel: OPRESTE MASINA ACUM!!!!!!

Kelly: :uimit: rachel !!!! cei cu tine !!!!!!!
Rachel:OPRESTE!


Tom speriat opreste masina ...

Rachel se da cu usurintza jos din masina si seduce in fatza masinii ...

Acolo la jumatatea drumului cerul se intuneca iar de celalta parte inca era zi .... soarele si luna stateau una langa alta ...

Tom amutise iar Kelly nu mai putea face nimik ... nu se amai putea misca... nu mai putea nimik...

Tom se misca ca un zomby in spate si se puse langa kelly ...

Afara o fata cam de aceeasi varsta cu Rachel aparu...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 7:39 am

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 563536
Ce truu THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Ah`...ce marfa frate...THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 563536
Fantome \:d/
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 7:50 am

Rachel: buna samara THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932
Samara: buna ... am venit ... jennifer mia zis ... si ... sa stii ... adika .... spunei mamei tale .... ca baiatul ala e alesul ... in noaptea asta isi va da seama... in seara asta va fi insemnat... un demon va devenii ... viata lui va fi prinsa in viata de om si de demon....


Rachel: si .... mmm... samara....

Samara: nu stiu scumpo nu stiu daca e tatal tau ... vom vedea...

Rachel: mersi samara

Samara: cu placere... eu trebuie sa plec ..

Rachel: ne mai vedem?

Samara : sigur pitikot THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 207842
Rachel: k bye !


Isi iau la revedere se pupa isi dau mana apoi samara dispare si totul isi revine la normal .... Iar rachel se intoarce THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932
Intra in masina


Rachel: back THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932
Tom: cea fost aia ?! :uimit:
Rachel: tie oare ce ti sa parut ca era?! :]]]


Tom: o fantoma dar eu nu cred adika .... :uimit:







asa deci

Samara - mai intai inainte de moarte THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 8xsxea

Samara-dupa moarte

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 1z6ebmw

Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 7:53 am

Moah` cum arata THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 432988
Dar u m`am speriat [-X
THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932>
E truu THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 8:26 am

Tom: o fantoma dar eu nu cred adika .... :uimit:

Kelly: asta si era ... noi avem una si in casa ...

Rachel: ohhh da Jennifer ... haideti acasa THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932
Tom&Kelly: Haidetzi?! / : )


Rachel: mdeah ma rog .. hai ...

Tom se pune pe locul soferului sin cateva minute ajung acasa...

Jennifer nu se simtea .... se aseaza toti pe canapeua din sufragerie .... pe tom icnep al lua ametelile...

Kelly: tom esti bn?!
Tom: nuj ...


Rachel : ce ai ... ta?!
Kelly: O.o


Tom: nuj ... ta ce ?!

Rachel: nimik :]

Tom: offff... ma doare... ahh corpul emu ma arde...

Jennifer apare din senin in fatza lui imbracata intro mantie neagra....

Fetele rmaan uimite ... tom deloc...

Jennifer: transformarea ta a venit / tu ales ai fost / acum tot vei vedea / indata te vei lumina / le vei ajuta / sau in zadar vei muri / acump totul ti se va dezvaluii

Tom lesina ... iar Jennifer incepu sa dispara...

Kelly: JENNIFER!!!! STAI!!!!!

Jennifer: va fi bine THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 820988

Jennifer disparu...

Kelly: Rachel dute in camera ta te rog ...

Rachel: bine mami

Apoi Rachel pleca in camera ei ...



Tom se facea din ce in ce mai palid ... un semn in forma de semiluna ii aparu ... era de culoare : albastru-argintiu...Pe fatza lui palida se vedea... durerea , tristetzea suferintza ...

Kelly: offf tom trezestete ... te rog ... trezestete .... te rog fi bine :[[

Jennifer era in spatele lui Kelly si ii pusese mainile pe umeri ei ...

Jennifer: nu te ingrijora va fi bine ... se va trezi foarte curand ...

Kelly: dar ce se intmapla?! Vreau sa inteleg!!!

Jennifer: vei afla si vei intelege cand el se va trezi si lumea se va scimba

Apoi Jennifer disparu din nou...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 9:18 am

nexxxxxt e super marfa poveste
mooor dupa eaaa
hai ca m'ai facut sh mai curioasa nexxxxxxxxt !
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 9:19 am

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856 THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856 THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 9:21 am

plss baga next cat mai repede
ca nu mai rezist pana nu vad ce se intamplaaaaaaa THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 471606

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 507414 a naibii .. THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 750519 insistenta ce sunt THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 916633
wwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 50932
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 8:12 pm

Apoi Jennifer disparu din nou...



In camera lui Rachel

Jennifer apare .... si se aseaza pe un scaunel...

Rachel: cf ?!

Jennifer: mai nimik ... am venti sati tiu companie ...

Rachel: O.o

Jennifer: da stiu companie ciudata da nah :]]] nu vrei sa atipesti umpic ?

Rachel: mmm nuj.... poate ...

Jennifer: am eu grija ...

Rachel: dar cand se trezeste ...

Jennifer: te voi scula eu ...

Rachel : bn ...

Apoi aceasta se aseaza comod in pat si adoarme.... parca era printesa din padurea adormita ....

Jos:

Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyLun Apr 19, 2010 9:43 pm

next`
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 12:02 am

Aia e din The ring ! THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 207842
THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 563536
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 3:45 am

:>Iha
bAga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Slacul Tom THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 596966>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 6:31 am

Jos:
Tom se schimba din ce in ce mai mult ... acums emnul era asa de vizibil ...


Kelly: offf.... de ce oare ma doare inima?! Iar un gol simt in suflet ... oare de ce ?! de ce totul e de nepriceput ? ... de ce totul e asa ...?! ufff....

Tom incepu sa se miste ... parca cineva il intepa ...

Semnul acum incepea parca sa dispara ... si pielea sa-si revian la normal ... dar se pare ... ca tot era palid ...

Kelly incepea sa auda o voce in mintea ei ...
X: lumea s-a impartit in doua / nu stiu ce sa fac / oare ce trebuie sa fac ? / dar tu ai aparut ca o pata de culoare/ intr-un infinit negru /


Kelly: cei asta?!
X: blestemul ce il va trezi de indata


Kelly vroia sa mia zica ceva dar vocea disparu

Kelly: lumea s-a impartit in doua / nu stiu ce sa fac / oare ce trebuie sa fac ? / dar tu ai aparut ca o pata de culoare/ intr-un infinit negru /

Dupa ce cuvintele fusesera rostite parca durerea baiatului inceta imediat ... si incepu sa se trezeasca ... Kelly se ridica si se duse langa el ... in ochii ei se vedea ... durerea si cat iii pasa de el ... dar era nesigura de tot ... parca era intr-o lume paralela in care nu se incadra... fata ofta usor.... cateva lacrimi cazura jos ...baiatul se trezi si se uita mirat la ea ....

Fata era pierduta in gandurile ei asa ca nu a aboservat cand tom a luato in brate ...

Tom: de ce plangi ?
Kelly: huh?


Fata se scula din gandurile ei si se uita nedumerita la tom ...

Tom: dc plangi?
Kelly: is cam confuza...


Tom: offf....

Lui Kelly incepura sai curga miii de lacrimi fara a mai putea sa se abtina, Tom o tine si mai tare iar acum o tine la pieptul lui.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 7:01 am

Ah`..
ce dulce este Tom THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Ah`...THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 443357
Doamne...Ce bine ca si-a revenit THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 7:03 am

Rachel dormea linistita asa ca Jennifer nu o mai scula ...

Cobora de indata jos ... sii vazu pe cei doi ... se duse in dreptul lor ...

Jennifer: culcati-va : Maine o zi grea va fi / Plina va fi / Cu un rasarit nemilos va incepe / De sange , lacrimi si suferintza plina va fi / Cu-n apus sangeros se va sfarsii

Kelly ramasese blocata ... mai auzise aceste cuvinte ca un fel de blestem ..., iar Tom statea si el uimit ... si el le mai auzise ...

Kelly&Tom: cuvintele astea...

Jennifer: cei ?!

Kelly: cuvintele astea mi lea spus mama in noaptea ... in care pfff dupa noapta aia am pelcat de acasa ...

Tom : cuvintele astea mi lea spus mama inainte de a se imbolnavi ....

Jennifer : ... eeeh ...

Apoi Jennifer disparu ... iar in urma ei lasa ... o mireasma foarte placuta ... iar cei doi adormira de indata ...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 7:10 am

Next
THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 563536
Ce tare..au mai auzit
THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 507414
NEXT
THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 7:49 am

Rasaritul veni ... si odata cu el si cosmarul vietii lui Kelly ... desfasurat in fatza ei dupa atata timp... si totusi era la fel de inspaimantata ... cand cosmarul se sfarsii ... fata se trezi parca din morti ...

Vazu ca rasaritul incepu ...se duse usor la geam ... cerul era asa de straniu iti dadea un sentiment de frica ... iar soarele facea parca tot cel inconjura sa para de parca era in Iad...
Baiatul se scula si el si se duse la geam langa fata ... amandoi stateau muti si priveau ... rasaritul infricosator...


Kelly: k .. totul e bine ...

Un zambet ii aparu pe fatza ... apoi isi dezmortii oasele ...

Tom: nu inteleg cum ptoi zambii

Kelly : THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 820988) mmm nuj ... asami place sa fiu ... viatai cum e ... deci asta e ... pesimistule :]]

Kelly se indrepta spre scari ..

Tom: unde te duci ?!

Kelly: so trezesc pe Rachel ...

Tom: k ...



Kelly se duse sus ... Rachel era deja trezita vorbea cu Jennifer ...si se imbracase deja ...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 8:18 am

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 432988>
Wow..hai baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 443357THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 8:24 am

Next?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 8:34 am

Kelly: neatza

Rachel : neatza ... mergem ...

Kelly: :]] mai usor grabito bn dute si mananca si .. eu ma duc sa ma imbrac

Rachel : bn

Coborara toate 3 impreuna ...

Tom era deja la masa ...

Jennifer: aseazate ...

Rachel : pai si tu ?

Jennifer: ma duc so ajut pe mama ta ..

Rachel : k

Jennifer pleca impreuna cu Kelly in camera ei ...



Rachel : mmm clatite ... yammy miroase a clatite ....

Tom: vrei ?

Rachel : sigur:]]

Tom facu clatitele apoi se asezara la masa ...



Sus kelly tocmai se imbracase ...

Jennifer ii atunca o mantie neagra ...

Kelly: ce sa fac eu cu asta?

Jennifer : imbraco o sati fie de folos...



Apoi coborara ... jennifer le aruncase si lui tom si rachel inca 2 mantii si ea isi luase una ...

Jennifer: sa mergem ...

Tom: unde ?!

Jennifer: iao spre sud ... vom ajunge la Secred Garden ...

Toti: SECRET CE ?! O.o

Jennfier: Scret Garden veti vedea THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 820988



Se urca in masina lui tom si pornesc la drum ...

____________________________________________
____________________________________________


Ajunsera ... si se inspaimantara ...

Jennifer: bun venit in Secret Garden ....

Tom: zici cai locul celor mai mari cosmaruri

Jennifer: habar nai ...

Coborara din masina si inaintara spre ingrozitoarea intrare ... si indata ajunsera pe un coridor ... ciudat si vechi ...

Era asa de frig ... in afara tunelului ningea cu niste fulgi imensi ...

Tom o lua pe Rachel imbratze si vrura sa o ia inainte

Jennifer: nu ... mai bine nu ...o luati inainte

Dar Tom si Rachel o luara inainte fara sa asculte ...

Pe la sfertul tunelului tom incepu sa auda in mintea lui o voce cunoscuta ... prea cunoscuta ...



[in mintea lui Tom ]

X: Buna fratioare ce te aduce pe aici ?! (:

T: aahhh.... cine esti ?! si de ce imi zici frate ?! fratele meu a murit !!!

X: hmm ... n-am murit defapt ...

T: oricine ai fi iesi din mintea mea acum !!!!!!!!!!!!!!!

X: bine .. dar curand ma vei vedea ...

T: JET !!!!
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 8:37 am

Si E billu`THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 563536
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 8:43 am

Tom isi reveni ... si aproape ca ajunseras la jumatatea drumului ...

Jennifer: aici trebuie sa apara ... demonul sangelui ..

Jennifer inghite in sec si o liniste inmormantala se lasa ... merg in continuare si ... ajung la jumatatea drumului cand sa faca urmatorul pas ... Demon Blood[ demonul sangelui ] ii apare in fatza ... tom o lasa pe Rachel jos si ramane inlemnit... era chiar Bill fratele lui ... care murise in urma cu 4 ani ...







THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 1556kg1



Rachel se duce la Kelly , iar Jennifer langa Tom...

Jennifer: ne revedem ...

Bill: asa-i dar vad ca ai alta companie ...

Jennifer : mdeah ...

Bill: deci fratioare acuma ma crezi ?!

Tom: O.o .... dd...da....

Bill: ma bucur ... ooo Jennifer vad ca ai aduso pe Rachel

Kelly cand aude o ia pe Rachel in brate...

Tom: NU TE ATINGI DE ELE !!!!!!
Bill: woops se pare ca teai indragostit fratioare ...


Tom: Bill cei cu tine ?! bill tu nu erai asa !!

Bill: dar uite ca acum sunt ...

Jennifer se apropie de urechea lui tom

Jennifer: defapt nu e asa ... Demonul care stapaneste tot la facut asa ....

Tom ramane din nou inlemnit ...

Rachel scapa din brate lui Kelly ... Ochii ei erau asa schimbati ... erau de un verde foarte ciudat ...Apoi alerga spre Bill

Tom &Kelly&Jennifer: RACHEL NUUUU!!!!!!

Rachel ajunse la bill sil prinse de o mana apoi se uita fix in ochii lui ... Bill incerca sa scape dar in zadar ... tot ce face e fara rost ...

Rachel :

„Tu mor erai

Dar defapt demon deveneai

Acum esti demon

Dar curand nu vei mai fi

Fie noapte

Fie zi

Fie lumina

Fie intuneric

Tu om vei fi

Usor iti vei reveni

Demon nu vei mai fi

Fie aici

Fie acolo

Demon nu vei mai fi „



Bill ramane nemiscat , apoi lesina ...



Toti raman uimiti ...

Rachel: va fi ok!







Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 EmptyMar Apr 20, 2010 8:46 am

THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 563536
Iha..
Rachel super-hero=))
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN - Pagina 2 Empty

Sus In jos

THE SPIRITS TOWN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente