All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

THE SPIRITS TOWN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:17 am

Personaje:



Kelly Fraizer-are 19 ani si jumatate mai are putin si face 20 de ani ,la 14 ani a fost violata ... acum are o fata care are 6 anisiori , parinti cand au aflat au izgonito ,sta singura intro casa modesta din germania impreuna cu fata ei, are cam 1,70 , calma , optimista , amuzanta

THE SPIRITS TOWN Fk1s9h



Rachel Fraizer- are 6 ani , copilul lui Kelly , chiar daca nu isi stie tatal si ar trebuii sasi doreasca sal cunoasca ei nici nui pasa,este isteatza , deja este la scoala , are vise mari si mereu cu capul pe umeri, optimista...

THE SPIRITS TOWN 2hzsf8x



Tom-are 21 de ani , este fost coleg de clasa cu Kelly , dar de atunci nu prea sau mai vazut , are in jur de 1,87, de obicei este linistit si nu se implica in scandaluri , batai si certuri


THE SPIRITS TOWN Rrtmw1
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:23 am

haidi next !
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:24 am

acuma THE SPIRITS TOWN 207842



Rachel fusese inca de mica curioasa , putin ciudata si stranie .... stiam cam tot despre mama ei , despre tot ce patise , desi avea doar 6 ani o intelegea mai bine decat oricine de pe lume . Era putin traumatizata dar ... ii trecea repede .

Toate erau bune si frumoase , viata decurgea normal , viata era asa frumoasa .... pana intro zi .Era luna august , cate umpic , frunzele incepeau sa cada , se facea mai racoare .Era 3 august ziua lui Rachel ... Kelly era plecata inca la servici ... Rachel era singura acasa si se uita la niste desene ...un fior rece o trece la un moment dat ... credea cai racoare lunii august ...dar se insela amarnic ... parca un cutit o strapunge pe dinauntru ... o doare dar nu vede nimik ... O fetitza ii apare in fatza ...si doar o priveste ... dupa cateva minute dispare si ea si durerea ... Rachel ... nu poate face nimik era parca intepenita .



Kelly ajunge acasa ... Rachel era inlemnita in fatza televizorului , Kelly lasa plasele si se duce la fata ei ... pe ecranul televizorului erau puricei iar fata parca era hipnotizata ....

Kelly: Rachel scumpo ... ceia patit ?! Rachel?!

Rachel nu raspunde ...

Kelly: Rachel plisss raspunde te rog ... revinoti Rachel?!

Kelly incepe sa planga

Rachel isi revine parca dintr-un cosmar de neuitat ...

Rachel: mami ... Jennifer... e aici ce vorbesti ?! care Jennifer .... Rachel revinoti ....

Rachel : mami e aici e chiar langa tine ... tu nu o vezi dar ea te vede si te aude... vrea ... vrea sa fie alinata ....

Kelly era insapaimantata de tot cei spunea Rachel....nu intelegea...

Kelly: Rachel ... care jennifer?!
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:27 am

Fantomeeeeeeeeeeeeee \m/
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:27 am

Fantomele sunt fane TH THE SPIRITS TOWN 432988
THE SPIRITS TOWN 916633
?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:29 am

THE SPIRITS TOWN 750519 nu fah THE SPIRITS TOWN 750519)



Kelly: Rachel ... care jennifer?!

Rachel: e casa ei ...

Kelly: Rachel ... bine ... dar te rog scumpo te rog ... revinoti .... Jennifer laso in pace :[[[[ te rog e ziua ei :[[ no mai chinuii :[[ te implor :[[

Rachel isi revine si lesina ....

Kelly: Rachel.... Rachel !!!!!!!!!! Draga mea trezestete :[[[

Rachel deschide incet ochisiorii ....Kelly o ia in brate ...

Rachel: ahh capul meu ...

Kelly: off ce bn ca tiai revenit .... La Multi Ani scumpo !

Rachel: mersi mami , o strange in brate ...

Kelly : hai sa mancam ...

Rachel: k THE SPIRITS TOWN 50932

Kelly o ia in brae pe Rachel ... si merg la bucatarie ...

Mancasera ... deja se intunecase ... era ora 21 ... timpul de culcare ....

Rachel: a fost bun

Kelly: ma bucur deci ... sus cu ursu si la culcare ... :]

Rachel: k ...

Kelly merge impreuna cu Rachel ...

..........
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:34 am

next THE SPIRITS TOWN 820988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:35 am

THE SPIRITS TOWN 750519 acuma si poza THE SPIRITS TOWN 750519)


O culca apoi mai sta umpic o saruta si vrea sa stinga lumina ...atunci adrian se trezeste...

Rachel: nu stinge lumina te rog... daca o stingi Jennifer ... nu o sa mai vada sa citeasca de pe foile ei ... viatza ei ... no sa mai poata continua povestea ... laso aprinsa te rog ...

Kelly: bine scumpo o las asa

O saruta pe frunte

Kelly: noapte buna draga mea ....

Rachel: noapte buna ... nui zici si lu Jennifer nimik? ... are nevoie de alinarea uneo mame ... nu mai are parinti ...

Kelly: bn Rachel ... noapte buna jennifer ... Rachel maine trebuie sa vorbim ...

Rachel : bine mama ... noapte buna !

Kelly: somn usor si noapte buna!

Kelly iese din camera si inchide usa ... nu putea sa creada ... nu intelegea...credea cai doar un prieten imaginar al fetei ei ... dar gresea complet ... si asta a fost cea mai mare greseala a ei ... O fata imbracata in negru ,cu tenul deschis , cu ochi un caprui spre negru ... cu buzele ca... si caisele coapte ....

Kelly nu putea sa se miste pur si simplu se uita la ea ...

Jennifer: Maine zi insorita va fi / Cativa nori cerul vor acoperi / Tu si micutza spre parc veti fugi / De moarte aproape veti fi / Dar veti trai / Cu cineva te vei intalni / El te va ajuta /Numai daca tu asta vei alege / Daca nu ... / Totul un cosmar mereu va fi /

Kelly: nu prea inteleg ... cum adika ... of Jennifer nu esti tu oare doar o imagine dintro imaginatie a mintii mele?!

Jennifer: te vei convinge singura....

Apoi fata disparu ... Kelly se ridica .... de pe scari ... si se dusein camera ... se culca...

THE SPIRITS TOWN Ogx74l

Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:40 am

Ca caisele coapte
THE SPIRITS TOWN 916633))))
THE SPIRITS TOWN 916633))))))))0
sti ma gandeam sa o pui pe aia din the ring ca jennifer :-j
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 9:40 am

neeeeeeee(:|xt
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 8:03 pm

next te rog THE SPIRITS TOWN 494856
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 8:05 pm



Ceasul batea de aproape miezul noptii ... razele blande ale lunii cadeau pe corpul fetei ... facando sa arate ca o printesa... pe afara totul parca dormea... vantul incet batea , adierifara viata erau , parca in asteptarea cuiva ... ra totusi splendid...

Dar visul niciodata nu dureaza mult ... un tipat infiorator se aude din camera lui Rachel ... Kelly isi ia reped eun halat pe ea si iese din camera ... ajungand repede la camera lu Rachel ... deschide usa ... lumina falfaia inspaimantator ... se aprindea se stingea ... geamul era deschis vantul batea si perdelel parca erau niste fantome ....

Rachel statea intrun colt al camerei cu genunchii la piept si cu capul pe genunchi ... acoperit de parul ei .... Lacrimile parca formau o mare de lacrimi cristaline ... cazute din cer de la ingeri ... care raman fara aripi ...

Kelly o ia in brate ... si o saruta ....

Kelly: Rachel .... ceai patit?!
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 8:06 pm

next fah THE SPIRITS TOWN 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyDum Apr 18, 2010 8:35 pm



Kelly o ia in brate ... si o saruta ....

Kelly: Rachel .... ceai patit?!

Rachel: mami ... sunt aici ... ei sunt aici ... vor sa ma ia cu ei ... vor sa ... nuj ... vor sa ma ia cu ei ... vor sa plec ....

Kelly: cine Rachel cine vrea sa te ia ?! cine?!

Rachel : ei mami ... demonii din noaptea cenusie ... vor sa ma ia ... Jennifer ia izgonit ... dar acum e slabita ... vrea ... sa ne ajute cred ...mami nu vreau sa ma ia

Kelly: usurel Rachel nu mai plange .... totul va fi bine ... totul va fi ok ... nimeni nu te va lua ... vei ramane aici ... voi face tot ....

Rachel : poate era mai bine daca aveam un tata

Kelly inghiti in sec era pt prima data cand Rachel spunea asa ceva ... nu putea sa creada ... stia ca totusi e normal sa simta lipsa unui tata ... dar ... totusi ... o durea pt ca nui putea oferi totul pt a fi feiricita...

O voce slaba incepe sa se auda ...

Jennifer: ... Rachel ... copilo .... tu esti ... fica... cea pura ... tu totul poti salva ... lacrimile ... totul e pur ... nu mai plange copilo ... fi puternica ...

Kelly nu mai putea spune nimik ....

Rachel ... incepea sa se potoleasca ...

Kelly: Rachel ... pfff nici nu stiu ce sa facem acum .... Jennifer vreo idee?

Kelly se simtea de parca avea acum 2 fice ...

Jennifer: stam treze ... demonii mereu dau tarcoale ... des... adica atunci cand ... portile Demoniadului [bn am creieru obosit si nam stiut ce sa inventez ] se deschid ... asta se intmapla cam odata la 4000 de ani ... sau depinde ....
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 1:23 am

Moah`..:>Ce imaginatie...THE SPIRITS TOWN 563536
Imi placa ficu` THE SPIRITS TOWN 494856
Dar hai mai reped.e.ca vreau sa ma sperii THE SPIRITS TOWN 507414
Demoniadului [ai fost tare THE SPIRITS TOWN 916633 ]
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 4:41 am

Rachel: mie somn

Jennifer: stiu scumpo ... dar ...

Kelly: nu jennifer vom sta noi treze daca va fi ceva o vom trezi ... dormi draga mea ... odihneste ingerul vietii mele ..

Jennifer: asculto pe mama ta ...

Rachel inchide ochisiori si se pune in poala mamei sale ...

Totul era din ce in ce mai straniu si ciudat ... luna parca se inegrea ....

Sunete incep sa se auda ... tipete de durere ...suflari parca care cheama moartea ... suflete parca luate se aud... inimi frante ... noaptea de halloween e chiar super fatza de ... ce e acum parca moartea te asteapta ... moarteai ca o scapare ... Kelly statea nemiscata parca cu o statuie cu Rachel in brate ... Jennifer parca era si ea infricosata ...

Kelly: Jennifer esti ok ?!

Jennifer: nu prea ... toti demoni aproape... coboara pe pamant .... pfff.... va fi un cosmar intens ... poate prea mare chiar si pt mine ...

Kelly: un cosmar mare si pt o fantoma ?! ciudat ...

Jennifer: mai bn zis straniu ....si ciudat ...

Kelly: si ce ziceai cu ... nuj parca imi suna a blestem aseara cand eram pe scari ...?!

Jennifer: vei vedea azi ... sar putea sa fi surprisa ... pe acea persoana nu ai mai vazuto de multa vreme ... si te va ajuta ...

Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 5:23 am

Cel care te-a lasat violat..adik` Tom?
THE SPIRITS TOWN 563536
THE SPIRITS TOWN 916633
Baga next :x
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 5:26 am

Kelly: Rachel va fi ok?

Jennifer: asta nu stiu .., depinde de alegeri ... depinde de timp de vreme ... de portile cerului si pamantului ... mai mult de alegeri ... unele vor fi chiar dificile .. deci nu stiu ....



Aceleasi sunete se aud in continuu... mereu ... devin de nesuportat .. te sfasie parca pe dianuntru ...



Kelly: offff....

Isi pune mainile la urechi ...

Jennifer: stiu ... In aceasta seara/ suflete sunt luate / sunt nevinovate si totusi sunt luate / armata se formeaza/ lumea usor se schimba / raul si binele se vor infrunta / demonii cu ingerii / blesteme cu poezii / sangele cu lacrimile / totul se schimba / sub privirea ochiilor tematori /

Rachel incepe sa se zbata ... lacrimii incep sai curga ...

Kelly: Rachel scumpo ... Rachel e totu bn ?! Rachel ...?!

Rachel nu rapsunde se zbatea in continuare ... si acum cateva picaturi de sange cadeau din ochii ei ...

Kelly: scumpo oprestete si trezestete ... Rachel?!

Jennifer: laso ... se va trezi si en va spune tot ...

Kelly: dar nu pot so las saa sufere in halul asta

Jennifer: stiu dar .... nu se va trezi ... acum sigur are un vis ca un fel de premonitie ... ea iti aude vocea ... ne aude pe noi sigur ... dar premonitia pana nu se va termina ea nu va mai putea trezi ...

Kelly: offff.... scumpa mea fata



Jennifer:Au inceput sa se auda din ce in ce mai tare

Sunete sfasietoare

Ce ciudat te invaluie

Si pace nuti dau

Vise sfaramate

Inimi faramate

Nici o sperantza

Un singur suflet pur

Ce totul poate salva



Ca o floare

Ce a ei mireasma

Usor te imbratiseaza

Si-n magie te invaluie

Ea te salveaza de tot

Doar lasate purtat...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 5:30 am

Saraca Rachel THE SPIRITS TOWN 676994
NEXT THE SPIRITS TOWN 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 5:33 am

Doar lasate purtat...



Kelly: frumos ....

Jennifer: mdeah o fnatoma care compune ... minunat ... mai ciudat nici nu se putea

Kelly: totdeauna se poate si mai si :]]si eu cand eram ceva mai mica compuneam ....

Jennifer: si ... mai ti cate ceva minte ?

Kelly: da am un caiet

Jennifer: ce misto :nebun:

Kelly: aaa...

Jennifer: o tin eu pe Rachel ... tu ia caietu

Kelly: O.o?

Jennifer: da da stiu cas fantoma dar pot face asta stai linistita

Kelly: bn scuze ... nam vrut sa te jignesc :rusine:

Kelly io incredintzeaza pe Rachel lui Jennifer...

Apoi ia caietul de sub dulapul fetei

Jennifer: da bn lai ascuns

Kelly: eeeh acuma nah era cel mai putin vizibil

Pune caietul jos o ia pe fata se aseaza jos ... se pare ca Rachel se linistise ... totul disparuse de pe fatza ei ... si acum lua caietul in mana [Kelly lua caietul in mana ]

Jennifer: sa aud

Kelly: Printre ingeri si demoni



Uni spun ca lumea va sfarsi in flacari

Alti spun ca in gheatza

Din ce-am trait eu si am simtit

Cred ca lumea va sfarsi in suferintza

Jennifer: poate asa sau poate nu ....
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 6:15 am

Next THE SPIRITS TOWN 494856 THE SPIRITS TOWN 563536
Fantoma draguta THE SPIRITS TOWN 563536
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 6:46 am

Next for Joe THE SPIRITS TOWN 494856 je adore u THE SPIRITS TOWN 750519))



Jennifer: poate asa sau poate nu ....

Kelly: eeeh eram si eu trista

Jennifer: black & pink

Kelly: hey asa zic eu despre viatza
Jennifer: stiu


Rachel se trezeste si se freaca la ochisiori apoi se intinde usor ...

Kelly o imbratiseaza adanc ...

Jennifer: deci ce ai visat ?!

Rachel: de unde sti ?!

Jennifer: asta se spune alta data

Rachel : pai ... am visat ca undeva unde cam totul e alb acea parte ... se leaga cu o parte ... un fel de negru cenusiu ... si ... misterioase persoanaje o lupta mare ... dau si ... am simtit ceva care parca ma chinuia si nuj ...

Jennifer:pfff... se pare ca lucrurile se cam grabesc ...



Noaptea aproape trecuse ... cerul usor se lumina ... era aproape ora rasaritului soarelui ...

Rachel: mami ce se intampla ?!

Kelly: vine rasaritul ... soarele rasare

Jennifer: nai mai vazut pana acum rasaritul dragutzo?! O.o

Rachel: nu ... nu prea ma scol devreme

Kelly: asta cam asa e

Rachel scoate limba

Jennifer: atunci ar fi timpul sal vezi ...

Jennifer se indreapta spre Rachel o ia in brate ...

Jennifer: greu cu ursuletzu la dealul mare

Rachel : ce ?!

Jennifer: eeah nimik asa imi zicea tata cand ma lua pe sus

Rachel: ce dragutz

Jennifer o duse pe Rachel la fereastra si o pune pe pervarzul geamului ... tinando ... ca sa nu cada ... Kelly se ridica si se duse si ea langa cele doua ... statea langa Jennifer

Rasaritul incepu ... era mai mirific ca oricand ... parca era un trandafir trist ... care plangea ... iar acum se desfacea si de fericire si bucurie radia ... totul era asa de frumos si magic...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 6:55 am

THE SPIRITS TOWN 563536
Iha..For me
\:d/
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN 494856>
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 7:20 am

Rachel: Wow :uimit: cat de frumos ... parca ar fi o printesa .... parca chiar seamana cu voi doua Stiti ... parca ... parca semanati

Jennifer&Kelly incep sa rada

Kelly: navem cum scumpo

Jennifer: el e ....

Rachel: o stea ... da stiu



Privira rasaritul pana la sfarsit ...pana ajunse sus pe cer si stralucea mult mai puternic ...

Rachel: miri.... offf cum io zice

Kelly: mirific

Rachel: asa

Jennifer: mai ai timp de invatat

Rachel : hey nu ma mai face pitica

Jennifer: bn ... hopa sus

Si o coboara de pe pervarz

Kelly: cui ii este foame ?

Rachel : mie mie mie !!!!!!!! Jennifer tie iti e?
Jennifer: da dar in frigider nu mai e mancare


Kelly: ahhh asai

Rachel: merem la cumparaturi

Fata incepu a dansa

KellY: bn haideti

Se imbracara etc ...

Jennifer: eu raman aici va astept ..

Rachel: sa nu pleci

Jennifer: jur pe ochisiori tai frumosi

Rachel : bn...

Kelly: haide scumpo

Rachel: acuma

Cele doua coborara scarile si iesira afara ...

Vrura sa tranverseze strada dar nua u observat masian ce tocmai venea ...

Ele ramasesera blocate in mijlocul drumului ... parca asteptandu-si sfarsitul ... dar sfarsitul nu venea ...

Masina se opri chiar la 2 cm de cele 2 ... din masina sport cobora un baiat ... cu coditze si haine largi .... cele 2 se ridicara usor ... baiatul ... se aproprie de ele ...

X: Sunteti bine ?

Kelly: aaaa cred ca da ... scumpa mea deschide ochii...

Rachel isi deschide ochisiori fermecatori ...

Baiatul se uita atent la cele 2 si nui venea sa creada cat de mult seamana .... si aprca cunostea trasaturile ....asa de cunoscute parca prea cunoscute ...

X: micutza e fica ta ?

Kelly: da
Baiatul se apleaca ...
X: deci tu esti rachel ... incaltat eu sunt ...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN EmptyLun Apr 19, 2010 7:23 am

NEXT
THE SPIRITS TOWN 563536
Asa il cheama
Tomm 8->
Baga NEXT THE SPIRITS TOWN 494856>
Sus In jos

Continut sponsorizat




THE SPIRITS TOWN Vide
MesajSubiect: Re: THE SPIRITS TOWN   THE SPIRITS TOWN Empty

Sus In jos

THE SPIRITS TOWN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente