All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:15 am

ce naiba o sa faceti ca o sa ma apuc si de partea a doua la ficu asta Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519) off off Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:17 am

nu imi da idei Muky Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 432988 Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 507414
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:18 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519) nuti dau Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 am eu destule pt partea a doua Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 mas apuca de scris da na Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:18 am

da na lenea ASTA este prea mare )) Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 207842
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:19 am

ba nu Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 da am de facut 2 portofolii Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 la chimie si fizica ca sa nu iau 3 Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633) si un referat Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519) la geogra Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:21 am

wai. ce frumosss Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
scoala asta ne ocupa tot timpul
dar'ar Domnu' sa ia fok !
lasa Muky ca mai sunt 2 sapt de scoala Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 507414
abia astept vacantza de VARA Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 563536


THE SUMMER IS HERE !
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:22 am

pt tine 2 saptamani Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633 eu termin sc pe 24 iunie deabia Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:22 am

wtf Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 806609 ?
de ce ?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:23 am

pai e cu admiterea la liceu Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519)
pe 15 sau 16 iunie sar putea sa mai dau un examen la engleza Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519)) si pe urma vin rezultatele si pe urma is cu obtiunile cu cereri la licee Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 si cu scrisori la directorii si deabia pe 24 iunie terminam Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:25 am

wai ce nsol....
asa o sa patesk sh eo cand o sa fiu intr'a 8'a Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 432988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:26 am

depinde ca tu sar putea sa stai pana intra 9a in sc Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633)
eu scap Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
si pe 3 iunie am banchet asa ca pe 3 si pe 4 avem liber Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:28 am

haolooo Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633
tot bine e de tine sa zik asa Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 432988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMar Mai 25, 2010 7:42 pm

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 da sigur ca da Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMier Mai 26, 2010 9:39 am

Partea a doua ! :

Ana:

Zilele treceau si totul se tot schimba mereu ... nimik nu mai era la fel si totul parca devenea din ce in ce mai negru , mai ciudat si mai straniu ...

Bill nu mai iesise din casa si nici din camera si cand iesise macar putin nu vorbea cu nimeni ... Tom se simte vinovat pentru toate si sufera chiar daca nu vrea sa arate asta o simt ...

Ceasul suna din nou ... Ma uit cu ura la el ...E 08:30 ... pfff ... inca o zi fara ea ... inca o zi in care ... imi vine sa imi iau viatza ...

Ma ridic opresc ceasul si ... imi iau hainele puse de seara si ma duc in baie ...

Imi fac toaleta ma imbrac etc ... si reviin camera ... telefonul sunase cam mult ... si iar suna ... ma duc repede sal iau ...bun .... copil disperat ...

15 apeluri siun mesaj ... haoleu ... toate de la tom ...

Mesaju :” Iubita esti in regula ?! Esti cumva suparata ?! suna-ma cand poti te rog „
Mama cat urasc sa dorm mult ... pfuai ...

Formez numarul si apelez in timp ce ma indrept spre bucatarie ... casa e goala sunt doar eu ... va un biletzel pe masa din bucatarie ...

„ Noi am plecat pentru cam 3 saptamani la bunicii tai sa ai rija de tine si daca e ceva sunane



Cu dragoste mama si tata „



Off frate ce boala ia gasit pe toti ...

Intr-un final raspunde si tom

T: Alo ana esti bine ?
A: da doar ca am drmit cam mult si cam profund si nam auzit telefonul ...

T: aaa k imi faceam griji

A: nui nimik si sorry ...

T: app pot sa vin la tine sa te iau pe la 11:30 ?
A: poti sa vi deacum oricum is singura ...

T: pai ai tai ?
A: au plecat la bunici ca mi-au lasat bilet ...

T: k vin acum in 10 minute sunt la tine ...

A: bine te pwp si te iubesc <333333333

T: me to my angel <33333

A: cu asta m-ai spart Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
T: eehhh Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519 hai ca ne vedem in 10 min <33333

A: bine bye Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 494856

T: bye Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 494856



Pfff dau perdeaua la o parte si ma uit pe fereastra ... se pare ca azi iar va ploua si cam repede ... las perdeaua si ma indrept spre frigider .. iau laptele , iau cerelale din dulap si doua castronase ...

Pregatesc cerealle si pun si laptele 2 linguri si gata ...

Aud cum afara a inceput sa ploua cu galeata ... pfff vremea asta imi da o stare mai proasta decat o am ...


Suna la usa ...

Deschid sil vad pe tom ud din cap pana in picioare seamana cu un cutzu mic bleg si ud fleasca Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519) ma apuca rasu Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 916633
T: tu de ce razi ? Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
A: de tine =))hai inauntru

Tom intra ...

A: bun ...

Intra ... ne asezam la masa ...Mancam cerealele si ne luam ghiozdanele indreptandune spre casa lui tom sal luam pe Bill
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMier Mai 26, 2010 9:57 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 563536>>>>>>>
nexxxxxt Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMier Mai 26, 2010 10:00 am

si vreau si eu cereeale Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyMier Mai 26, 2010 7:08 pm

Haaaai next Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 494856

Waaai javra uda <3
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 494856

NEXT am zis !
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyJoi Mai 27, 2010 9:57 am

Ce cereale Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 563536?
Uuuu`..
Singura acasa..
Baga NEXT :x.
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptySam Mai 29, 2010 11:47 pm

Intra ... ne asezam la masa ...Mancam cerealele si ne luam ghiozdanele indreptandune spre casa lui tom sal luam pe Bill

Am ajuns foarte repede ....

T: dute tu poate ai sanse eu sigur n-am ...

A: dar esti fratele lui ...Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 63219

T: stiu dar aici nu reusesc sa ma bag ... intelege ...

A: k ma duc eu ...

Il pup pe tom pe obraz si ma indrept spre scari .

-Bill,raspunde!Haide sa mergem prin oras.incerca ana sa il scoata din camera,dar nu primi nici-un raspuns.

Mai incerca de cateva ori,dar tot asa.Bill nu voia nimic.



Peste cateva zile scoala a inceput.Eu,Tom si Bill ne-am indreptat spre scoala cu masina lor.

Scoala nu mai era la fel fara Criss.Nu mai era asa de amuzant sa vii la scoala.

Am intrat toti trei in clasa si ne-am asezat in banci,ca inainte.Eu cu Tom si Bill…singur.Din cand in cand el mai arunca cate o privire pe locul de langa el,care acum era pustiu.Suspina odata,lasadu-si privirea in pamant.

Dirigintele intra in clasa si odata cu el o fata mignona,cam 1,65,slabuta,cu ochii albastrii.Avea parul satin cu nuante roscate.Era destul de draguta,dar arata a fata de bani gata.Era imbracata intr-o salopeta pana deasupra genunchilor de blugi,in picioare converse si un tricou negru cu „Rock’s not Dead”.

-Copii,ma bucur sa va vad si anul acesta.Dupa cum vedeti,avem o colega noua-Julia Rashawn.Ea nu este de aici,ci din Anglia.Familia ei este una din familiile regale de acolo.Va rog sa o ajutati sa se acomodeze aici.Julia,locul tau va fi langa Bill Kaulitz.

-Amm,ok…?Se mira ea,uitandu-se la profesor…

-Este baiatul din a doua banca.O lamuri el.

-A,ok.Ii zambi ea .

Ea se aseza langa Bill,fara sa se uite la el.La fel cum am crezut,e o fata de bani gata.Cred ca e tare alintata,bietul Bill..Dar are ceva special fata asta…Parca…seamana cu Criss.Ah,Criss
,de ce ai murit?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyDum Mai 30, 2010 12:11 am

Poate este geamana lui Criss.
Baga NEXT :x.
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyDum Mai 30, 2010 12:13 am

(July)



M-am asezat in banca indicata de profesor.Langa mine statea un baiat cu ochii negrii ca de onix,cu buze bine conturate,inalt,cu o coafura iesita din comun.Bat pariu ca tipul era vre-un „emo” sacaitor,care se duce si plange din orice si vrea sa se sinucida.Pff,mai bine pastrez o oarecare distanta fata de el.

Il privesc din cand in cand cu coada ochiului,si vad ca el se holbeaza la mine de’a binelea.Ce ciudat…Arunc o privire prin clasa si vad ca toti sunt la fel.Doamne,unde am picat?Tati,cand o sa te vad o sa o patesti tu!!!urasc locul asa.

-B..buna.Eu sunt Bill.M-a salutat tipul ciudat de langa mine.

-Mdap,salut.Ai aflat deja numele meu!Nu are rost sa il repet.Ca sa fie clar de pe acum!Nu imi plac EMO!II detest,ii urasc.Daca tu esti unul din aceea,si vad ca semeni cu ei,mai bine m-ai lasa in pace.Urasc sa vad baieti machiati,arata ca si cum ar fi pe invers,si eu urasc chesti asta,clar?Asa ca stai departe de mine,ciudatule.I-am soptit eu fara jena.NU il voiam ca prieten pe tipul asta.

Peste cateva minute se suna,iar O fata si un baiat se apropiara de „Bill”.Bill e un nume de catel.Vai de capul lui.

Baiatul ce se apropie avea dreaduri,ochii negrii la fel ca a-i ciudatului,era inalt si purta niste haine zici ca erau d’ale lui Big JOe.Tipa de langa el era bruneta,cu parul asezat ciudat.Era imbracata intr-o fusta de blugi mini,si un top albastru.In picioare avea converse albe.

-Buna!Eu sunt Tom!Ma bucur sa te cunosc.Imi spuse tipul cu haine ciudate.

-Buna.Eu sunt Ana!ma saluta tipa emo de langa el.

-Oh,frate!NUma’ peste ciudati dau aici?Voi Bill si Tom,Numai nume de catei aveti,iar tu ciudato zici ca esti venita de pe luna.Phrate,unde am nimerit?M-am plans eu si am plecat de langa ei.

Peste ceva timp se suna de intrare.Dirigul ne-a predat niste carti si orarul,dupa care ne-a dat drumul.Urma sa-mi petrec un an ciuuudaattt in acest liceu.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyDum Mai 30, 2010 12:20 am

Ce proatsa :-J
NEXT
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyDum Mai 30, 2010 12:24 am

Ana:

Am iesit inca plina de nervi si am vazuto pe tipa aia cum mergea ca o piti ... thoamne imi vine so iau la bataie :-L

Cineva imi pune mana pe spate ...

Ma intorc si-l vad pe tom ...

T: esti bine ?
A: cum drq sa fiu bine cand curva asta imputita plina de bani si care nu stie ce e aia sa suferi si care traieste nu mai in puf ...


T: usor ...

A: O URASC !

B: nu esti singura ...

A: Bill ... pfff ... iao usor sper ca nu te simti prost din ce tia zis ...

Bill lasa privirea in jos ..

A: bun acum chiar ca m-am enervat rau de tot Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 39213

Maresc pasul spre tipa Julia ...

Dar bratele lui Tom ma opreste ...

T: hai sa nu ne pripim Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 471606
A: bn bn :-L
B: ma rog ...


Ajungem in parcare ...ne suim in masina si pornim spre casa ...

Nimeni nu scoate nici un cuvant ... Bill sta cu ochi inchisi ... se pare ca iar se gandeste ... el nu cred ca va trece prea curand de faza asta... nici macar eu nu am trecut .. nici tom chiar daca mereu ascunde asta ... dar totusi se simte ... as vrea sa fie ea iar aici ... sa ne aduca iar zambetele pe buze mereu... in fiecare zi ... mi-as dori sa dau timpul inapoi pacat ca nu pot face asta ..

Afara soarele a inceput sa zambeasca slab ... de fiecare parte a strazii frunzele au inceput sa cada fara vlaga ... ca niste soldatii ... secati de ultima lor putere ... mii de culori imprastiate pe asfaltul acum rece impodobindul cu un covor splendid
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyDum Mai 30, 2010 1:07 am

Julia

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Dvoxtf
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 EmptyDum Mai 30, 2010 1:26 am

Pfoaiiii`..Ce ipocrita e Jullllll..nu pronunt numele proastelor Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 432988.
Baga NEXT Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 471606>
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 15 Empty

Sus In jos

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 15 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente