All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyMar Apr 06, 2010 9:47 am

sper sa vina...
deci anu' trecut am ramas maska
adika Bill nu stia sa pronunte BUCHAREST Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 63219
waai ce m'am mai suparat Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 820988)

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 494856:X:X:X:X

dar'ar DOMNU' sa vina
ca nu mai pot Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 676994
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyJoi Apr 08, 2010 6:11 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 388
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 400
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 205
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 204
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 203

fanii romani in madrid
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyJoi Apr 08, 2010 6:11 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Roxana+fanclub+%285%29
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Roxana+fanclub+%284%29
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Roxana+fanclub+%283%29
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Roxana+fanclub+%282%29
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Roxana+fanclub
Poze
de azi, din fata locatiei. Sunt peste 20 de corturi.
Atmosfera
foarte frumoasa, se canta "Schrei" si "Noise". Am auzit vorbindu-se doar
in spaniola.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyJoi Apr 08, 2010 6:13 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 109
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 107
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 103

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 090
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyJoi Apr 08, 2010 6:31 am

Foarte frumos si emotionat,cred ca cei care au fost in public nu au cuvinte sa descrie tot si trairile,emotiile pe care le-au simtit atunci.
Eu stiam ca respectivul concert a fost un esec,dar ce stiu eu,doar ce am citit pe un alt site din Spania.Poate au fost doar barfe sau rautaciosi.
Oricum bravo Tokio Hotel ca ofera asemenea spectacole.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyJoi Apr 08, 2010 6:33 am

vreau si eu site-ul ala sa citesc
te rog Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 50932
Sus In jos
Yana
Yana
User Activ

GemeniCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyJoi Apr 08, 2010 8:15 am

Mie mi-a placut concertul de la Viena. Si tot ceea ce a fost acolo. Se vede ca fanele au muncit mult.
Si chiar mi-a placut rezultatul. Mi-au placut bannerele si cadoul. Si sper sa reuseasca ceva prin ceea ce au demonstrat

Apropo nu le tin partea da s-a muncit mult si s-a investit timp mult si bani Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 471606
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyVin Apr 09, 2010 1:04 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 125
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 119
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 118 afisurile oficiale din madrid pozate de romani
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyVin Apr 09, 2010 1:05 am

Se iau interviuri in fata locatiei.
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 162

Fane
care ne-au zambit.
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 156

Fanii
pregatesc bannere pentru concert.
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 110
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyVin Apr 09, 2010 1:05 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 249
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 239
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 235
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 232
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 217
Sus In jos
Jenica
Jenica
Super Postator

RacSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 10/04/2010Numarul mesajelor : 66Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptySam Apr 10, 2010 9:03 am

Eu cred ca este deosebit
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptySam Apr 10, 2010 11:11 am

Eu zic sa nu mai postam aici Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyLun Apr 26, 2010 9:42 am

https://www.youtube.com/watch?v=0vfPstQfoUE&feature=player_embedded
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyLun Apr 26, 2010 9:43 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Tom+tinand+tubul+cu+scrisoarea
Tom tinand tubul cu scrisoarea de la fanii din
Romania
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Copy+of+Gustav+tinand+cadoul
iupi......scrisoare meah. a ajuns la ei Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 494856 Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 494856 ...o fi citit-o bill ???Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 750519)Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 750519)
Sus In jos
TH_Angel
TH_Angel
User Activ

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : IasiJoburi/Distractii : skateboardingStare de spirit : emo

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:29 am

da spre exemplu de ce toti tre sa vina in bucuresti? mai sunt shi alte orase in romania! spre ex in iasi la palatu cultirii ii super tare! nu vad dc vin toti in buc!
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:33 am

Huh!?
Pentur ca Bucuresti-ul e capitala, si e cel mai populat.eu de exemplu nu as venii in Iasi sa-i vad Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 94821?.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 EmptyMar Dec 28, 2010 11:39 pm

Hey! Dinni a zis " eu zic sa nu mai postam aiciz''
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Muzica Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente