All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMier Mar 03, 2010 9:44 am

Un grup de circa 20 de admiratori romani ai formatiei Tokio Hotel vor merge sa vada concertul pe care trupa favorita il va sustine in Austria.

Cu aceasta ocazie, ei doresc sa le dea membrilor formatiei `the biggest Romanian fans` letter`.

Prin urmare, toti fanii Tokio Hotel care doresc sa ia parte la realizarea celei mai lungi scrisori sunt rugati sa trimita pe adresa postelnicuandreea@yahoo.com ganduri, mesaje, versuri, citate (scrise de mana si semnate) si poze pe urmatoarele teme:

Tema 1: De ce imi place Tokio Hotel? Ce iubesc la Tom, Bill, Gustav sau Georg?

Tema 2- de ce ar veni in Romania? Trebuie sa le dam motive sa vina.

Toate acestea vor fi folosite la crearea unei scrisoari-banner cu latimea de 160 cm si lungimea de... `cat ne tin scrisorile`.

Data limita pana la care puteti trimite bucatica voastra din scrisoarea Tokio Hotel este 18 martie.

Mai multe detalii gasiti pe tokiohotelinromania.blogspot.com.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMier Mar 03, 2010 1:03 pm

Cam scurt timpul si nu inteleg de ce e nevoie de o scrisoare,adica ei concerteaza doar in tarile in care au dovezi ,,scrise''ca este un motiv bine intemeiat pt care ii place fani si ce daca vin ,vin pe gratis?Foarte tare... Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 63219
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyJoi Mar 04, 2010 4:43 am

Eu zic ca aia vroiau sa se laude ca merg la concert Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 750519 eu si asa nu le trimit... ca nu ma intereseaza..daca vin bine...daca nu tot bine...in Romania si asa nu e loc pentru asa ceva...sa fim seriosi...aia pun cateva mii de mailuri?sau sunte? ma faceti sa rad Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyJoi Mar 18, 2010 5:36 am

hmmm.........aberant
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyJoi Mar 18, 2010 6:42 am

Eu tot zic ca e o prostie...Oameni fara minte Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyJoi Mar 18, 2010 1:05 pm

Motive???
Ar fi bine sa nu mai ocoleasca Romania .Locatii va spun eu ca ar fii si chear bune mai ales in Bucuresti la RomExpo este loc berechet.Apoi la noi sigur se vindeau toate biletele.
Poate cu urmatorul turneu isi vor revizui atitudinea fata de fanii romani si vor veni si la noi. Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 747870
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyVin Mar 19, 2010 2:54 am

Daca va mai fi urmatorul Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyVin Mar 19, 2010 8:37 am

Ahh`.Trebe` sa fie urmatorul...
Trebe` sa treaca si prin Romania.. Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyVin Mar 19, 2010 10:59 am

ramane de vazut
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyVin Mar 19, 2010 12:25 pm

Drinni esti pesimist in privinta celor de la Tokio Hotel. Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 94821
Vor mai fi concerte cu ei cel putin in America anul asta ca deja au anuntat ca vor pleca peste ocean pt a concerta si acolo.
Eu cred ca ar fi bine pt ei mai intai sa schimbe manegerul,pe David Jost,ca el cred ca este principalul vinovat in esecul turneului actual din Europa.
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyDum Mar 21, 2010 12:24 am

Drinni93 a scris:
Daca va mai fi urmatorul Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 471606
Drinni,da' negativist mai esti... Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 750519
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 2:10 am

Cadoul a
constat in: o sticla de tuica de prune, ambalata frumos intr-o cutie de
lemn pe care scria Romania ; cartea Dracula de Bram Stoker si inca un
cadou special pentru ziua lui Georg – un tricou cu mesajul “I’m 23. Your
Loving Fans from Romania ” plus o placuta pe care scrie GEORGE si
niste suveniruri cu Dracula.


Piesa de rezistenta a cadoului - scrisoarea imensa de la
toti fanii romani. Dimensiunea: 110 x 400 cm. Contine 227 de desene,
fotografii si scrisori de la mai mult de 100 de fani romani.
Gustav a fost super-fericit
cand a primit plasa cu cadou si l-a luat imediat si s-a uitat inauntru
si a zambit cand a vazut panglicile in culorile romaniei!
”......asta spune Andreea(cea care sa ocupat de scrisoare) pe blogul ei
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932
eu am trimes o scrisoare si desene facute de colegi si Stefania Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932 si de mine evident
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 2:11 am

apropo fanii care au mers in Viena la concert ,mer si pe 6 in Madrid .....am vorbit cu ei pe messenger Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 4:23 am

Am trimis si eu Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856 si colega mea Ileana Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932 Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
Cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel :
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Seoith
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 1zn8pj7


Ultima editare efectuata de catre .::Ștefania::. in Mar Apr 06, 2010 4:24 am, editata de 1 ori (Motiv : Deformasem pagina ...)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 5:11 am

Iii.. Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856:X
Ce dragut :x.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 6:55 am

chiar foate draguta Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856 Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:12 am

uitati si poze facute de romani din austria care au fost la concert

Sosiile
lui Bill si Tom












Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC_0140
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC_0138

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC_0136


Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC_0131



Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC_0077
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:14 am

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC04989
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel DSC04979Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%283%29Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%281%29



Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg


si mesajul fanilor romani Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:15 am

param param...poze facute in timpul concertului tot de romani Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 471606 Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 820988
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%282%29

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%2813%29

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%2812%29

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%2811%29

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%2810%29

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%289%29


Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%288%29

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%287%29


Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%286%29



Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%285%29



Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Concertul+TH+30+03+2010+Viena.jpg+%284%29
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:19 am

Cat de sweet Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856.
Ah`...ce dragut din partea fanilor romani:x
Sa treaca si pe la noi [TH]
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:21 am

mai bine sa nu treaca......pt ca nu o sa am niki o sansa sa ii vad live Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 676994 Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 676994 in Romania
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:31 am

Concertul a
fost breathtaking.


Mult peste asteptarile mele.
Desi stiam ca o sa fie impresionant, nu m-am asteptam sa ma lase fara
respiratie. -



Vocea lui Bill este
extraordinara. Nu a avut nici macar backing vocals sau dublajul de
fundal pe care-l mai auzim la unele concerte. Mai precis, am auzit
backing vocals doar la 2 melodii, la sfarsit. In rest Bill a CANTAT
tot. A fost totul curat si s-a auzit foarte foarte bine.


Baietii au facut un show impecabil. Toate momentele au fost
foarte bine dozate.
Intro-ul a fost puternic. Fanii erau in extaz.
Toata lumea tipa si canta odata cu trupa.

Bill a vorbit cu fanii in
repetate randuri. Mi-a parut atat de rau ca a vorbit in germana si nu
prea am inteles insa s-a vazut din gesurile si din expresia fetei ca
era bucuros, emotionat si ca le multumea fanilor.


Dupa primele 5-6 melodii a urmat o mica pauza care
a introdus momentul unpluged. Am avut parte in aceasta pauza de un
colaj de fotografii si filmulete alb-negru proiectate pe toata scena.
Au fost video-uri emotionante cu baietii, de acum cativa ani, de cand
se bateau cu pernele, de cand faceau tot felul de prostioare. Am
savurat fiecare secunda si mi-am adus aminte cu nostalgie de acele
momente de inceput.


Apoi a urmat momentul unplugged
care a fost iarasi foarte frumos. Bill imbracat in vesta de blue
jeans, incadrat de Tom si Georg. Gustav statea putin mai in spate si
mai sus, astfel incat de vedea si el foarte bine.


Pe parcursul intregului show baietii si-au
impartit scena foarte bine. S-au miscat dintr-o parte in alta astfel
incat toti fanii sa-i poata vedea cat mai de aproape.

Tom si Georg si-au schimbat
locurile intre ei de mai multe ori. Bill la fel, a urcat si a coborat pe scena in
forma de sfera, apoi a venit in fata catre fani, in repetate randuri.


Efecte speciale – tunuri de foc, pianul lui Tom in
flacari, o ploaie imensa de confetti la sfarsit, lumini si proiectoare
de tot felul care au facut ca scena sa arate incredibil; deja
traditionalul “dus cu apa” din sticlele din care beau baietii.



La Alien toata sala a ridicat
foile cu fetisoarele cu aliens.
S-au vazut foarte frumos. Parea ceva
magic. Ca si cum intreaga sala era un tot… poate suna ciudat dar asta a
fost senzatia pe care am trait-o eu.


Scena in forma de sfera arata incedibil in realitate. Este
foarte spectaculoasa. Modul cum se deschide si cum iese Bill de acolo…
apoi cum se inchide… este genial.


Baietii au avut fiecare momentul lui. La sfarsit Gustav a
coborat mai aproape de fani si a aruncat betele in sala, innebunind
fanele din primele randuri.

Apoi s-a jucat cu glasurile noaste facandu-ne sa
tipam “im valuri”.

Tom si-a aruncat prosopul catre publicul care tipa in
extaz. A fost foarte frumos.


Ma bucur foarte tare
ca grupul romanilor s-a facut remarcat. Sunt sigura ca baietii au fost
incantati de cadoul pe care l-am trimis prin Onerva, administratora fan
clubului din Viena.

Cadoul a constat in: o sticla de tuica de prune, ambalata
frumos intr-o cutie de lemn pe care scria Romania ; cartea Dracula de
Bram Stoker si inca un cadou special pentru ziua lui Georg – un tricou
cu mesajul “I’m 23. Your Loving Fans from Romania ” plus o placuta pe
care scrie GEORGE si niste suveniruri cu Dracula.


Piesa de rezistenta a cadoului -
scrisoarea imensa de la toti fanii romani. Dimensiunea: 110 x 400 cm.
Contine 227 de desene, fotografii si scrisori de la mai mult de 100 de
fani romani.

Gustav
a fost super-fericit cand a primit plasa cu cadou si l-a luat imediat
si s-a uitat inauntru si a zambit cand a vazut panglicile in culorile
romaniei!


Sursa: http://www.tokiohotel-fanclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=1861&start=390


Bannerele cu ROMANIA LOVES
TOKIO HOTEL au fost foarte vizibile.

S-a vazut clar cand Bill si Tom si-au focalizat
privirea catre bannerul tinut de Augusta si prietenul ei, pentru a-l
citi.



Organizarea a fost foarte buna.
Nu am vazut niciun incident. Inca de dimineata, de cand au inceput
fanele sa se adune in fata locatiei, au fost mai multi oameni din
staff-ul locatiei care au asigurat paza. Erau foarte draguti, iti
dadeau informatii, foarte cooperanti.

Inainte cu o ora si ceva
de a se da drumul in sala s-a facut o coada imensa, pana in strada, dar
totul a fost civilizat. Intrarea in sala a fost destul de rapida. Paza
a fost prezenta peste tot.

Am asteptat in sala o ora si ceva
pana la inceperea concertului. In timpul asta au fost mai multe valuri
de tipete de la fani, care-i chemau pe baieti. La un moment dat sosiile
lui Bill si Tom si-au facut aparitia in randurile de sus ale salii si
unii dintre fani, care au crezut ca sunt adevaratii Bill si Tom, au
inceput sa tipe foarte tare....
Bill 2 si Tom 2 faceau cu mana.... a
fost foarte dragut.
Sosiile erau de fapt 2 fete imbracate ca Bill
si Tom. Au fost toata ziua prezente in fata locatiei si au facut poze
cu toata lumea care dorea. Am facut si noi poze cu ele . Au fost foarte
dragute si cooperante.
Cea care-l imita pe Bill purta costumul cu
cele 3 "cordoane" de lumini pe umeri.
Numai ca luminile ei erau albastre, nu albe,
ca ale lui Bill.
Dar de la departare semanau foarte bine... ai fi
jurat ca sunt chiar ei.

Si la un moment dat a inceput
concertul....
Nu va pot descrie ce senzatie am trait cand i-am auzit
vocea lui Bill live. A fost incredibil. Atat de puternica si curata.
Nu-mi venea sa cred ca sunt acolo.


Bill arata amasing. Nu mi s-a parut deloc skinny, asa cum
se vehiculeaza. Outfiturile sunt extraordinare. Imi place foarte mult
cel cu umerii albi. Nu stiu de ce nu-l poarta mai mult, pe parcursul
show-lui, pt ca arata incredibil de bine.

Catre sfarsit era tot
transpirat… dar fericit. Se putea citi satisfactia pe fata lui.



Ce m-a impresionat cel mai tare?
Vocea lui Bill.
Tot show-ul in sine. Baietii au multumit
publicului si l-au aplaudat.

Fanele care au venit de dimineata sau unele chiar cu cateva
zile inainte de show.

Atmosfera
extraordinara care a fost toata ziua in fata locatiei. Au fost fani
din mai multe tari. Fiecare venisera pregatiti cu steaguri… dar parca
ale noastre au fost cele mai frumoase
J
Atmosfera care s-a simtit in tot grupul
romanilor. Ne-am inteles extraordinar, desi cei mai multi dintre noi nu
ne mai vazuseram niciodata.

Persoanele venite la concert – am vazut parinti cu copii de
9-10 ani. Doamne si domni trecuti de 35- 40 de ani care nu venisera cu
copiii, ci pur si simplu venisera pentru trupa.


A fost o experienta extraordinara.
Ne-am promis ca nu ne vom opri aici. Trebuie
sa-i aducem pe baieti si in Romania!

Si pana vin ei la noi, cu siguranta vom mai merge noi dupa ei
in tarile unde mai concerteaza.



este descierea facuta de o fana din Romania(Andreea-28 ani) Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 8:59 am

Cat de dragut Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 9:02 am

da Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932 mie imi pare rau ca nu m-au luat si pe mine Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel EmptyMar Apr 06, 2010 9:46 am

super tare Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
sper sa'i convingem sa vina Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 494856
Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 563536

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel 50932
Sus In jos

Continut sponsorizat




Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Vide
MesajSubiect: Re: Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel   Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel Empty

Sus In jos

Fanii romani pregatesc cea mai lunga scrisoare pentru Tokio Hotel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Muzica Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente