All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMar Apr 27, 2010 4:46 am

nici eu nu am voie sa lipesc postere:d
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMar Apr 27, 2010 4:46 am

dar imi cumpara tot ce vreau cu ei:d
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMar Apr 27, 2010 6:15 pm

Pai si eu am aproape de toate cu ei Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219
Ma rog......
Ultima discutie a fost pe 27 apr [ adica aseara ]
Cand am pus boxa la maxim cu muzica Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 432988
Si pe urma a mai fost si TH la TV si am dat si acolo la maxim ....si m'a certat ca erau la masa .....Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 616764 mdea Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 616764
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMar Apr 27, 2010 9:52 pm

eu m'am certat cu mama
pe aceasta tema.. Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 496743
pffffff vroia sa imi dea toate postere jos de pe pereti
a zis ca imi intuneka camera..
si ce frate pana la urma e camera mea..
nu doarme ea acolo
eu dorm...si fac ce vreau din ea !
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMar Apr 27, 2010 9:54 pm

si ma enerveaza ca daca ma imbrac putin in negru
imi zice da ce esti tu maika Bill2
Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219 frate deci e enervanta uneori..
dar alte dati nu stiu' cum da Domnu' si nu zice nimik
ma lasa in pace....si ii accepta si pe ei
daca ar fi mereu asa eram cea mai fericita
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Apr 28, 2010 2:49 am

Moah` frate..Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219
SPuneti-le si voi sa va lase in pace..
Daca se ia de mine ii zik sa ma lase in pace.E viata mea..ascult ce muzica vreau EU Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219>
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Apr 28, 2010 6:55 pm

Hooo maika
Gata
Stay calm
Respiraaaaaaaaaaaaa nu muriiiiiiiiiii Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219
Comenteaza'i tu lu' mama ca ma da draq imediat [ si eu pe ea :-" ]
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyJoi Apr 29, 2010 12:56 am

Of ,am citit tot ce ati mai postat,pacat ca exista asemenea discutii si mai ales ca multe argumente cu care vin parintii nu sunt adevarate,mai ales ca nu se stie mare lucru despre ei decat ce au dat pe diverse postruri de televiziune si mai ales parodii tampite care nu au nici o legatura cu Tokio Hotel ,trupa ,membri nu sunt EMO,versurile lor nu imping pe nimeni la ,,sinucidere'' asa cum s-a vehiculat prin massmedia.
Am o propunere pentru voi.
Daca vreti sa fie dati mai des la tv ,ma refer la MTV,votatii si voi asa cum fac eu de la un timp in coace.Se poate face asta la By Request.
iate unde.
http://www.mtv.ro/sondaje/mtv-by-request
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyJoi Apr 29, 2010 4:00 am

eu am votat Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 471606
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyJoi Apr 29, 2010 12:09 pm

Pentru a le da mai multe voturi deschide-ti mai multe pagini fara sa votati si apoi dati vot la fiecare pagina.
Mlultumesc By33nkuzaa ca esti asa receptiva si atenta la ce scriu eu. >Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 50932<
Sus In jos
HuMaNoId GIRL
HuMaNoId GIRL
User Neactiv

BalantaCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 30/04/2010Numarul mesajelor : 3Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyVin Apr 30, 2010 2:28 am

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 596966 l mn in familie km mereu sunt discutzii p tema asta.....
ai mei nu inteleg c simt in leg cu ei,nu intel k th chiar mi-au schimbat viatza...eu locuieste cu matusimea,cateodata m bucur k recunoaste faptul k st talentati asta e cel my imp pt mn


dar.....cateodat knd n my ciondanim imi spune lucruri urate,my ales cespre bill,pt k stie k m doare cel mai tare.....k e gay,satanist,femeie,scobitoare.....vesnik pov....si multe altele.....
am noroc k am prietene kre m intel....ultima cearta a fost probabil in urma cu doar cateva ore......... Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 676994
Sus In jos
hellen
hellen
Super Postator

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 15/03/2010Numarul mesajelor : 80Localizare : Departe..^Joburi/Distractii : Muzica, Scoala, Stresatul>:), ...Stare de spirit : Heppy...:)

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyVin Apr 30, 2010 2:43 am

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 676994
Saracuta de tine
Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 676994
Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 676994
Of
Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 596966
Sus In jos
TH_Angel
TH_Angel
User Activ

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : IasiJoburi/Distractii : skateboardingStare de spirit : emo

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 4:36 am

Nuj...mie imi zic ca TH sunt violentzi shi ca sunt emo...neam certat pe tema asta...mo pus sami dau jos piercingurile...da ma rog de parka eu leam dat jos :p
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 5:10 am

eu nu ma prea cert cu ei din cauza la TH...mama a ask cateva mel si a spus doar ca Bill canta pe nas:-|


mie imi tot spun EMOx(x( si mama si tata:-|


in iarna , de fiecare data cand ajungeam acasa de la scl ma intrebau dak nu am pierdut vreo insigna...si eu nu port insigne:-|
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:01 am


Pai eu am noroc ca ii unchiul meu rocker si sunt obisnuiti asa si tata mai fredoneaza cateodata melodia spring nicht si cred ca o si intalege,la mama nu ii place muzica rock dar nu are treaba cu mn,in schimb la scoala.........,mai ales colegul din spatele meu ma face emo etc. si cand ne nimerim amandoi la aceeas petrecere zice la toti ca eu ascult TH si incep toti sa zica,ca sunt emo
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:25 am

si pe mn ma fac colegii emo da ma doare la banana Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 207842
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:27 am

la fel,decat manelari ca ei
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:30 am

corect Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219 si am destui in clasa Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 99599 ...singurele pers pe care le cun din scoala kre sunt fane TH sunt eu si inca o pr foarte buna dintr-o clasa paralela
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:32 am

eu nu stiu pe nimeni din scoala care sa asculte TH
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:38 am

Eu am mai multi in scoala care asculta TH ;]].


Si, ati cam deviat.


Daca parintii m-ar face emo, le-as da ****.
Daca ascult TH, sau nu stiu ce alte trupe e treaba meaa ! Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 616764
Wtf!? impotrivitiva si voi!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 6:43 am

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 110468 da cn ii baga in seama?Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 207842:
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyDum Oct 03, 2010 12:47 am

Pai parintii nu prea ma mai cearta acum
Inainte mai ziceau de TH , dar acum s-au obisnuit
In schimb unchiul meu mai are putin si ma bate
Ne certam de fiecare data pe tema Tokio Hotel
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Noi 17, 2010 6:39 am

Pacat ca exista neintelegeri si discutii din cauza trupei TH.
Sunt alti interpreti sau trupe care sunt mult mai ascultate si mediatizate decat TH pe care unii parinti sau adulti le accepta.
Multi parintii nici nu stiu defapt ce mesaji transmit unele melodii ,nu inteleg versurile, dar daca aud melodia la radio sau o vad la TV e BUNA.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyMier Noi 17, 2010 6:42 am

Discutii si neintelegeri intre parinti si copii vor fi mereu. Asa e de cand lumea.
Eu sunt o exceptie, o raritate. Defapt asa cred ca sunt toti parintii care au copii de tineri si asculta muzica rock Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 750519
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 10:08 am

Eo nu m-am certat never cu parintii din cauza TH .... Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 750519 si lu mama ii place de knd i-am pus humanoidu Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 50932 , si lu tata de knd tot il pun in continuu Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 50932 deci nu am avut discutii Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 50932 ptk ei nu sunt asa informati despre formatiile noi..... (nu k th ar fi asa noi Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 750519 ) in fine .... eo sunt happpy si orkm , chiar dak ar fi zis cv nu mi-ar fi pasat .... Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 63219
Sus In jos

Continut sponsorizat




Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente