All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Dec 06, 2009 4:21 pm

Aflati k si la mine au aparut discutii in familie din cauza k am aceasta noua pasiune : Tokio Hotel.
Sotul meu mi-a spis in seara asta k taie cablul de la net in 3 locuri.
De ce in 3 nu stiu?
Iar mama k poate pana vine ea de craciun la mine imi dau piercingul jos.
Deci concluzia...nu conteaza ca varsta ai ,nu trebuie sa faci decat ce zic altii k ei stiu mult mai bine.
Cand vine mama trebuie sa dau si posterele si afisele jos k sa evit discutiile inutile,dar piercingul s-o creada ea.
Imi vine sa urlu de nervi
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyLun Dec 07, 2009 2:48 am

in trei locuri pentru sa fie mai greu de refacut:))...dar exista in marketuri...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyMar Dec 08, 2009 11:39 am

E uite k nu l-a taiat,dar pana azi am fost suparati,adik am vorbit doar strictul necesar.
Azi mi-am facut un abonament nou la cablu tv k sa pot sa vad si posturile germane si iar s-a basicat pt k am facut chestia asta fara sa vrea el,acum o sa il sufoc si cu PRO7,SAT1,RTL si ce o mai fi pe acolo,dar ii trece
Discutii sunt in orice familie,ce face si pasiunea asta pt TH,dar sincer nu imi pasa.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyMier Dec 09, 2009 9:25 am

bravo fatoo!!...sa stii..ca... eeu nu prind canallele gemane..si tre' sa ma rog de mama acum:">..munca grea rugatul asta..si nu vrea sa-mi pun a piercing..ptr ca a zis ca sunt cu scoala"Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 820988)...si nu sunt discutii cu TH...adik bine..mie acum cateva luni imi placea jonas brothers si am trecut ff repede la TH:D..si imi plac mai mlt decat jb:D
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyMier Dec 09, 2009 1:47 pm

Jonas Brothers sunt cu totul alta ciorba de peste,asha se zice de ceva diferit,ei au asha o emblema de baietzi cumintzi...nu k rebelii de la TH.
Apoi cu piercingul mai ai si tu rabdare,poate e nevoie sa mai treaca ceva timp k mama ta sa il accepte,mai e timp si poate peste 1 an 2 o sa ai alta parere.Pentru inceput potzi sa itzi iei un clips din acela cu magnet k sa ii vezi reactzia si dak itzi place cum itzi sta.Eu acum nu vreau sa va spun sa facetzi anumite lucruri pe care parintzii vostri nu va lasa.K sa ii mai imbunatzi mai facetzi si k ei,insotzi-tzi l cumparaturi,statzi mai mult timp impreuna,ajuta-tzi la diverse treburi prin casa,intr-un cuvant CUCERITZII.
Trebuie sa va ganditzi si din punctul lor de vedere,au prins alte vremuri,mult mai conservatoare,uni au uitat k au fost si ei copii,acum au mult mai multe probleme(criza e un principal vinovat), sau unii pur si simplu nu accepta k copilasul lor a crescut.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptySam Feb 06, 2010 7:45 am

...of ...parintii mei ii accepta asa cum sunt ei mai zic cateodata ca sunt retardati ..dar e bine ...e mai proasta relatia cu colegii si alte rude ..imi zic mereu sa ma opresc din isteria asta , imi spun EMO , dar evident ca nu sunt ..nici TH nu sunt EMO , aici conteaza imaginea .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Feb 07, 2010 3:26 am

Parintii mei..nu spun nimic despre Tokio Hotel..:PNu m-am certat niciodata cu ei pe aceasta privinta:P
Sus In jos
Anusca
Anusca
User Avansat
User Avansat

TaurCaine
Varsta : 30Data de inscriere : 13/02/2010Numarul mesajelor : 8Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Feb 14, 2010 12:16 am

parintii mei nu au nimic cu tokio hotel, au ceva cu rock-ul in general...oricum nu prea ma intereseaza. am avut perioade in care ne certam, dar acum s-au calmat si ei si eu. unele melodii le plac si lor dar nu vor sa recunoasca... Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 57845
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Feb 14, 2010 5:40 am

nu k ar asculta th dar nu au nik in potriva lor Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 50932
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Feb 14, 2010 11:52 am

da..nici parintii mei nu asculta Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519 ...dar nu se baga ei
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyMier Feb 17, 2010 10:13 am

tata are ce are cu tokio hotel de knd a aparut la tv reprtajul ala cu emo[adk fake emo] cu idioata aia kre s'a arunkt de la balcon sh tokio hotel sunt de vina sh alte cacanarii dastea :-j de atunci e cearta de fiekre data knd vede k scrie TH pe ce site snt yo...
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyJoi Feb 18, 2010 3:03 am

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519 Asa se speriase si cel mai bun prieten al meu [care specific nu are nicio legatura cu muzica rock]dar apoi i-a trecut.Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 471606
Mama nu are nici o problema cu faptul ca ascult rock sau ca sunt fana TH si zapacesc pe oricine cu ei Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 507414!:XA fost si ea la vremea ei fana Queen ,deci ma intelege.Cu pierce`urile a zis ca o sa ma doara si nu ma lasa sa ma 'gauresc' asa de tanara Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519 .
Iar tata a zis ca daca ii vede langa mine sau daca o sa mearga cu mine la concert [ ca deh cica am nevoie de protectie:-? ], ii tunde Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 916633 .
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyJoi Feb 18, 2010 1:20 pm

Waw ce de probleme ridica trupa asta nevinovata,pt ca parerea mea este ca e adevarat la inceput au fost ei putin mai ,,rebeli''in exprimare ,dar daca ar fi mai des difuzati pe posturile noastre de radio,muzica lor este SuPERBA,iar versurile sunt foarte profunde si frumoase.
Oare de ce nu vor adultii sa accepte ca si ei au fost rebeli la randul lor,au ascultat muzica mult mai ,,ciudata'',de versuri nu mai zic.Fiecare generatie a avut preferintele ei,acum este randul celor de varsta voastra si a celor de la TOKIO HOTEL.
Acum sa fim corecti nu cred ca au luat atatea premii degeaba,cu argumentele astea trebuie sa incercati sa va convingeti parintii.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyJoi Feb 18, 2010 1:27 pm

Daca ei au un stil mai aparte de a se imbraca hai sa ne luam si de Madonna care in tinerete si chiar si acum are un stil f extravagant in tinuta,au fost f multe scandaluri si pe seama ei si sunt si acum.
Michael Jackson a fost si el ,machiat,pedofil,cheltuitor,dar tot a fost regele muzici pop.
Si cati nu sunt care nu mi amintesc acum.
Fredy Mercury solostul de la Queen a fost homosexual declarat,George Michael homosexual declarat,Elton John homosexual,actori o gramada,dar ei sunt batrani sau decedati si nu mai conteaza acum ...cemai fara comentarii.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyJoi Feb 18, 2010 1:36 pm

Cati din cantareti care acum au peste 35-40 de ani nu s-au drogat,dar asta se uita.
Urasc cand altii nu isi mai amintesc ca si ei au avut un actor sau un interpret sau o trupa preferata.
Bine cu percingul nu e bine sa va grabiti,poate mai tarziu o sa regretati,nu stiti ce va rezerva viata,ce cariera veti urma si poate nu va da bine,dar foarte simplu se si poate reninta la el.Nu acelasi lucru se poate si in privinta unui tatuaj .
Totusi e bine sa incercati sa evitati niste discutii cu parintii daca nu aveti argumente bune.Acum fiecare parinte ii vrea binele copilului sau ,dar ar trebui sa aiba si ei mai multa incredere in deciziile voastre,pt ca nu mai sunteti totusi niste copilasi care sa nu stiti ce sa faceti.
Asta este parerea mea.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyJoi Feb 18, 2010 1:43 pm

Si pe mine multi cunoscuti ma privesc ca pe o ciudata acum ca am piercing,dar stiti ceva nu imi pasa si daca nu ma accepta asa nu au decat ,inseamna ca nu ma cunosc bine si nu imi sunt prieteni adevarati,pt ca eu nu m-am schimbat,decat ca am un aspect mai tineresc si mult mai degajat si sincer parca eu una am mai multa incredere in mine.
Nu stiu de cand iam descoperit (septembrie 2009)simt ca am devenit alt om.
In primul rand nu imi mai pasa ce crede lumea despre mine si cred ca am mai mult tupeu.Daca cineva se uita mai insistent la mine nu mai intorc sau las privirea in jos,ma uit si eu si pana la urma va zic eu ca renunta.Cui nu-i place sa nu se uite.
TUPEU!!!
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyVin Feb 19, 2010 4:03 am

mama mai zice:"pff..ce-ti place tie la aistia...nici nu-i baga la Tv..asculta si tu Queen..Miley Cyrus.numai necunoscuti asculti.."
mda
dar nu ma intereseaza asta ptr ca sunt propriul meu sef Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 50932..ascult ce vreau...
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyVin Feb 19, 2010 6:00 am

Kristine a scris:
Si pe mine multi cunoscuti ma privesc ca pe o ciudata acum ca am piercing,dar stiti ceva nu imi pasa si daca nu ma accepta asa nu au decat ,inseamna ca nu ma cunosc bine si nu imi sunt prieteni adevarati,pt ca eu nu m-am schimbat,decat ca am un aspect mai tineresc si mult mai degajat si sincer parca eu una am mai multa incredere in mine.
Nu stiu de cand iam descoperit (septembrie 2009)simt ca am devenit alt om.
In primul rand nu imi mai pasa ce crede lumea despre mine si cred ca am mai mult tupeu.Daca cineva se uita mai insistent la mine nu mai intorc sau las privirea in jos,ma uit si eu si pana la urma va zic eu ca renunta.Cui nu-i place sa nu se uite.
TUPEU!!!

Doamnee..Kristine te ador pentru asta..tupeul..increderea in tine..si pentru faptul ca ai demontrat mai sus tot ce ar trebui sa zic eu la altii pentru ai convinge sa ma lase in pace si sa nu mai zica ca TH sunt niste ratati [ asta nu zic parintii mei ..zic alti 'prieteni' care cica au experienta muzica si ca eu ar trebui sa cred atunci cand ei imi spun ca Th nu sunt buni de nimic Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 39213 .
Te admir pentru ca desi ai varsta care o ai esti fana Th si te mandresti cu asta indifirent de ce zic cei dragi [sau mai putin dragi],la fel ca mine.
Nu stiu daca m-am exprimat gresit sau nu ,dar sper ca ai inteles ce am vrut sa spun. Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 89226
Sus In jos
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyVin Feb 19, 2010 9:46 pm

in l an nu au fost de acord Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 57845
in al ll an asa si asa Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 63219
dar acum se pare ca sau obijnuit Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 471606
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptySam Feb 20, 2010 1:45 am

Asa e la inceput Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 50932 .Eu acum trebuie sa fac partea cea mai grea si anume sa ii mai conving doar sa merg la unul din concertele Humanoid City Tour sau cand sunt ei in Germania sa plec acolo cu unchimiu. Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Apr 18, 2010 6:58 am

Cred ca azi a fost ultima cearta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Apr 18, 2010 8:44 am

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519 ultima a fost acum vreo luna cu mama din nou ca cica m-au tampit Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519) si ca imi ia muzica cu ei si cablurile de la calculator Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519 dar ma rog na reusit Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519) asa ca s-a impacat cu ideea pe moment ca n-are ce sa-mi faca Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyDum Apr 18, 2010 11:38 pm

Pai pe mine niciodata nu m'au inteles [ in muzica ] ba eram cu rocku' ba cu emocore 8-)
Si pana la urma am ramas la Tokio Hotel si mereu am certuri cu ei
Ca bla bla sunt emo idioti bla bla :-@
:-@
si sa dau posterele jos si steagu' :-@
ca deja am exagerat si sunt maniaca
:-@
Dar nu o sa fac nmk din ce zic ei Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 507414 trb sa ma accepte daca nu sa ma dea la adoptie Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 207842
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyVin Apr 23, 2010 4:22 am

ma cert in fiecare zi cu ei pe tema asta
asa ca a devenit o obijnuinta:)))
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? EmptyLun Apr 26, 2010 6:00 pm

ai mare dreptate Kristine...pacat ca nu sunt si parintii mei asa Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 676994
Nu am voie sa imi lipesc nimic pe pereti(postere, afise) nu am voie cu pierce ( dar tot mi-am facut)Si e cam nasol ca doar la scoala il port, sau cand ies in oras ca acasa mi-l dau jos, ca nu ma lasa. apoi nu am voie sa ma imbrac cum vreau eu, sa ma tund cum vreau eu. motivul: vrei sa ajungi ca satanistii aia de la Tokio Hotel? Iar eu ma oftic ca stiu ca nu este asa dar tot nu o pot convinge pe mama( ca ea e capul rautatilor) tata nu zice nimic de ei dar nici el nu ma lasa sa-mi lipesc postere Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 63219 chiar mi-a rupt unul Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 676994
intr-o zi am dat drumul tare la muzica si am ascultat( normal )Tokio Hotel , mama ma batea la cap sa inchid muzica, dar tata ma rugat sa mai dau o data melodia Automatic Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 494856 dar asta a fost singurul lucru bun care mi sa intamplat in legatura cu Tokio Hotel in familia mea Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? 596966
Sus In jos

Continut sponsorizat




Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Vide
MesajSubiect: Re: Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?   Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei? Empty

Sus In jos

Cand a fost prima sau cand ultima discutie,cearta pe tema Tokio Hotel cu restul familiei?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente