All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:35 am

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 916633..frate..Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519)....Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 820988...fffoarte tare insulta=))Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:37 am

fata asta are multe defecte:))....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:38 am

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519...ok..stiu...ar trebui sa facem un TOP10 al defectelor lui Miley:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:39 am

TOP 10? sa fim serios:)) Nu ajunge Top 1000000 Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:41 am

ei bine chiar atat.....moama:))...am avea ce sa comentam:P..eu acolo am zis "TOP10" alea care ies mai mult in evidenta:))Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:44 am

sti ce....am o surpriza pentru Miley...stai asa...o secunda....nu pleca....stai chair aici...sa nu pleci...pune maian la ochi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:46 am

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519..am sa imi pun mana la ochi:d..nu plek:))Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:47 am

gata ...fi pregatita....


SURPRIZA!!!


https://all-in-one.forumgratuit.ro/discutii-libereoffene-diskussion-f21/care-sunt-defectele-lui-miley-cyrus-t259.htm#1640



Asa ca nu mai spune nimic depre idioata asta aici.....pentru ca nu e vorba depre ea... Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 11551
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:49 am

stiu..iipp..am sa ma uit:D:P
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 9:47 pm

bn bn lasati-o p miley in fitzele ei k nu mai poate nimeni s-o scoata.........am dat si eu un ex mai cunoskut..............si dak ma gandesk mai bn nu kred k s-a inventat fata potrivita pt bill......printre vedete ma refer
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:55 pm

uite d c spuneam k are nevoie d putina dragoste.........
vi se pare k arata bn?

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 S640x480
Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Bbnn
Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 3080806991_4cb83f6dc2
Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 2ccuob10
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Dec 12, 2009 10:59 pm

vreau sa spun k bautura l kt e el d slab......e un pericol
si sigur bea si in momentele d singuratate.........knd tom si ceilalti isi impart camerele d hotel ku fanele
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 12:04 am

Gusti sigur nu:))impoarte camera cu nici o fana
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 12:52 am

hay k nu asta era ideea.........uitete si u c palid e in prima poza
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 5:02 am

pff....o fi si el obosit;)
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 6:55 am

dar ce face in penultima poza?....l-a aruncat tom:>?
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 7:24 am

off..sad:|Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 63219 ..nu mai vreau sa-l vad asa trist:((
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:13 pm

nu stiu cn l aruncat dar sg era putin beat
stiu k e trist dar poate dupa accidentul ala va avea mai moolta grija d el...........k doar noi toti avem nevoie d l kred k isi da seama d asta
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyMar Dec 22, 2009 11:31 am

parerea mea este ca nu ar trebui sa bea "de suparara",este foarte rau pentru un tanar de varsta lui:p,care are "de ingrijit" atatia fani care sunt innebuniti dupa el,
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyJoi Dec 31, 2009 3:17 am

exact...totusi nu stim kt d moolt bea s-ar putea sa nu fie kiar ingrijorator...........sper
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyLun Feb 01, 2010 7:20 am

nu cred ca isi va gasi o fata care sa fie cum vrea el...lumea e prea rea si prea fatarnica,,,nah..pana la urma va fi cu cineva,..nu va ramane singur pana la 90 de ani..
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptySam Feb 06, 2010 8:05 am

Bill se simne singur ..nu a mai avut o iubita de 4 ani acum doarme cu cei 4 catei Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519 frumos nuu ??

Priviti ce status aveau Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519 :
TOM KAULITV = salbaticul
BILL KAULITZ = virginul
Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 8:34 am

da e tanar si totusi numi pot imagina prietena perfecta pt bill Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 94821 ........adik el e unicat nu are o versiune feminina Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyMar Ian 11, 2011 8:29 pm

pai sa se indragosteasca
dar nu`si gaseste odata o fata???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 EmptyJoi Feb 17, 2011 11:30 am

Poate acum ca se afla in Los Angeles printre atatea staruri de cinema si fotomodele isi face si el o prietena, asta nu inseamna ca trebuie sa se si indragosteasca, mai are timp e inca tanar.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente