All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyMier Sept 02, 2009 5:36 am

Bill Kaulitz se simte singur si vrea sa se indragosteasca




Bill , spre deosebire de Tom, la varsta de 20 de ani, se simte singur, pentru ca vrea sa se indragosteasca. El nu a facut sex pana acum.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Nelly
User Neactiv

RacCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 16/04/2009Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyMier Sept 02, 2009 8:04 am

ooo da,draguts video:X:X
Billu' se simte singur:((Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 676994
sper macar sa gaseasca o fata pe masura lui:X..merita asta:X
Luv' u Bill<3
Sus In jos
avatar
gabytssath
User Neactiv

CapricornCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Noi 14, 2009 10:15 am

[b]THare video-ul.:x
Sunt atatea persoane care ar face orice pt el:x
Dar el cauta ceva my special.:x
Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 494856:X:X:X:X
I :x Drinni.
<33.
[b]
Sus In jos
avatar
gabytssath
User Neactiv

CapricornCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Noi 14, 2009 10:17 am

I :x Drinni *
Sus In jos
avatar
gabytssath
User Neactiv

CapricornCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Noi 14, 2009 10:18 am

~x( I Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 494856 Drinni.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyLun Noi 16, 2009 7:18 am

nu mere video:((Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 676994Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 676994.....cat de naspa:((
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyDum Noi 22, 2009 9:04 am

bill merita o fata spontana,sensibila si creativa in care sa se regaseasca...merita tot ce e mai bun:)Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 798130Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyDum Noi 22, 2009 9:38 am

mdea...ma rog...intr-adevar....lasa sa nu se indragosteasca de oricine..Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 750519....nu dau nume, TOM......sa stea...sa astepte...sa-si gaseasca Marea Dragoste:D...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyLun Dec 07, 2009 4:54 pm

Nu cred k o sa o gaseasca prea curand si cu cat va trece mai mult timp va devenii din ce in ce mai precaut si mai pretentios.Daca ar fi un vip k el o sa fie gelos pe toti din jurul ei ,o fata obisnuita (din multime)oare cum ar putea sa ajunga la el?si apoi vor aparea diverse intrebari :ore ma place pe mine,renumele meu,banii mei sau se foloseste de mine k sa fie remarcata ???
Nu stiu cum o sa faca,totusi cand e sa te indragostesti o faci si gata ,poate sa spuna toti din jurul tau k nu e persoana potrivita k pt tine e perfecta.
La capitolul asta mie imi e mila de Bill,chiar merita ceva deosebit.
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyMar Dec 08, 2009 4:11 am

Bill primeste scrisori de dragoste si de la femei si de la barbati...s-a zis pe Sat.1 atunci cand a fost "Das Phänomen Bill Kaulitz"




Pe scurt ce a fost in emisiune
Citat :
Bill Kaulitz ist das Enfant terrible der deutschen Musikszene.
Schlagzeilen, Gerüchte, Klatsch und Tratsch über ihn sind
allgegenwärtig. Und ganz nebenbei ist seine Band “Tokio Hotel” die
erfolgreichste Musikgruppe Deutschlands. Sie stürmt sogar in Amerika
die Charts. “STARS & stories” spricht mit vielen prominenten
Kollegen, die ganz persönlich das Phänomen Bill Kaulitz erläutern.
Außerdem: Die Bambi-Verleihung 2009 / Jeannette Biedermann – “Ich will
nur noch rocken!”
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyMar Dec 08, 2009 7:12 am

marfa..dar ce inseamna..Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 389485...ptr ca nu inteleg nimik:|
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyMar Dec 08, 2009 3:23 pm

Pai cand au spus ei k fani din afara Germaniei vor sa invetze germana...uite cum pt k sa-i intelegem ,alti au avantajul k poate au invatat la scoala, eu mai intru pe google,am si dictionar,caut,caut,caut...si gasesc ceva pana la urma...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyMier Dec 09, 2009 9:08 am

jtiu..dar nu traduce prea bine "google-traducere" adik iti traduce dar nu prea inteleg..si cu dictionarul tre sa iei fiecare cuvant..ptr ca nu stiu niki o picatura de germana:))
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyJoi Dec 10, 2009 3:07 pm

Bill Kaulitz - 4 ani fara dragoste

Tandrete, dragoste, sex - Bill Kaulitz (20) nu are parte de asa ceva! Ii este frica de fete? Chiar este fericit?
Patru ani inseamna 1.461 zile, 35.064 ore sau 2,1 milioane de minute - in orice caz o perioada lunga de timp! Poate un baiat de 20 de ani sa reziste atata fara giugiuleli, tandreturi si sex? Bill Kaulitz reuseste - de nevoie!

Solistul trupei TH nu a mai avut prietena din 2005, nu s-a mai sarutat de la inceputurile carierei la TH. Ultima sa prietena a fost Ina (azi 21) din orasul natal al lui Bill - Loitsche/Germania. Acum este dorit de milioane de fete din toata lumea, chiar si Miley Cyrus (16) s-a dat o data la el.

Dar Bill si-a refuzat in ultimii ani toate admiratoarele. Incredibil: Bill pare din exterior sa nu sufere din cauza acestei pauze la capitolul iubire, se concentreaza pe cariera, munca in studio si fani. Bill nu are oare nevoie de dragoste?

Adevarul este ca in spatele fatadei de vedeta cool se afla un tip sensibil si timid. Bill se simte singur, a recunoscut chiar de curand: “cateodata cand ma aflu dupa un concert in camera de hotel nici nu stiu ce sa fac. Atunci ma apasa o liniste totala!”

Adanc in inima sa are dorinta de a iubi si a fi cu cineva. Dar sa gaseasca o prietena draguta pare dificil pentru Bill. Ii este frica de apropiere si sufera ca nu poate, ca alti baieti de varsta sa, sa cunoasca fete fara a fi in permanenta sub supraveghere. Tom, Georg si Gustav nu au probleme in a aborda o fata, flirteaza si cu fanele.

Bill insa prefera sa pastreze o distanta. Ii este frica de faptul ca fetele nu vad in el decat o vedeta glam, de aceea nu este interesat de aventuri fugitive. Bill: “Sexul fara dragoste nu este de mine. Sa-si piarda Tom timpul cu asa ceva. Toata aceasta fustangeala nu duce nicaieri!”

Nu-si doreste sex fara dragoste, ii este frica de sentimentele sale si de faptul ca ar putea fi ranit. Destul de complicat! “Cand ma voi apropia de o fata, voi dori sa-i fiu tot timpul alaturi”, spune el. “Iar asta nu are cum sa functioneze la ce program incarcat am alaturi de Tokio Hotel!” Suna intr-un fel ca o scuza.

Solutia: ori isi gaseste o prietena foarte intelegatoare care sa-i lase toata libertatea de care are nevoie, ori asteapta cu dragostea pana la sfarsitul carierei. Dar nu se agita: “Clar, imi doresc o prietena, dar pot astepta femeia visurilor mele! In momentul de fata nu dorm in pat decat cu cei patru catei ai mei!”
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyVin Dec 11, 2009 12:14 am

bill are nevoie d o fata urgent.........altfel se va inkide in el si mai moolt si va avea d suferit....pakat k e asa sensibil si pretentios.....dar il inteleg asteapta dragostea adevarata...eterna.....ah.....e atat d visator.......totusi o parte din el se regaseste si in mine si in mil d fane carora le-a insuflat visul lui
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyVin Dec 11, 2009 8:30 am

bill este un baiat special:X:X:Xsper sa-si gaseasca fata visurilor:(care sa il inteleaga:*Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 89226
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyVin Dec 11, 2009 8:34 am

nu neaparat....ste inca tanar:D..are timp ptr asta:P
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptyVin Dec 11, 2009 9:02 pm

dar are nevoie d putina dragoste........se vede k sufera din cauza k e atat d sensibil........isi face o imagine puternica si sooper cool in spatele careea se ascunde un tip sensibil si introvertit......doar knd scrie se deckide ku adevarat rezultatul fiind versurile lui profunde
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 4:50 am

pai frate.....lasa-l sa caute in continuare>Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 207842... decat sa caute o fata care doreste doar bani lui..si nush..nush alt examplu:-??...adik sa caute pe cineva care-l vrea cu adevarat
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 6:11 am

La momentul actual nu prea cred k il interesaza asa de mult sa aiba o relatie,are programul destul de incarcat si se pregatesc si pt turneul de anul viitor,k doar nu e ceva chiar asa de simplu.
Si cum am mai spus cand e sa te indragostesti se intamla si gata ,nu te intreaba sau nu te anunta ,mai rau e pt cei care nu s-au indragostit niciodata si ajung la o varsta respectabila si nu ii inteleg pe cei care iubesc.
Bill mai are timp e inca tanar.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 7:34 am

asa e are destul timp si prin faptul k refuza atatea fete (nu l-a interesat nici miley cyrus)devine tot mai dorit.....iar asta face bn l imagine........sigur nu o face intentionat
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 10:19 am

ce bine ca nu l-a vanat miley cyrus\:d/...ce bine imi pare..si orikum miley e prea copil ptr bill:D..adik..ma rog:-J...ce-o fi o fi:P
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 10:22 am

Miley asta e o proasta:)) noroc cu tatasu care o bagato in muzica:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 10:29 am

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 750519....sunt de acord cu tine:p....Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 750519)...bill nu ar alege-o niki o data pe miley..doamne:Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 750519Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca EmptySam Dec 12, 2009 10:34 am

Miley e scarboasa, si cur asu ala de cal=))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Vide
MesajSubiect: Re: Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca   Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca Empty

Sus In jos

Bill se simte singur si vrea sa se indragosteasca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente