All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMar Ian 05, 2010 6:47 am

georgiana98 a scris:
woo..si tu ai 18 ani Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 50932 ?


Nu am, dar am facut un cont special pentru sa pot vedea clipul Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMar Ian 05, 2010 6:49 am

Emil a scris:
eu cred ca nu prea afecteaza pe nimeni ca nu stiu ce i-a facut acelei fete, who cares, pentru voi chiar este asa important? adica va afecteaza asa mult ca a facut el asta? Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 367514


Faza e ca nici acum nu stiu astia sigur ce s-a intamplat, daca ei nu au incredere in Tom sau ca au incredere in tipele alea...Oricum...ideea este ca nici un fan nu vrea ca Tom sa ajunga dupa gratii.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 4:55 am

tom dupa gratii......pt atata lucru... Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 806609 .....ar fi culmea.........stiu ca justitia e oarba dar nici kiar asa
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 5:31 am

katya_TH a scris:
tom dupa gratii......pt atata lucru... Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 806609 .....ar fi culmea.........stiu ca justitia e oarba dar nici kiar asa

astea sunt regulile in tarile civilizate...si sunt chair corecte...nici macar daca esti vedeta nu ai dreptul sa lovesti pe cineva...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 6:29 am

nu ca in Romania Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 50932
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 9:36 am

si in romania trebuie sa existe legea...si cred caexista dar nu se aplica:| pentru ca multi romani sunt fraieri si nu zic nimic:|
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 9:38 am

pai este lege...dar..nu se respecta Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 207842
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 9:40 am

se aplica...m0am informat
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Ian 06, 2010 1:09 pm

Drinni93 a scris:
se aplica...m0am informat

La ce tara te referi cand zici se aplica,cred k la Germania k la noi tot ala cu bani si relatii scapa chiar daca e vinovat.
Acolo clar ca nu a fost Tom principalul vinovat ca atunci ar fi fost acuzat si cine stie ce se mai intampla,ar fii ,,urlat'' posturile germane de tv sau presa .
Daca era un om obisnuit nu i s-ar fi dat atata importanta.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Ian 09, 2010 1:11 am

si oricum s-a vorbit prea mult p subiectu asta........prea multa propaganda
Sus In jos
EU
EU
User Activ

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Feb 06, 2010 5:54 am

nu am inteles nik .....Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 63219
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Feb 06, 2010 5:56 am

=>Membrul cu numele EU sunteti sanctionat. Va
rugam sa citit regulamentul
http://www.screamfortokiohotel.com/regeln-h2.htm <=
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyLun Feb 15, 2010 2:33 am

ofiter drinni d serviciu........hmmm....da nu-ti scapa nimik.....bv
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMier Feb 17, 2010 8:55 am

....da:))...bv
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyJoi Feb 18, 2010 2:39 am

Cum sa imi scape...Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyVin Feb 19, 2010 6:17 am

Bine i-a fact !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Feb 20, 2010 5:02 am

mdea...de acord cu Stefania...cred ca eu i-as fi facut si mai rau decat atat:D:
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Feb 20, 2010 5:06 am

sincerr...eu nu i-as fi facut nimic..poate as fi injurat-o Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 750519
dar n u as fi dat in ea ptr ca stiam ca mi-ar creea probleme...dar oricum :-J..fiecare dupa sistemul nervos Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 916633 [sau ceva de genu Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 750519]
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Feb 20, 2010 7:17 am

daaa...si Bru*ella..shtie cum sunt cand „ma transform”Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 750519)...adica cand ma enervez:)))fac urat:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptySam Feb 20, 2010 8:51 am

Kristine a scris:


La ce tara te referi cand zici se aplica,cred k la Germania k la noi tot ala cu bani si relatii scapa chiar daca e vinovat.
Acolo clar ca nu a fost Tom principalul vinovat ca atunci ar fi fost acuzat si cine stie ce se mai intampla,ar fii ,,urlat'' posturile germane de tv sau presa .
Daca era un om obisnuit nu i s-ar fi dat atata importanta.


Pai si in Romania se aplica...Dar cei din politie si cei care se ocupa de asa ceva sunt niste nesimtiti care asteapta sa primeasca bani fara sa faca nimic...
Haideti sa intram si noi in politie sa stam si sa mancam gogosi...ca la sfarsit tot avem salar mare.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyMar Apr 13, 2010 9:30 am

oo da Drinni Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 750519
vin si eo sa mananc gogosi Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 750519
app fana aia tembela chiar o merita Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 50932
parerea meaaaaaa Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 432988
din cate am inteles eo..Tom mai avuse probleme
cu descreierata aia Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 820988)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 EmptyDum Apr 18, 2010 6:21 am

Frumoas din partea lui ..sa loveasca o" fana "!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 4 Empty

Sus In jos

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente