All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:40 am

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 750519...pai citeste sus ca e mult....dar e in engleza sau germana...deci cred ca eviti:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:42 am

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 750519...hehe..logik:))Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:43 am

Voi vedeti ca asta e cel mai comentat subiect?=))S-a trecut pe pagina 2:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:47 am

woo..cat de marfa:>..pai dap:))...subiect cu tema la alt subiect:))
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:47 am

adik..am vrut sa zik..ca trece in teme diferite acest subiect:))..darar:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:54 am

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 916633...deci ai un stil de a vorbi ca nici tu nu te intelegi=))... ".subiect cu tema la alt subiect" buna asta...trebuie sa recunosc:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 10:58 am

mersi mersi:))..eu inteleg:D...vorbesc cu cuvintele mele:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:06 am

ok...sa ma inveti si pe mine:D
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:19 am

am sa dau lectii...as putea deveni profesoara Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 541223
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:22 am

de engleza de balta?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:24 am

de limbajul meu..nush ce nume sa ii dau:-??..idei ceva..alea alea/Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 563536
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:27 am

deci gata....treci inapoi la subiectul cu Tom
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:28 am

ok..asta ar trebui sa se vorbeasca la discutii libere:P
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:32 am

sau pe mess:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptySam Dec 12, 2009 11:32 am

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 916633.."sau"Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 563536
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyDum Dec 13, 2009 3:35 pm

Drinni93 a scris:
Da....manager-ul lui Tom a spus ca
"Aceste fete nu sunt fane adevarate, ci militanti, care nu au nimic de aface cu Fantum adevarat. (...)
Nici Tom si nici alt membru al trupei nu are ridica vreodata mana impotriva unui fan."

*Daca traducerea nu e buna va rog sa ma corectati.Am tradus dupa cum stiu eu.


PS: Kristine tu esti o fana a lui Tom si vezi numa lucruri care sa il ajute pe el, dar poate a avut si el o iesire si chiar a impins-o, desi, David spune ca el nu ar da intr-un fan, ma rog din moment ce astea sunt niste militanti ce te mai astepti?...Oricum a stricat imaginea lui chesti asta...
Legat de ce ai spus tu Drinni,ii povesteam toata intamplarea cu Tom sotului meu si exact acelas lucru la spus si el,k nu trebuia sa reactioneze asa pt k nu da bine la imagine,tocmai, era bn dak o dadea el in judecata pt agresare fizica si apoi pt masina dak tipa ia facut ceva trebuia sa apeleze la firma de asigurari(waw taurii astia sunt pe aceasi unda,gandesc la fel)

Ai inca o bila alba de la mine,cum spuneai in alt coment pe alata pagina ceva sa iti dea cate un euro...,eu ar trebui sa fac o pusculita si de cate ori observ ceva bine spus si bine facut de tine sa adaug ceva acolo,ce zici poate se strange ceva si nu glumesc,k meriti.
Da ai dreptate k sunt fan Tom si k nu vad decat lucruri bune ,dar cand voi observa ceva ce nu imi place o sa spun .
Dupa toata intamplarea asta poate este si el mai atent,mai calculat,parerea mea e k tipa respectiva o fi spus si ea ceva de el a aruncat cu tigarea in ea,dar acum nu mai conteaza faptul e deja consumat.
Legat de traducere e f bine asa cum e nu vroiam sa stiu mai mult.Mersi!


PS.zau k iti fac o pusculita,MERITI!
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyDum Dec 13, 2009 11:21 pm

Kristine a scris:
Drinni93 a scris:
Da....manager-ul lui Tom a spus ca
"Aceste fete nu sunt fane adevarate, ci militanti, care nu au nimic de aface cu Fantum adevarat. (...)
Nici Tom si nici alt membru al trupei nu are ridica vreodata mana impotriva unui fan."

*Daca traducerea nu e buna va rog sa ma corectati.Am tradus dupa cum stiu eu.


PS: Kristine tu esti o fana a lui Tom si vezi numa lucruri care sa il ajute pe el, dar poate a avut si el o iesire si chiar a impins-o, desi, David spune ca el nu ar da intr-un fan, ma rog din moment ce astea sunt niste militanti ce te mai astepti?...Oricum a stricat imaginea lui chesti asta...
Legat de ce ai spus tu Drinni,ii povesteam toata intamplarea cu Tom sotului meu si exact acelas lucru la spus si el,k nu trebuia sa reactioneze asa pt k nu da bine la imagine,tocmai, era bn dak o dadea el in judecata pt agresare fizica si apoi pt masina dak tipa ia facut ceva trebuia sa apeleze la firma de asigurari(waw taurii astia sunt pe aceasi unda,gandesc la fel)

Ai inca o bila alba de la mine,cum spuneai in alt coment pe alata pagina ceva sa iti dea cate un euro...,eu ar trebui sa fac o pusculita si de cate ori observ ceva bine spus si bine facut de tine sa adaug ceva acolo,ce zici poate se strange ceva si nu glumesc,k meriti.
Da ai dreptate k sunt fan Tom si k nu vad decat lucruri bune ,dar cand voi observa ceva ce nu imi place o sa spun .
Dupa toata intamplarea asta poate este si el mai atent,mai calculat,parerea mea e k tipa respectiva o fi spus si ea ceva de el a aruncat cu tigarea in ea,dar acum nu mai conteaza faptul e deja consumat.
Legat de traducere e f bine asa cum e nu vroiam sa stiu mai mult.Mersi!


PS.zau k iti fac o pusculita,MERITI!


Cu ocazia asta am sa cumpar numele forumului:)) ... da glumesc...poate dupa ce sunt pe sa;larul meu am sa cumpar numele forumului....si chestia cu euro am glumit...aduni acolo si vei avea pentru zile negre...sa faci asa....ca te ajut sa iti strangi ca am sa incerc sa fac ceva mai mult...si o sa iti aduni bani pe capul; meu:))...si merci pentru ca apreciezi ce fac aici....vreau sa iti zic ca primele 3 luni ale forumului nu eram nu stiu ce chiar nu aratau foarte bine...acum dupa ce am intrat in chestia asta cu forumul mai bine a incepu sa imi palca tot mai mult si sa fac forumul pe gustul tuturor desi nu se intra....exista forumuri care au fani....si apreciez...chiar sunt forumuri cu reclama si lucrate ... am vrut sa il fac si pe asta cu numele dar nu pot sa fac asta ca am doar 16 ani si nici sa cer donatii....dar am sa incerc sa castig numele de la cei de la forumgratuit.ro si sa speram ca macar pe un an sa avem numele:D
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyLun Dec 14, 2009 2:52 am

Kristine...ai putea sa faci sotului tau o pusculita, sunt sigur ca de banii adunati iti faci casa uriasa si inconjurata de parure:>
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyLun Dec 14, 2009 3:10 am

Pai daca el a facut asta inseamna ca tipa aia chiar l-a enervat tare,ca eu cred ca toti l-ati vazut pe Tom prin filmulete si nu i-am vazut si latura asta violenta...si nu cred ca ar fi lovit un fan in primul rand din respect si cum a spus drinni ca fara fani toti artisti ar fi niste nimicuri...
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyMar Dec 22, 2009 11:43 am

foarte rau din partea lui tom pentru ca a lovit o fana,si-a stricat imaginea,si nu este bine pentru el si daca stam bine sa ne gandim nici pentru trupa,da si se spune ca ar fi fost o inscenare,dar cum sa fie o inscenare?,si aici tom s-a purtat foarte urat cu acea fana
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyLun Ian 04, 2010 8:04 am

hay mah ca astea st subiecte de propaganda.............nu a fost vina lui tom un grup de fete din franta ii urmaresc mereu de au ajuns saracii sa mearga cu bodyguarzii la baie dupa incidentu cu gustav
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyLun Ian 04, 2010 8:19 am

Pai la gustav nu l-au lovit fete...pe youtube exista un clip unde arata cum e batut Gustav...dar trebuie sa ai 18 ani...sa il vezi...am vazut...era nasol
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyLun Ian 04, 2010 8:27 am

woo..si tu ai 18 ani Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 50932 ?
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyLun Ian 04, 2010 2:19 pm

eu cred ca nu prea afecteaza pe nimeni ca nu stiu ce i-a facut acelei fete, who cares, pentru voi chiar este asa important? adica va afecteaza asa mult ca a facut el asta? Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 367514
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 2:18 am

nu dar sau auzit prea multe p o tema ca asta.......adik bn ia fakut .....orikum a fost o kestie aranjata ca reputatia lui tom sa aiba de suferit....
in ceea c il priveste p gustav normal ca nu ele l-au batut......k n-ar fi reusit....dar totusi reprezinta un pericol
Sus In jos

Continut sponsorizat




Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)   Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!) - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Tom hitting a girl in Hamburg(Tom loveste o fata in Hamburg!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente