All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

At seventeen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: At seventeen   At seventeen EmptyDum Ian 08, 2012 7:07 am

Personaje:
April Isabelle Kuznetsov
At seventeen Vxma08
Edward Kennedy
At seventeen 245nbsh
Coperta:
At seventeen Outziw

Scuzati greselile!

Cartea 1 : April Isabelle Kuznetsov.

“ Sa mori in locul unei persoane iubite este cel mai frumos mod de a muri ! "


Priveam sala ce avea sa se umple imediat. Cortina albastra era cazuta peste scena lucioasa. Se faceau ultimele probe de sunet si lumina.
Eram trista, mama si tata nu puteau veni sa vada spectacolul. M-am transferat la liceul din Surrey ca sa pot merge la cursurile de balet. In acelasi timp invat pentru Medicina.
Oare voi putea sa studiez la Medicina si in acelasi timp sa ma ocup si de balet ? Trebuie sa renunt la una dintre ele, altfel voi da gres. Baletul e viata mea si nu voi renunta niciodata la el si la scena pe care o iubesc. Medicina e problema aici. Nu e pentru mine. Tatal meu , Sebastian, este medic chirurg si el vrea ca eu sa-l urmez. Mama a facut intotdeauna ce i-a placut. Ea este pictorita. S-a indragostit la 17 ani. Eu am 17 ani si nici o relatie.
Tot mama mi-a luat apararea atunci cand am pus piciorul in prag si m-am transferat la liceul din Surrey. Tata asteapta sa regret. Nu pot regreta decizia luata. Asa am simtit eu ca este mai bine. Aici sunt mai aproape de balet.
Spectacolul incepea peste doua ore. Am hotarat sa mergem la restauranul din apropiere sa ne relaxam putin inainte de marea extravaganta. Am plecat toti pe jos spre restaurant. Ploaia, ceva obisnuit in acest orasel, se mai domolise, dar tuna si fulgera in continuare.

Cartea 2 : Edward Kennedy

“Lui April Isabelle, balerina mea, in amintirea furtunilor prin care am trecut impreuna!”


Ploua! Ceva obisnuit pentru orasul meu natal, Surrey situat in partea sud - vestica a Canadei aproape de giganticul Vancouver.
Priveam pe fereastra din dormitorul meu mare si intunecat. Eram plictisit si putin nervos. Trev, Zoe si Kat au trimis mesaje ca sa-si anunte absenta la iesirea in oras din seara aceasta.
Ma gandeam la viitorul meu. Va fi o minune daca nu voi intra la Medicina. Visul meu este sa devin actor si sa obtin si un premiu Oscar. Naivii mei parinti ma obliga sa urmez Medicina. La meditatie cu domnul doctor Sebastian Kuznetsov sunt din ce in ce mai plictisit si neinteresat. Dupa ce ca imi impun ei faculatea s-au hotarat si asupra unei specializari, chirurgie. Medic chirurg e ultima meserie de pe Terra pe care as fi ales-o.
Parintii mei sunt stapani pe viata mea. Daca ar sti de relatiile mele cu fetele ar innebuni pe loc. Relatii cu beneficii. Nu am fost niciodata indragostit cu adevarat. Nu am gasit fata portivita. Am avut doar aventuri de o noapte, iar o relatie nu a tinut mai mult de trei saptamani.
Un trasnet puternic m-a intrerupt din meditatie. Am tresarit. Am observat ca lacrimam. Seara in oras trebuia sa inceapa. Era 17:00. M-am hotarat sa merg la un restaurant scump. Mi-am luat costumul clasic, am aranjat parul meu auriu cu gel si am plecat.
La jumatatea drumului mi-am dat seama ca zburam pe soseaua umeda. Mercedesul meu negru era asa de silentios incat nici nu realizam ca merg.
Am ajuns repede. Am intrat in restaurantul luxos si m-am asezat la o masa. O chelnerita blonda, uratica, imi zambea cu subinteles. O ignoram. Nu am comandat decat un suc si o salata.
In timp ce eu asteptam comanda, un grup numeros de fete si baieti au intrat in restaurant. S-au asezat la o masa rezervata. O masa mare. Daca ii priveai de departe aveai impresia ca sunt cavalerii mesei rotunde. Nu au comandat nimic. Discutau doar intre ei si isi zambeau.
Un zambet scurt, perfect, si o sclipire in ochi mi-au atras atentia. O domnisoara de la masa. Am privit-o. Ochi albastri, mici si profunzi, fata ovala, ten alb, nas carn, buze perfecte intinse peste dintii de un alb imaculat. Parul desprins, drept si lung ii cadea pe spate pana la talie. Cand s-au ridicat cu totii i-am observat silueta perfecta pusa in evidenta de rochita stacojie pe care o purta.
Au iesit din restaurant. Eu i-am urmarit. Mergeau linistit pe trotuar, iar eu dupa ei in spatele lor. Au intrat prin spate in teatrul Elegance.
Curios din fire m-am strecurat printre multimea de oameni ce asteptau sa plateasca ca sa intre in teatru. Am platit si am intrat. Spre norocul meu am prins un loc din primele randuri.
Imediat sala a fost plina pana la refuz.
S-a lasat linistea. Luminile din sala s-au stins, scena ramanand singura luminata.
Cortina albasta s-a ridicat. In spatele ei stateau ghemuite niste trupuri. Odata ce muzica a inceput, ei s-au ridicat. Am realizat ca erau aceasi oameni din restaurant. Am cautat-o cu privirea pe fata care imi atrasese atentia. Era acolo. Isi unduia corpul intr-o rochita galbena.
Era balerina. Dansa elegant pe varful degetelor. M-a uimit complet. O priveam numai pe ea. Era cea mai frumoasa de pe scena, era cea mai frumoasa din tot teatrul, din toata lumea.
Zambea si se misca cu rafinament pe muzica simfonica.
Am analizat-o atent pe tot parcursul spectacolului.  Tot ce a facut ea, tot ce au facut acei balerini mi s-a parut extraordinar. Era uimitor. In acele clipe ma bucuram ca prietenii mei rebeli nu erau acolo. Ar fi ras cu gura pana la urechi de barbatii in colanti. Poate Trev ar fi aprobat cand eu murmuram «  ce frumoase sunt « , dar Zoe si Kat ar fi gasit acul in carul cu fan numai ca sa spuna ceva si de balerine.
Eram afara, baletul a iesit si el ca sa faca fotografii si sa ofere autografe spectatorilor. Am invins o foaie alba spre balerina mea. Ea mi-a zambit incurajator. Un singur cuvant a scris ingrijit pe coala alba, “ April”. Am privit-o fermecat, ea mi-a zimbit apoi a plecat pe trotuar inapoi spre restaurant. Am plecat si eu in aceeasi directie. Nu o urmaream, doar ca masina mea era parcata in fata restaurantului.
Ea mergea cu pasi marunti, eu am prins-o din urma. Nu se uita la mine. Parea suparata.
April ? Am soptit eu.
Ea s-a uitat la mine intrebator. Am zambit afectat.
Sunt Edward.
Si mai cum?
Edward Kennedy. April...
April Isabelle.
Si mai cum?
Secret. Mi-a zambit ea.
Incantat sa te cunosc. Ti-am vazut spectacolul.
Ma bucur ca mai sunt tineri ca tine care au rabdarea si placerea sa urmareasca un spectacol de balet. De apreciat.
Sunt uimit. Esti magnifica.
Multumesc. Unde mergi ?
Masina mea e parcata in fata restaurantului, merg acolo. Tu ?
Eu ma duc acasa. Sopti ea trist.
Daca imi permiti sa te intreb... esti suparata ? Trista ?
Parintii mei nu au fost in sala. Tata nu este de acord cu baletul.
Inteleg. Sunt si eu in aceeasi situatie. Am spus eu increzator.
Chiar ?
Sunt obligat sa urmez o facultate pe care eu nu o doresc.
Care facultate ?
Medicina.
Si eu tot la medicina dau, nu-mi doresc asta, dar parintii ...
Am ajuns . Eram trist ca nu puteam sa mai discut cu ea, ma linistea complet.
Asta e masina mea. Eu plec acasa.
Am parcat unul langa altul. A spus ea amuzata.
Unde stai ?
Aici, in Surry. Stau de putin timp intr-un apartament.
Da ?
Suntem impreuna la cursul de biologie.
Nu te-am recunoscut. Nu te-am vazut niciodata.
Mi-am dat seama.
Vrei sa iesim impreuna ? La...cina ?
Nu stiu ce sa zic. Acum ? M-a intrebat ea. Se observa din expresia fetei si din felul in care vorbise ca vroia sa ma refuze.
Cand poti. Cand vrei, daca vrei. Am raspuns eu suparat.
Poate altadata.
Sigur. Am oftat eu dezamagit. Nu aveam nici o sansa.
Maine la 8 ?
Eu am tacut uimit. Nu putem sa-mi exprim fericirea.
Sa nu intarzii! Mi-a spus ea in timp ce urca in masina ei rosie. Mi-a facut cu mana apoi a plecat. Eu am ramas zambind, fixand cu privirea masina rosie ce disparea in intuneric.
Simteam ceva nou, ce nu simtisem niciodata in viata mea. Oare eram indragostit cu adevarat? Era asa de rafinata si atenta in vorbire. Nici o fata de pana acum nu se putea compara cu ea. Era diferita, niciodata nu mai intalnisem pe cineva ca ea.

Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Anne.Danny
Anne.Danny
User Neactiv

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 08/01/2012Numarul mesajelor : 3Localizare : SLATINAJoburi/Distractii : nu am Stare de spirit : vesela

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyDum Ian 08, 2012 7:50 am

asta e prima parte nu? esti tare si tu stii asta fiindca ti-am mai spus asta:x:* te ador sysule sa nu te opresti niciodata din scris [img][/img] At seventeen 494856 Apropo merci ca mi-ai zis de blog:x
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyDum Ian 08, 2012 7:52 am

Ma bucur ca-ti place. Daca mai vrei sa citesti poti citit. :d Dar tu ai citit deja:*
Poti arunca o privire si la celelalte povesti ale mele. Nu-s deloc reusite At seventeen 750519 dar iti poti da seama cat de mult am evoluat
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Anne.Danny
Anne.Danny
User Neactiv

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 08/01/2012Numarul mesajelor : 3Localizare : SLATINAJoburi/Distractii : nu am Stare de spirit : vesela

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyDum Ian 08, 2012 7:53 am

o sa trag un ochi si pe el At seventeen 750519)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyDum Ian 08, 2012 7:57 am

Bine:)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyLun Ian 09, 2012 6:34 am

da-i drumul
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyLun Ian 09, 2012 9:17 am

Cartea 1 : April Isabelle Kuznetsov

Intunericul era de nepatruns. Radeam singura in masina mea in timp ce conduceam spre blocul in care m-am mutat. A doua zi ieseam cu un tip necunoscut la cina. Nu stiam ce sa cred. Eram complet zapacita. Edward. Edward Kennedy. Acum il analizam mai atent. Parca il cunosteam, nu din liceu, mi se parea cunoscut. Unde am mai auzit ? Unde ? Unde ? Edwa...Kennedy !Kennedy... . Am facut ochii mari. Oxana! Oxana a spus ceva de o familie Kennedy din Canada! Am aprins casetofonul. Intrebarile mele imi distrageau atentia mea acordata condusului masinii. Nu vreau sa ma lovesc de vreun semafor sau sa calc pe cineva pe degete.
Mi-am facut un dus rapid in timp ce ma gandeam la orice in afara de Kennedy. Apoi m-am pus in pat si mi-am deschis laptopul. Vroiam sa vorbesc cu Oxana. Spre surprinderea mea ea era online. Parca m-ar fi asteptat.
Buna seara! Am scris eu cu mainile tremurande.
Ceau scumpa ! Ce faci ?
Tocmai am venit de la spectacol.
Cum a fost ?
Extraordinar. A fost sala plina. Am cuoscut un baiat dragut care m-a invitat la cina.
Felicitari !
Numele lui e Edward. Am evitat sa scriu numele de familie sperand sa mai lungesc o discutie aprinsa, in scris, cu Oxana.
Edward. Aham. Nume de familie nu are ?
Kennedy ! Am trimis eu tragand aer in piept.
Edward Kennedy?
Da. Am scris eu incercand sa respir regulat.
Stai sa-ti zic despre el...
M-a lasat fara cuvinte, e ... minunat ! Am incercat eu sa o domolesc pe Oxana care scotea aburi pe urechi deja.
Tatal lui este seful organizatiei care este impotriva noastra, adica a mea si a lui Valentin. Umbrella Corporation este nimic pe langa cea a creat Mark Kennedy.
Scopul lui este sa scape de noi, iar acum scopul nostru este sa scapam de « Drosophilia melanogaster « , organizatia lui.
Afacera e a lui Mark Kennedy, nu a lui Edward.
El poate face parte din ea. A spus Oxana incercand cat de cat sa se calmeze.
Nu Oxana ! Si nici macar nu sunt cu el.
Te rog sa stai departe de el si de familia lui.
Nu stiu...
Promite-mi ! A scris Oxana autoritara.
Nu. E viata mea. Luam cina, atata tot. Intelege.
Eu sunt in Rusia. Azi am vorbit cu sefu in legatura cu distrugerea organizatiei Drosophilia melanogaster. Te avertizez, vom ucide pa rand fiecare membru al familiei. Nu-ti face planuri de viitor in care apare si un Kennedy. Ii vom extirpa pe toti !
Am inchis fara sa salut. Nu vroiam ca discutia sa mai continue.
Dupa 10 minute telefonul meu suna enervant in baie. Mi-am tarat picioarele pana acolo, am apasat tasta verde si nu am vorbit. Asteptam ca Oxana sa inceapa...
April, du-te la cina! Dar te rog sa nu-i dai multe detalii despre tine si nici multe sperante pentru ca vei avea un impact atunci cand o sa il vezi mort si iti va fi greu sa-ti iei adio pe veci de la el.
I-am inchis. Era asa de ...sadica. Ma enerva. Trebuia ea sa stie totul despre Edward ?
Nu am crezut-o. Nu puteam sa-mi fac o impresie proasta despre el. Trebuie sa-l cunosc pe Edward !

Cartea 2 : Edward Kennedy

Sunt fericit. April era minunata. Discutia cu ea m-a calmat. Era asa de secretoasa, de atenta. Ma uimea complet. Aveam o cina cu ea si nu stiam nimic din ce ii voi spune. Eram asa de visator, deja ma vedeam cu ea la masa, balbaindu-ma. M-am rupt de realitate.
Trebuia sa vorbesc cu cineva. Cineva care sa ma inteleaga, in nici un caz Trev, Zoe sau Kat. M-am ridicat de la biroul meu si am iesit din camera. Nu stiam unde vroiam sa merg. Apoi in minte mi-a venit o singura persoana, calma si intelegatoare dar in acelasi timp si de incredere, Jessica.
Am intrat ca un nesimtit, fara sa bat la usa asa cum fusesem educat.
Salut Jess. Am spus eu timid.
Hei, ce surpriza. Nu ai mai intrat aici de cand avem cinci ani si mi-ai stricat jucariile.
Imi pare rau !
Esti iertat ! Ce faci ? M-a intrebat ea prietenos. Era asa de usor sa comunici cu Jessica.
Am venit sa vorbesc cu tine. Tu ce faci ?
Eu imi fac bagajele. Maine plec in Egipt. Ce vrei sa vorbim ? De ce tocmai cu mine ?
Mi-este frica sa intru la Ludmila in camera. Daca intram sigur eram mancat de vreun paianjen radioactiv, probabil m-ar fi inghitit o gaura neagra sau cel mai sigur Ludmila m-ar fi lovit cu o chitara in cap pana cel mai slab ceda.
Ea a ras zgomotos.
Am intalnit o fata. Am spus eu incet.
Tu ai intalnit multe fete. M-a avertizat ea zambind.
E extraordinara. Maine am o cina cu ea.
Felicitari! Deci ... cum o cheama?
April Isabelle. Nu ii stiu numele de familie.
Ok. Si care e problema ?
Nu stiu despre ce sa discut cu ea. E balerina si opteaza tot pentru Medicina. Suntem impreuna la curul de biologie.
Aveti destule subiecte comune. Discutati despre facultate, despre colegi, profesori si nu uita sa-i faci complimente.
Nu e asa. Ea e diferita. E ...nu-mi gasesc cuvintele potrivite ca sa o descriu.
Pai atunci nu stiu ce sa zic. A afirmat Jessica ridicand din umeri.
Multumesc oricum. Ma voi descurca eu intr-un fel. Distractie placuta in Egipt.
Hei. Stai, nu pleca. Inca un sfat.
Spune ! Am zis eu chicotind.
Ludmila pleaca in Germania la un festival de muzica rock, mama si tata in Brazilia, iar eu in Egipt. De maine dimineata esti oficial singur acasa pentru doua saptamani. Te rog sa nu aduci fete pe aici si fara petreceri. Balerinele nu fac orgie !
Eu am ras afectat de spusele Jessicai. I-am urat inca o data distracite placuta apoi am iesit trantind usa in urma.
In noaptea aceea pot spune ca am dormit ca un ingeras.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyLun Ian 09, 2012 9:57 am

[quote="Stefania"]

“ Sa mori in locul unei persoane iubite este cel mai frumos mod de a muri ! " [quote]


De cand si pana cand? Inecat cu bere sau sufocat de femei e mai fain At seventeen 750519


Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyLun Ian 09, 2012 9:58 am

sau asta ce ai zis valabil la voi fetele? >At seventeen 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyLun Ian 09, 2012 11:01 pm

Drinni la mine nu-i valabila,numa daca ar fii cineva din familie.
Revenind la poveste,ce sa mai suberba ca toate povestiile tale:*
Am o intrebare:mai este valabila faza cu next?(ca sa stiu ce sa zic:))))
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 1:44 am

Da:)) e valabila faza cu next At seventeen 750519
O si... cum ai putea sa nu-ti dai viata pentru persoana iubita?


Cartea 1: April Isabelle Kuznetsov

Era deja lumina afara. Eram constienta de o durere a picioarelor. Abia m-am putut ridica din pat. Am facut o baie relaxanta cu multa spuma apoi am inceput sa-mi fac temele.
L-am terminat dupa amiaza. Dupa ce am mancat o salata a urmat o ora de balet. Durerea era din ce in ce mai puternica asa ca dupa antrenament am cazut extenuata intr-un somn adanc...

Cartea 2 : Edward Kennedy

Mi-am facut un dus ca sa ma relaxez inainte de cina cu April. Dupa, am imbracat un smoching clasic.
La ora opt fara un sfert m-am asezat la o masa mai retrasa din restaurantul in care o vazusem pentru prima data pe April.
Nu comandam nimic, o asteptam pe ea. Timpul trecea si nu mai venea.
Am inceput sa ma gandesc. Poate ea a ras de mine, iar eu am crezut ca un naiv.
Imi pierdusem orice speranta ca va veni, era deja ceasul noua.
Faceam forme cu degetul pe fata de masa alba cand ea s-a asezat pe scaunul din fata.
Nu mi-am luat ochii de la fata de masa. Balerina mea venise, cu intarziere, dar venise. Am zambit inainte sa ridic capul si sa-i intalnesc privirea. Ochii ei albastri ma innebuneau.
Am avut un soc. Rochia mov pe care o purta ii venea perfect pe silueta ei. De data aceasta parul avea bucle mari. Buzele perfecte erau lucioase. April parea trista.
Eu ii zambeam continuu, iar ea era la fel de suparata.
Imi pare rau Edward. Am intarziat.
Nu conteaza! Ai venit! E perfect.
Ma bucur ca nu te-ai suparat. Am adormit. Azi toata ziua m-au durut ingrozitor picioarele.
Urat. Ai luat pastile ? Te mai dor ? Am intrebat-o eu ingrijorat.
Nu am luat pastile. Si iti dai seama ca ma dor mai rau din moment ce am incaltat pantofi cu toc.
Imi pare rau.
Nu e vina ta. Ce faci ?
Arati extraordinar. Multumesc, bine. Sunt fericit ca ai venit.
Si eu sunt fericita ca esti fericit ca am venit.


Cartea 1 : April Isabelle Kuznetsov

A inteles raspunsul meu si a zambit din nou. De data aceasta i-am zambit si eu apoi am chemat un chelner si am comandat, ceva dietetic ca pentru balerine.
- Unde locuiesti ? Am inceput eu sa intreb.
- Strada Dickens. Casa cu numarul 11. Tu unde locuiesti ?
- Eu am locuit in Vancouver. Parintii mei au o casa acolo. Acum locuiesc aici intr-un apartament de pe strada Eschil.
- Ce lucreaza parintii tai ? Aici eram dornica sa insist.
- Pai ... – a inceput el – mama este ziarista, iar tata e om de afaceri.
- O ! Ce afaceri are ? Am intrebat eu curioasa.
- Putem sa nu vorbim despre asta?
- De ce? E secret? Stiu sa tin un secret. Am insistat eu ca o nesimtita.
- Lasa-ma cinci minute si iti voi spune.
Am tacut. Numaram in gand secundele. Inainte sa- mi spun in gand 300 de secunde, adica fix 5 minute al a vorbit.
Are o organizatie super secreta. Tata e un...criminal.
Am ramas muta pentru cateva secunde. Tot ce spusese Oxana era confirmat acum de Edward. Imi doream sa nu fie adevarat, dar era.
Tu il ajuti ? A fost tot ce am putut sa spun un pic nervoasa.
Ti-e frica ? M-a intrebat el serios. Am crezut ca vorbeste cu subamteles, dar nu.
Nu! Am spus eu hotarata. Chiar nu imi era frica de Edward. Il ajuti ?
Nu. Iti jur. Nu as face asta niciodata. Eu sunt dusmanul tatalui meu, nu un complice.
Te cred. Am spus eu zambind. El parea usurat acum ca zambeam din nou.
M-am uitat cu atentie la Edward si era chiar frumos. O multime de par castaniu inchis aranjat foarte natural, ochi de culoarea onixului, nas carn si buze carnoase de forma unei inimioare. Am coborat privirea mai jos. Purta un smoching negru, clasic, care ii venea foarte bine.
Chelnerul care a adus mancarea la masa mi-a distras atentia.
Mai ai frati ? Am intrebat eu. Eram chiar foarte curioasa sa aflu mai multe despre el.
Doua surori. Ludmila si Jessica. Au 23 si 22 de ani. Sunt amandoua la aceasi facultate.
Oau. Sunt mari. Tu cati ani ai ?
17.
Si eu.
Am inceput sa mancam.
Eu nu mai am frati.
Si... esti fericita ?
Nu... Am raspuns sincer, uimita de de acest lucru.
Nu ma simteam deloc fericita. Deci, de ce sa mint ? In plus... nu ma descurcam deloc la mintit.
Mi-as fi dorit un frate mai mare.
Acum e imposibil. Mi-a confirmat el ceea ce eu stiam deja.
Am mancat in liniste. Nimeni nu a mai vorbit.

Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 5:24 am

ai scris altceva... what the duck!?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 6:32 am

At seventeen 750519
La ce altceva te referi?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 6:34 am

la chestia cu dragoste...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 6:40 am

Am 14 ani! At seventeen 750519
Asa gandesc eu... Nu conteaza.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 7:41 am

Next!!At seventeen 494856:*
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMar Ian 10, 2012 8:58 am

Maine, promit!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyMier Ian 11, 2012 8:47 am

Cartea 2 : Edward kennedy

Danseaza cu mine ! Mi-a ordonat April.
Ea s-a ridicat. I-am putut admira in sfarsit rochia mov. M-a prins de mana. Eu m-am ridicat. Si-a asezat confortabil o mana pe umarul meu, iar pe cealalta am strans-o delicat in mana mea. Era cel mai aproape de mine de pana acum. Ii puteam auzi bataile inimii. Era asa de usor sa dansezi cu ea.
Am surprins-o uitandu-se la mine intr-un fel in care nu mai mai privise niciodata. Pentru prima data i-am putut simti mirosul proaspat.Am inspirat adanc. Ea a zambit.
Daca m-ar vedea tata! Dansez cu concurenta !
Concurenta la ce ? Am intrebat eu amuzat.
Facultatea.
A ! Nu-mi aminti. Cu ce se ocupa parintii tai ?
Tata e medic, iar mama pictorita. A spus oftand April.
Cum ii cheama?
Eu le spun mama si tata. A oftat April. . Din nou evita numele de familie si acum imi ascundea si numele parintilor ei asa ca am incercat sa fiu politicos si nu am insistat.
Stiam ca odata voi afla sau imi va spune chiar ea. Am schimbat subiectul. Mi-am amintit sfatul Jessicai. Asa ca i-am facut un compliment.
April Isabelle esti inuman de frumoasa !
Multumesc ! Mi-a raspuns April zambind. Apoi dansul s-a terminat .
Seara se apropia de sfarsit. Eram amandoi la al treilea pahar de vin rosu.
Nu stiam ca balerinele beau. Am ras eu.
Hm. – a zambit – Nu fac orgie.
Am ras zgomotos. April a ras si ea, dar mai discret.
Sunt singur acasa pentru doua saptamani. I-am spus eu cu un zambet strengar pe buze.
Incerci sa ma seduci ? M-a intrebat foarte serioasa April.
De ce ? Poti fi sedusa ?
April a dat din cap spunand un “ nu “.
Asa ma gandeam si eu...
Asta e rau ? April a intrebat asta cu o nevinovatie extrem de reala.
Nu. A fost tot ce am putut spune, uimit de inocenta balerinei mele.
S-a facut tarziu.
Da.
Ea s-a ridicat elegant. Am mers impreuna pana in locul unde era parcata masina mea.
Unde ti-e masina? Eram surprins sa nu o vad.
Am venit cu un taxi, speram sa ma duci tu acasa. April a zambit.
Sigur. Ok...
I-am deschis portiera, iar ea a tasnit imediat pe locul din dreapta, asezandu-si rochia.


Cartea 1: April Isabelle Kuznetsov

.
Am mers incet. Am discutat despre orasul Surrey si Vancouver comparandu-le, am facut schimb de numere de telefon si am ras asa ca timpul petrecut in masina cu Edward s-a terminat.
A fost la fel de domn cu mine atunci cand am coborat din masina. Stateam im mijlocul trotuarului privindu-ne.
- Ce cer instelat. Rar vezi. A observat Edward privind spre cer foarte uimit.
- A iesit si luna... Am adaugat eu bucuroasa sa vad din-nou cerul.
Priveam amandoi spre cer la luna ce parea extrem de aproape de noi.
S-ar putea sa te sarut. A spus Edward dornic sa-mi atinga buzele.
S-ar putea sa nu ma pricep Am recunoscut eu. Eram sincerca cu el, nu vroiam sa ma fac de ras asa ca l-am avertivat. El a zambit.
E imposibil. Si si-a presat delicat buzele lui in forma de inima peste buzele mele inghetate. Nu de spaima ci de frig. Eram in februarie si, la naiba, imi uitasem sacoul acasa !
Sarutul lui Edward era ca un fulg de zapada care in goana lui spre pamant iti atinge delicat buzele. Dupa sarut am privit numai in jos. Puteam sa pun pariu ca Edward zambea. I-am soptit un `noapte buna !` pe care nu stiam sigur daca l-a auzit, dar dupa aceea mi-a raspuns inapoi.
El a plecat cu masina in timp ce eu urcam grabita scarile spre apartament.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyJoi Ian 12, 2012 10:16 am

Personajele sunt foarte frumos conturate, iar povestea pare interesanta.
Astept continuarea si sunt curioasa cum evolueaza relatia lor si care e exact faza cu tatal lui Edward At seventeen 471606
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyJoi Ian 12, 2012 10:02 pm

vei afla imediat carmenutza
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyVin Ian 13, 2012 2:29 am

Abia astept! At seventeen 89226
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyVin Ian 13, 2012 5:08 am

Cartea 2 : Edward Kennedy.

Cand am ajuns acasa mi-am reamintit ca sunt sigur. In timp ce mergeam pe alee spre usa i-am vazut pe Trev, Kat si Zoe laganandu-se in leaganul meu de lemn. Fiecare cuvint al lor la adresa mea era ca o palma peste fata.
Te asteptam omule ! Spune Trev nervos.
Pe unde umbli ? A intrebat Zoe pe un ton autoritar.
Vorbim in casa. Le-am promis eu.
Dupa un dus, m-am schimbat. Prietenii mei ma ajteptau in camera. M-am asezat jos, langa pat. Trev era pe un fotoliu, canta la chitara mea acustica, Zoe se tavalea incitant pe podeaua mea, iar Kat imi masa muschii gatului.
Am fost la o intalnire.
Pe bune ? Intreaba Zoe ridicand o spranceana.
Cum e fata ? baiatul ? Cum il/ o cheama ? A spus Trev facandu-i cu ochiul lui Zoe care murea de ras.
E fata. E balerina...
Oau ! A exclamat Trev. Ce schimbare...
Balerina ? A chicotit Zoe.
Fete cu picioare subtiri, cu fustita scurta, fund apetisant care se invart enervant pe muzica. A spus Trev in timp ce batea pumn in pumn cu rebela Zoe.
Hei. Eu te inteleg. Oamenii se schimba. Balerinele sunt frumoase si talentate. Cred ca iti trebuie putin timp in care sa stai singur. A vorbit pentru prima data Kat, cea mai intelegatoare dintre toti.
Imi place cum gandesti Kat! I-am spus eu.
Deci... bem? Haide sa iesim intr-un club. A propus Zoe.
Nu, sunt prea obosit. Am mormait eu.
Haide sis...lasa-l. A oftat Trev.
Sa mergem noi Trev. Aici e o atmosfera de rahat! A tipat Zoe.
Ok. Distractie placuta ! L-am urat eu.
Ce sa-ti aducem ? Tequia ? Ballantines ? A spus Kat amuzata.
Nu vreau nimic, ma doare capul. M-am vaicarit eu.
La revedere omule ! Mi-a urat Trev.
Am auzit-o pe Zoe injurand in timp ce Kat o impringea spre usa.
Sa va caracterizez ptrietenii mei? Trev ! Tip de treaba, blond, care bea whisky cu paiul si canta la chitara. Zoe, tipa bitch cu par rebel aranjat. Injura mult, bea, se drogheaza si fumeaza.
Kat, fire calma, intelegatoare si nepasatoare. Bea si fumeaza numai noaptea, citeste mult si ` se mentine fecioara pana dupa casatorie`.
In noaptea aceea am visat-o pentru prima data pe April Isabelle.


Cartea 1 : April Isabelle Kuznetsov.

M-am trezit tarziu, inconstienta ca e luni si ca am scoala. Eram bucuroasa ca durerea picioarelor mele incetase. In graba am aruncat niste haine pe mine si am plecat fara sa mananc. In masina m-am uitat mai bine la fata mea si arata chiar bine, ma odihnisem suficient.
Am ajuns repede la scoala si am parcat exact langa Edward.
Am intrat la prima ora, spaniola. Cu greu m-am putut concentra. Asteptam cu nerabdare urmatoarea ora, biologie. Eram foarte curioasa sa vad ce imi va spune Edward .
Asteptarea mea a luat sfarsit. M-am asezat in ultima banca. Spre surprinderea mea Edward a venit sa stea cu mine. Eram pregatita de o lunga conversatie.
Salut April. Mi-a spus zambind Edward.
Hei!
Uite... imi cer scuze pentru aseara. M-am purtat ca un nesimtit cu tine...
O ! Nu-ti face griji, nu m-am...suparat ? Am spus eu oftand.
Cand ne mai vedem ?
M-am uitat trist la el.
- E altceva la mijloc ? A intrebat el ingrijorat.
- Nu....
- Atunci ce-i ? Edward era din ce in ce mai curios.
- Saptamanile astea am antrenamente la balet. Va urma un mare spectacol chiar de ziua mea. Vor fi si parintii mei acolo, deci trebuie sa simt perfectiunea.
- A ! Ok...
Saptamana a trecut repede. A plouat in fiecare zi, iar eu dupa ore mergeam direct la teatrul Elegance pentru antrenament.
Ma indreptam spre cantina. Vinerea asta stateam singura la masa, colega mea lipsea. In drumul meu l-am vazut pe Edward rezemat de dulapul lui de fier si inconjurat de trei tineri. Un baiat blond, o fata cu ochelari, iar cealalta imbracata vulgar cu parul rebel aranjat.
I-am zambit lui Edward.
- Hei Edward. Ne vedem dupa ore? L-am intrebat eu bucuroasa ca in seara aceea nu aveam balet.
- In visele tale! Mi-a raspuns rautacios Edward.
L-am privit in ochi si parea dezinteresat. Mi-am dat seama ca este inconjurat de prietenii lui si probabil eu l-as fi facut de ras in fata lor.
Mi-am continuat drumul spre cantina.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptySam Ian 14, 2012 11:21 pm

baga
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyDum Ian 15, 2012 3:28 am

Cartea 2 : Edward Kennedy.

Ma durea ce-i spusesem lui April. Prezenta prietenilor mei era vinovata.
Tupeisa fufa. A spus Zoe.
Eu m-am strambat. Zoe merita o palma.
Era chiar draguta fata. A zambit Kat incercand sa inveseleasca situatia.
Hai frate sa halim ceva, mor de foame. S-a vaicarit Trev.
Mai avrem bere ? A intrebat Zoe insetata.
Nu, am terminat-o pe toata la trigonometrie. Am informat-o eu pe Zoe.
Mai am eu una, dar e calda. Ti-o dau daca o vrei. Spuse Kat.
Kat! Ma vad liliputanii din cantina. A spus nervoasa Zoe.
Liliputanii erau celelalte persoane din liceu, asa ii numise Zoe.
Cand am intrat in cantina am privit toate mesele ca sa o gasesc pe April. Era singura la o masa indepartata de a mea. Nu ii puteam vedea fata, acum probabil distrusa, statea cu spatele la mine.

Cartea 1: April Isabelle Kuznetsov

Simteam cum privirea lui Edward imi ingaureste spatele. Eram foarte suparata pe el.
Am iesit printre ultimii din cantina si m-am dus direct la masina. El nu mai era in parcare. Am ajuns acasa dezamagita. Mi-am aruncat rucsakul aiurea si m-am pus in pat. Telefonul meu suna in buzunarul pantalonilor. L-am scos. M-as fi asteptam la orcine, numai la Edward nu!
- Imi pare rau! Iti pot explica totul. A vorbit Edward ingrijorat.
- Nu trebuie sa-mi explici nimic. Am crezut ca vad ceva in tine, ceva bun. I-am explicat eu.
- April...te rog, iarta-ma! Te implor! Vino la mine acasa. Te astept.
- Vei imbatrani. L-am avertizat eu.
- Te rog. Jur, imi pare rau !
- Regreti ? L-am intrebat eu.
- Da. Foarte mult. Prietenii mei erau acolo si, intelegi ?, nu vroiam sa... Spunea Edward, dar eu l-am intrerupt.
- Inteleg.
- Ok. Stiu ca esti suparata pe mine. Te rog sa vii ! Pa. Sper sa ne mai vedem.
Am inchis. Eram asa de rea. In general, eu acordam oamenilor care greseau fata de mine inca o sansa. Cu Edward eram prea dura. De ce nu vreau sa-l iert? Poate asta asteptam, sa greseasca. Vreau sa ma lase in pace ? Sau poate... il iubesc. Il iubesc. Nu ii acordam alta sansa pentru ca il iubeam si nu vroiam ca el sa observe asta. Nu vroiam sa simta ca il ador.
M-am ridicat din pat prea repede si am fugit direct sub dus. Era 16:30 cand am plecat spre Edward. Am zburat pe sosea asa ca am ajuns mai repede decat as fi crezut.
Se pare ca Edward m-a vazut de la fereastra pentru ca a iesit din casa si a alergat spre mine cu bratele deschise. Afara ploua.
- Ma bucur ca ai venit. Ranji Edward. Ma bucur sa te vad.
Eu nu am schitat nici un gest. Ma uitam in alta parte, dar cand l-am privit era in genunchi.
- Ce faci Edward? Ce cauti acolo? Ridica-te ! I-am spus eu uimita de comportamentul lui.
- Imi cer scuze ! A spus Edward foarte sincer.
- Iti dai seama ca te-am iertat din moment ce am venit aici. I-am explicat eu, apoi am zambit.
- Da? Oau! Imi dai voie sa te imbratisez? Era asa de scump. Nu imi venea sa cred ca imi cerea voie sa ma imbratiseze, un gest pe care eu l-as fi facut fara sa cer acordul nimanui.
- Iti dau voie sa ma imbratiseze. I-am spus zambind.
M-a strans la pieptul lui si imediat mainile lui mi-au inconjurat talia. I-am putut simti aroma care parca ma hipnotiza, dar apoi stransoarea mainilor lui s-a desfacut, eliberandu-ma.
M-a poftit inauntru si l-am urmat pana in dormitorul lui. Cand a deschis usa pot spune ca mi-a cazut fata. Era foarte...clasic si modern in acelasi timp. Nu se potrivea deloc cu stilul lui de baiat rau, de tip cool. Atunci mi-am dat seama ca nu il cunosc aproape deloc. Imi formasem o alta imagine in mintea mea. Edward era aproape exact ca mine si lucrul acesta m-a scocat.
Peretii dormitorului erau violet si imi aminteau de camera mea si de camera parintilor mei. Draperiile negre erau trase si lumina stinsa. Camera era luminata doar de o veioza. Patul dublu si biroul de mahon erau situate in cel mai intunecat loc al camerei. Langa birou era un semineu, situat acolo doar pentru design.
In baie si pe balcon se intra din camera lui Edward.
Ne-am asezat turceste pe marginea patului. El si-a deschis laptopul.
- Imi place camera ta. E foate spatioasa. Am vorbit eu inca socata.
- Stii...am compus un cantec pentru tine. A spus Edawrd rusinat.
- Chiar ? Cand il pot auzi ? Eram foarte entuziasmata.
- Acum. S-a ridicat repede si-a luat chitara acustica si s-a asezat din nou pe pat.
- Cum se cheama ? Am intrebat eu curioasa.
- `April`. A spus Edward incet incat aproape l-am auzit.

Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen EmptyVin Ian 20, 2012 9:04 am

Edward asta e de neinteles cateodata At seventeen 750519 bine macar ca si'a cerut scuze
Next At seventeen 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




At seventeen Vide
MesajSubiect: Re: At seventeen   At seventeen Empty

Sus In jos

At seventeen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente