All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

VIOLET -twilight- only hope

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyMar Apr 05, 2011 11:08 pm

Frumoasa povestea.
Insfarsit o poveste in care nu apare Tom si Bill.
Scuze.Acum fiecare cu fanteziile si imaginatia lui.
Scuze inca odata.
Sus In jos
Cristina Georgiana
Cristina Georgiana
User Activ

TaurBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 08/02/2011Numarul mesajelor : 22Localizare : Joburi/Distractii : Scriu povesti.Stare de spirit : plictisita

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyLun Iun 20, 2011 7:50 pm

Hei, de ce nu mai continui?
Nu l-ai mai terminat odata?
Ce mai astepti?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyLun Iun 20, 2011 8:15 pm

Nu, nu l-am terminat. tu stii ce intorsatura ia povestea
O0o... sper sa va placa, deabia astept sa postez din nou, dar mai am mult de scris asa ca o sa mai asteptati ceva timp, scuze.
Poate o sa pun cateva poze ca sa treaca mai repede timpul. VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyLun Iun 20, 2011 8:30 pm

Poze:

1. Parintii lui Sebastian, Arthur si Rose Kuznetsov

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 1411jde

2. Vitoria...

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Nzkhub

3. Alice, sora lui Sebastian si a Oxanei.

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 11llaoo

Atat!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyMier Iun 29, 2011 3:11 am

Haideti ca va mai pun o mica parte...

Va rog sa cititi!

Alice o duce pe Vitoria intr-o camera frumoasa, fata un fata cu camera lui Sebastian si langa camera Oxanei.
Cand intra in camera, Vitoria intoarce capul si il zareste pe Sebastian cu bustul gol. Vitoria inchide repede usa.
VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 2uzqwl4
In fine, Se gandea numai la bustul sexy al lui Sebastian. Parca vazuse un tatuaj pe mana, dar nu era sigura ca
exista cu adevarat. Dupa atatea ganduri, Vitoria isi face un dus si se baga in pat. In acelasi timp Oxana se intalneste cu colega ei de breasla,
Kiira. Kiira este o rusoaica de 20 ani care lucreaza impreuna cu Oxana si sefa grupei, Milla la un fel de banda de raufacatori care omoara
oameni in general bogati.
Oxana: Ceau!
Kiira:Hei gagica! De cand nu te-am mai vazut...
Oxana: De cand? Haide stai jos, am comandat 2 cafele.
Kiire: Ok. Ce mai faci?
Oxana: In momentul de fata "ma joc" cu o perosana doar asa se distractie, nu ca ar fi o personalitate. O filez de cateva luni. Tu?
Kiira: Eu la antrenamente. Milla a procurat o tona de prafuri de cea mai buna calitate.
Oxana: Sa-mi trimita cateva. Trebuie sa le distribui pe aici.
Kiira: O sa-i zic. Familia ta ce mai face?
Oxana: Rose si Arthur sunt bine, cu serviciul.
Kiira: Alice?
Oxana:Alice e toata ziua in bratele lui Remus
Kiira: Ah! Tot cu el e?
Oxana: Da...Are firma aia de parfumuri.
Kiira: Stiu. Ii merge bine?
Oxana: Da, stii tu ca lui Alice ii plac parfumurile.
Kiira: Si Sebi?
Oxana: Sebastian! E bine acum, e singur.
Kiira: Bine ca a depasit etapa aia.
Oxana: Dam parintii mei au fost foarte suparati pe el.
Kiira: Bine, sa-i saluti din partea mea.
Oxana: Da. Si tu cu ce ocazie pe aici? O noua misiune?
Kiira: Nu. Un...baiat.
Oxana: hai ma lasi.
Kiira: Am 20 de ani.
Oxana: Sii? Copilo astia sunt murdari, nesimtiti si mincinosi!
Kiira: Am cunoscut un baiat deja si este chiar dragut.
Oxana: Gandeste-te inainte sa faci vreo prostie! Pa!
Kiira: La revedere.
Oxana ajunge acasa foarte tarziu. Sebastian nu dormea cand Oxana intra in casa.
Oxana urca scarile pana la etajul 3 si intra in camera, Sebastian o aude si se duce la ea sa-i ceara niste explicatii:
Sebastian: Unde ai fost?
Oxana: Ceau si tie! Dar ce te intereseaza?
Sebastian: Ma intereseaza! Jur!
Oxana: Nu trebuie sa-ti dau tie raportul...unde am fost?cu cine am fost? ce am facut? ce culoare port la sutien?
Sebastian: Hm...deci ai fost cu cineva si... apropo e negru.
Oxana: Ba, tu te-auzi ce spui?
Sebastian: Yep! Ai fost cu cineva!
Oxana: Hai zi repede ce vrei! Am treaba!
Sebastian: Ce treaba?
Oxana: Glumesti? Ba! Tu ai chef de sex si nu sti cum sa-mi zici?
Sebastian: Uf! Nu! Vreau sa zic...
Oxana: Da...
Sebastian: Vreau s-o iau maine pe Vitoria la mine acasa. I-am spus ca stau singur la casa mea si...
Oxana: Bine nebunule...N-am nimic impotriva.
Sebastian: Bine, multumesc si... nu sunt nebun!
Oxana: Dar...dupa ce termin eu activitatile mele.
Sebastian: Ce activitati?
Oxana: Vorbim, chestii deastea de fete.
Sebastian: Ok, deci imi spui unde ai fost?
Oxana: Du-te bai de aici! Noapte buna!
Sebastian: La fel si tie.
Sebastian iese din camera Oxanei si intra in camera lui. Oxana incuie usa.

Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyMier Iun 29, 2011 3:19 am

=>alice_bill Nu mai modifica scrisul. Boldurile, culoriile, italicul este rezervat pentru moderare.<=
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyMier Iun 29, 2011 3:24 am

Mai citeste cineva fic-ul meu?
Am pus next...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyMier Iun 29, 2011 3:26 am

scuze, da, pune next cand poti, vezi sa te pun la punct cu moderarea, ca ai voie sa moderezi membrii!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 EmptyMier Iun 29, 2011 3:27 am

Da.
O sa moderaz! Ura!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: VIOLET -twilight- only hope   VIOLET -twilight- only hope - Pagina 2 Empty

Sus In jos

VIOLET -twilight- only hope

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente