All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Melania

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Melania   Melania EmptyDum Ian 02, 2011 1:55 am

Ceau lume,ma cheama Melania Alexandra,is fana TH,logic daca nu eram nu mai eram acum aici
Imi place istoria,in special Hitler si Vlad Tepes
Imi place mult sa incerc lucruri noi,sa imi traiesc viata la maxin
Acuma nu imi vine in minte ce sa mai spun,daca vreti sa aflati ceva ma intrebati Melania 89226
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyDum Ian 02, 2011 1:57 am

Nebuna mea mica s-a inscris pana la urma

Tre sa notez in calendar
Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyDum Ian 02, 2011 7:30 am

mda,ce primitoare esti
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyLun Ian 03, 2011 8:11 am

Cred ca vei avea o penalizare urata in curand! Nu e forum de nazisti! Sunteti tampiti cu totii?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyLun Ian 03, 2011 8:24 am

ce am spus?
si nu ai nici un drept sa ma/me faci tampiti,fara suparare
Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyLun Ian 03, 2011 8:27 am

si daca te referi la faza cu istoria,eu am spus ce imi place cel mai mult din istorie,nu am spus ca-s nazista,acuma daca incep sa spus ca imi place Hitler gata sunt nazista e nu ii asa poate imi place viata lui nu ce a facut el
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyLun Ian 03, 2011 10:55 pm

citeste despre mine si apoi comenteaza, sau intreaba alti useri.intreaba care e chestia cu Hitler.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyLun Ian 03, 2011 11:14 pm

mi-a spus Alexa ceva dar nu am bagat de seama mai ales cand am vazut ca si Stefania are la prezentare si tu ai sarit cu vederea si i-ai spus bun venit,dar in fine
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 4:23 am

Iti spun un sigur lucru.Ai grija la postari ca nu iti merge cu mine.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 5:45 am

de curiozitate ai banat-o pe geoo si inca una nu mai stiu care ca era vara cand am vazut,eram cu Alexa si ne uitam la jocuri,la ns care joc,(daca vrei caut) vorbea geoo si inca una ceva ne la locu lui despre tn.acuma ii normal sa ti mai mult la aia vechi decat la mine ca-s noua si nu ma cunosti
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 8:32 am

Eu tin doar la 2-3 persoane pe forum, nu tin deloc la restul.Tin la fratemiu si la best friends, in rest chiar sunt egal cu voi.Ati calcat pe bet, ati belit-o! Nu te mai simtii discriminata degeaba.Eu te-am atentionat.Citeste Regulamentul asta, ca in curand se schimba si poate va fi mult mai dur.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 9:26 am

l-am citit in mare,oricum ms de primire,am terminat
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 9:37 am

Tu,ce nu pricepi din cuvintele nu mai intra pe useru meu Melania 39213 ,mai bine sa te baneze,eu imi schimb parola si gata ca ai calcat calumea pe bec cu treaba asta,si cand ai fost tu la mn?,atata nesimtire......
Proasta am fost cand ti-am spus parola si am avut incredere in tn,eu ti l-am dat ca sa citesti ns ce si tu.......dupa ce ca te-am batut la cap sa-ti faci cont,si te-am ajutat la eng dar........si nu vad de ce ai scris de pe uderu meu
Dar erai asa ocupata sa-mi pui bete-n roate de ai uitat sa intri pe contu tau
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 7:37 pm

Bun venit Melania. Ai grija la treaba cu istoria ca nu e prea bine ce ai scria Melania 820988
Ciprian are probleme daca se mai aude pe aici de chestia asta.
Bun venit Melania 89226!!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMar Ian 04, 2011 9:07 pm

Ms Stefania si alexa astai viata oricum nu mai intru pe siteul asta de.........
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania EmptyMier Ian 05, 2011 6:38 am

=>Acest topic intra in discutie cu alti Moderatori.Vom lua o hotarare.<=
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Melania Vide
MesajSubiect: Re: Melania   Melania Empty

Sus In jos

Melania

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Sa ne cunoastem mai bine-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente