All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Un sfat va rog!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Un sfat va rog! Vide
MesajSubiect: Un sfat va rog!   Un sfat va rog! EmptyLun Mai 24, 2010 10:33 am

Buna. Am si eu o mica problema..nu e chiar problema...dar ma rog.
In ultimul timp ma simt foarte obosita. Si nu ma mai pot concentra la nimic. Simt ca o sa pic in zilele astea. Capul ma doare de zici ca este o bomba cu ceas si ca o sa explodeze in orice moment, sunt inconjurata in permanenta de tipete si zgomot. Nu ma mai pot relaxa in nici un mod. Din cauza problemelor nici sa dorm nu mai pot.
Ajutati`ma sa ma calmez intr`un mod. Va rog. Ceva...hellppp!!! Un sfat va rog! 676994
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Un sfat va rog! Vide
MesajSubiect: Re: Un sfat va rog!   Un sfat va rog! EmptyLun Mai 24, 2010 6:11 pm

Cred ca e chestia cu scoala ....adica ai prea multe pe cap . Ar fii bine sa o lasi putin mai moale...aaa vorba mea cretina : inspira , expira [ Un sfat va rog! 750519 ]
Si eu simt cateodata ca imi bobuie capul [ de ex. aseara [ stie Muky si Joe de ce . Si cand mai intra Muky in capul meu sau incerc eu sa intru in capul ei ]
Nush ....incearca sa te relaxezi citind o carte sau sa iesi afara cu frienzii . Un sfat va rog! 94821?
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Un sfat va rog! Vide
MesajSubiect: Re: Un sfat va rog!   Un sfat va rog! EmptyMar Mai 25, 2010 12:30 am

Capul ma durea..adica ma doare.. si pe mine,,,,am crezut ca am ceva la ochi dar am fost la un control si m-am inselat..Ar trebui sa te duci si tu...Daca nu e de la ochi poate fi de la altceva...
Si cu scoala...acum se incheie mediile si stiu cum e...mai moale,,,suntem oameni..nu putem sa avem doar note bune..
Asa ma simteam obosita si intr`o zi am lesinat.
Incearca sa nu mai stai asa mult la calc ` sau Tv..Mie doctorul mi-a spus 2 ore pe zi.Un sfat va rog! 750519..da nu rezist..Odihneste-te dupa ce vii de la scoala...nu direct la calc` sau la teme..
Sper sa te faci bine!
Sus In jos
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Un sfat va rog! Vide
MesajSubiect: Re: Un sfat va rog!   Un sfat va rog! EmptyMar Mai 25, 2010 12:49 am

Off..ok. ms Un sfat va rog! 89226 da acum chiar tre sa ma uit la TV k e o fata de la noi din Tl Un sfat va rog! 50932
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Un sfat va rog! Vide
MesajSubiect: Re: Un sfat va rog!   Un sfat va rog! EmptyDum Noi 14, 2010 9:52 pm

si mie mi se intamplaa asta ...... incearca sa ...nush ....sa gasesti o mel de suflet pe care so ask si sa uiti de totate cantand-o Un sfat va rog! 820988 eu asa fak .... knd sunt deprimata ask mel triste si uit de chestiile rele , plang mooolth ....cateeoadata stau noaptea holbandu-ma la preeti si gandindu-ma la chestii triste,vise de ex ce asa face daca as fi in fatza lu bill. .. Un sfat va rog! 750519 sau cateodata imi amintesk chestii si ma pufneste plansull.....e ciudattt
Sus In jos

Continut sponsorizat




Un sfat va rog! Vide
MesajSubiect: Re: Un sfat va rog!   Un sfat va rog! Empty

Sus In jos

Un sfat va rog!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente