All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Umbre ciudate....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyJoi Mai 20, 2010 7:59 pm

Bun noi nu stim cum sa spunem..... [ Muky & Maria]
Dar avem o mica problema .... sau una mai mare ... speram sa ne pota ajuta cineva .... stiti noi de ceva vreme ...
De catva timp ... vedem fiecare cate o umbra ... si nu doar ni se pare ... ni se intampla si lucruri ciudate .... cum ar fi ne simtit privite mereu ... cautam lucrui nu le gasim si ne uitam intrun loc de o mie de ori si ne ducem sa ne mai uitam sin alta parte si cand revenim la locul unde neam uitata de N ori is acolo ... sau simtim uneori pe cineva care ne atinge .... numai chestii dastea ...
Sau intr'o zi am simtit amandoua un miros ciudat si totusi placut de trandafiri .... era identic
Si uneori ... eu [ Muky] pot intra in capul Mariei si ea uneori in al meu ....
Ne puteti ajuta cumva ?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyJoi Mai 20, 2010 8:05 pm

Umbre ciudate.... 750519 da mah ne ajuta vb ta ne zic sa ne luam de manutza sa ne ducem la spitalu 9 Umbre ciudate.... 750519)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyJoi Mai 20, 2010 8:06 pm

La psiholog cu noi

Dar nu suntem nebune Umbre ciudate.... 676994
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyJoi Mai 20, 2010 8:16 pm

Umbre ciudate.... 750519 vezi sa nu te si creada cineva ca nu suntem nebune Umbre ciudate.... 750519 eu stiu ca nu suntem nebune da nah Umbre ciudate.... 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyJoi Mai 20, 2010 8:23 pm

Acum sa vedem ce zic si astia de pe forum:-?
So.....asteptam ...
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyJoi Mai 20, 2010 8:24 pm

exact
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 12:24 am

Umbre ciudate.... 94821
Um`.
Si eu uneori am impresia ca ma urmaresste cineva.
Sau uneori vizez vro` imagine..
Si a doua zi,vad aceea imagine.
Ciudat` Umbre ciudate.... 63219.

SI o prietena de-a mea,dupa ce a murit un prieten de-al mamei ei..simtea ca este urmarita.Si i-a 'citit' preotu`.[sau ceva de genu` Umbre ciudate.... 750519]
si n-a mai avut nimic
In fine.Habar n-am.Este doar frika
Umbre ciudate.... 820988)
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 12:25 am

Si uneori ... eu [ Muky] pot intra in capul
Mariei si ea uneori in al meu ....


Asta n-am inteles`o.
adik~Umbre ciudate.... 94821
Spuneti lucrurile la fel.sau gen`?
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 1:34 am

Din cate observ eu , ati postat aceasta "problema" doar sa fie postata, vad ca voi va ditrati pe tema asta, daca vi se pare ca trebuie sa mergeti la spitalul 9 de ce ati postat aici asta? din cate stiu sunt probleme mai serioase puse aici nu de mult, asta e doar imaginatia voastra...la varsta voastra credeti in orice...[nu negati] ...asa ca vad ca voi vati deschis in ca un messenger aici.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 3:56 am

Mdea cum sa nu
Am postato ca sa ne dea cineva sfaturi
Dar nuu voi ....
Doar ziceti ca am pus'o de "plictiseala "
Vai ce sa zic 8-)
Drinni te'as ruga sa stergi topiku' asta ca vad , ca ne credeti prea aeriene sa ni se intample asta .
Asta e adevarul
Daca nu crezi nu ma doare .
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 3:58 am

Si Joe , Muky poate intra in capul meu si vede ce gandesc sau dese ori vede cum sunt imbracata ce fac etc
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 3:58 am

Sau Drinni poate esti la varsta in care chiar nu sti :-j
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 4:51 am

drinni nu lam postat ca sa fie postat noi chiar avem o problema ....
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 6:33 am

shi mie mi se intampla cateodata sa caut un obiect ,sa ma uit intr-un loc shi sa nu-l observ iar apoi cand ma intorc il gasesc...asta e doar neatentzie Umbre ciudate.... 750519 cat despre chestia k intratul in capul celeilalte ...poate suntetzi asha bune prietene incat avetzi mereu telepatie....shi mie mi se intampla Umbre ciudate.... 471606
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 6:57 am

mdea cum zici tu
Umbre ciudate.... 616764
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 6:58 am

a.a.... mai bine nu comentez ca mi'o iau Umbre ciudate.... 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 6:58 am

si nu numai voi va simtiti privite..
stiti in mod normal te simti privit cand faci " tampenii "
\va zil din propria'mi experienta Umbre ciudate.... 207842
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 6:59 am

E un alt sentiment :-j
Nu toata lumea il stie Umbre ciudate.... 820988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:02 am

Sau sti ceva mai bine te abtineai Umbre ciudate.... 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:04 am

da poate ca nu am vrut Umbre ciudate.... 432988
si.... il sustin pe Drinni...
adika... eu cred ca ai postat problema asta..
ca sa... faci cat mai multe postari...

parerea mea.
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:05 am

Da sigur
Nu ca contrazic
Ok e cum spui tu
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:07 am

poi. eu am zis asta pt ca
tu de obicei... incerci sa ma intreci pe mine la postari.
da gata tac si nu mai zik nimik ca
draci craci. nu vreau sa ne ciondanim Umbre ciudate.... 432988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:08 am

Melci
Scoici
Raci
Craci
Cum sa nu
Umbre ciudate.... 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:09 am

cu profa de mate nam telepatie la sigur Umbre ciudate.... 916633
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... EmptyVin Mai 21, 2010 7:10 am

si nam postat ca sa facem postari ... cel putin nui genu meu de a face postari Umbre ciudate.... 94821?
Sus In jos

Continut sponsorizat




Umbre ciudate.... Vide
MesajSubiect: Re: Umbre ciudate....   Umbre ciudate.... Empty

Sus In jos

Umbre ciudate....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente