All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

My little problem

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:04 am

pfff...zic pe scurt
am iubita(sunt fata si sunt bi) si azi trebuia sa vina la mine dar nu a mai putut ca are probleme
Imi vine sa ma spanzur de nervi My little problem 676994My little problem 676994
aaa,si nici parintii nu stiu nimic despre relatia mea My little problem 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:17 am

mda... naspa...
ce sa zik... sa sti ac nu numai tu te'ai pupat cu fete..
dar nu mai zik nimik..
totush stiu prin ce treci..
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:19 am

:> te-ai sarutat cu fete :>
eeehhh nu e problema faptu ca's cu o tipa My little problem 750519
problema e ca vreau sa fie langa mine My little problem 676994 e din alt oras :-<
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:23 am

uff nasol...
si da m'am sarutat cu fete...
si te inteleg ca suferi pt ca nu e langa tine..
dar...nu stiu'
tu nu te simti atrasa de baieti ?
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:25 am

ba da dar momentan n-am gasit nici unu bun asa ca...am ales o fata My little problem 50932
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:25 am

si problema este ca nu este alaturi de tine..
adika ca e distanta asta intre voi 2
nu ?
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:28 am

mda...e din alt oras mai mult am deschis topicu ca sa imi calmez nervii My little problem 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:29 am

poi si daca tu vrei sa...
fi cu o fata..
de ce nu iti gasesti uan din orasul tau ?
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:30 am

My little problem 750519 in Caracal nu gasesti decat pitzi 8-)
chiar nu vreau sa ma ating de una din aia 8-)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:32 am

mda...am inteles..
dar totusi My little problem 750519
ai zis ca ai postat acest topic ca sa scapi de nervi
te simti mai bine akm My little problem 750519?
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:34 am

putin mai bn My little problem 471606
sunt putin ingrijorata ca ii e pe moarte catelu si mi-e sa nu i se faca rau
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:35 am

pfff///....
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:39 am

fata cu care sunt mi-a fost alaturi in momente in care nu mai vroiam sa mai traiesc My little problem 471606
atunci cand toti ma parasisera,cand nimanui nu-i pasa de mine ea mi-a fost alaturi si a incercat sa ma faca fericita prin diverse metode
pana la urma e si putin respect nu doar iubire My little problem 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:41 am

am inteles
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:43 am

in iulie fac un an de cand sunt cu ea My little problem 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:51 am

deci sunteti de ceva timp impreuna
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:51 am

dar ea te iubeste ??
esti convinsa de asta ?
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:52 am

da si nu ne-am vazut niciodata in realitate My little problem 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:54 am

woow...
cam ciudat..
dar esti sigura
100% ca ea..
nu mai este
si cu o alta
fata inafara
de tine ??
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 7:59 am

la inceput nu ama vut incredere in relatie
dar cu timpu am inceput sa am incredere in ea...
nu m-ar insela pt ca nu vrea sa ma raneasca asa cum nici eu nu vreau sa o ranesc pe ea
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 8:09 am

bine ca esti sigura de asta
ca ea
putea saisi
bata jok de tine
.............
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 8:09 am

sa'si*
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 8:11 am

daca era bataie de joc o termina de mult cu mn intelegi?
am vb si cu o fosta iubita de-a ei,a stat putin cu ea pt ca nu i-a placut de ea :-j
na pana la urma am nevoie de ea,e inspiratia mea...eu scriu poezii si daca nu ar fi ea nu as mai scrie My little problem 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 8:15 am

e super frumossss ca iti iei inspiratia de la ea:X
deci eu una ma bucur ca tu esti fericita alaruri de ea
totusi e un caz deosebit pt ca nu este vb'a despre o relatie
fata baiat
si unii ar face glume proaste
dar e bine ca voi 2 sunteti fericite
si ca va intelegeti bine
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem EmptySam Mai 01, 2010 8:19 am

aha...sincer nu-mi pasa de ce spun ceilalti
intotdeauna am fost diferita si intotdeauna mi-a placut sa fac lucruri pe care altii le detesta sau le considera aiurea My little problem 563536
Sus In jos

Continut sponsorizat




My little problem Vide
MesajSubiect: Re: My little problem   My little problem Empty

Sus In jos

My little problem

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente