All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Gigi Becali....sau Jiji?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Apr 29, 2010 4:13 am

Gigi Becali....sau Jiji? Jiji


Gigi Becali....sau Jiji? Jijilordlj6



PREFERATA MEA

Gigi Becali....sau Jiji? Gigi_becali_bai_hahalerelor1


Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Apr 29, 2010 4:40 am

pai sa incep eu Gigi Becali....sau Jiji? 750519 Gigi Becali....sau Jiji? 916633
in primul rand...este un gaozar Gigi Becali....sau Jiji? 432988
in al 2-lea rand...este complet pe dinafara Gigi Becali....sau Jiji? 750519
pfff NU il suport..e asa de .. de .. de... IDIOT
el si cu oile lui
sa isi vada frate de stana lui
si sa lase politika in pace Gigi Becali....sau Jiji? 443357


:-J
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Apr 29, 2010 5:37 am

defapt e Hahalera Gigi Becali....sau Jiji? 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Apr 29, 2010 6:06 am

Bah` hahalelelor..
Buah`..asta e taran Gigi Becali....sau Jiji? 750519)
Deci..de fiecare data cand intalniti o stana cu oi sa spuneti:"Uite echipa lui Gigi Becali"Gigi Becali....sau Jiji? 563536
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Apr 29, 2010 6:53 am

Eu asa zic...Ciobanul e Becali, iar oaia neagra este Banel Gigi Becali....sau Jiji? 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Apr 29, 2010 6:56 am

Autogoolll...Gigi Becali....sau Jiji? 916633)
tru..tru..tru..
Deci..Gigi asta...are un accet asa..asa de taran Gigi Becali....sau Jiji? 750519
Sus In jos
hellen
hellen
Super Postator

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 15/03/2010Numarul mesajelor : 80Localizare : Departe..^Joburi/Distractii : Muzica, Scoala, Stresatul>:), ...Stare de spirit : Heppy...:)

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyVin Apr 30, 2010 2:48 am

Gigi Becali....sau Jiji? 916633
Poi chiar e taran
Gigi Becali....sau Jiji? 750519
Mie una mi-a zis tataie ca Gigi Becali e antrenor deoarece tacsu' avea bani de la oile lui....Si asa mai departe...Si tacsu' i-a propus ca sa fie cioban,si pe urma nu mai stiu,...dar el a ales sa fie antrenor;ca sa se dea si el in speclatcol mah...Ce stii tu Gigi Becali....sau Jiji? 507414
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyVin Apr 30, 2010 4:17 am

Pac pac...băi hahalerelor...euuu...Jiijii...dacă vin la voi va pac pac de nu vă mai vedeti...hăhăăhehehe... si de vă mai legati de hahalera de Bănel vă pun la alergat pac pac 10 ture de Ghencea....si eu JiiJii Beeecali nu mai dau bani la calugari ...hăhăăhehehe...ca eu pac pac sunt războinucul luminilor...hăhăăhehehe ati auzit băi hahalerelor....hăhăăhehehe....hăhăăhehehe Gigi Becali....sau Jiji? 916633Gigi Becali....sau Jiji? 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyVin Apr 30, 2010 5:07 am

Gigi Becali....sau Jiji? 750519)..are credinta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyVin Apr 30, 2010 8:41 am

baaa zdreanta Gigi Becali....sau Jiji? 750519
cum zice oieru'
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyVin Apr 30, 2010 8:41 am

app imi plac pozele Gigi Becali....sau Jiji? 750519
intereseante rau Gigi Becali....sau Jiji? 750519
hai ca e prea tare..
ma mir ca inka le ami vad
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyVin Apr 30, 2010 10:16 am

Wooo Gigi Becali....sau Jiji? 750519
Hahalelelor aaa Gigi Becali....sau Jiji? 916633
Se simte si Gigilica pe acolo ! Gigi Becali....sau Jiji? 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptySam Mai 01, 2010 8:51 am

apropo mai hahalelelor Gigi Becali....sau Jiji? 750519
deci Drinni l'ai imitat ffffoooooarte bine pe oieru asta Gigi Becali....sau Jiji? 750519
deci mooor de ras
ma prapadesk aici Gigi Becali....sau Jiji? 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptySam Mai 01, 2010 8:52 am

auziii sa te filmezi si tu cum il imiti si
sa o bagi pe net...la mondenii
ca astia afc preselectie
si poate te iau sh pe tine Gigi Becali....sau Jiji? 820988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptySam Mai 01, 2010 9:33 am

Ooooo
Drinni devii celebru' Gigi Becali....sau Jiji? 563536
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Mai 13, 2010 7:22 am

el se impreuneaza. Gigi Becali....sau Jiji? 916633 ..
el e important..nuj ce e pe la uniunea europeana...parca..
vezi ..sa nu le dea idei...sa se faca o lege sa se protejeze oile.si nu mai stiu ce...da tot legat de oi...
deci ii praf....om in toata firea se face singur de ras...Gigi Becali....sau Jiji? 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyLun Mai 24, 2010 2:41 am

nu'i asa ca este genial Jiji Gigi Becali....sau Jiji? 750519?
ahhh mor de ciuda cand il vad la TV Gigi Becali....sau Jiji? 750519 Gigi Becali....sau Jiji? 916633
mai aveam putin si aruncam cu teluu' in TV cand i'am vazut moaca pe stikla..


si mie imi este mila de televizor ma..
adika...cand il arata pe Jiji la tv...
va dati seama cat plange tv'ul Gigi Becali....sau Jiji? 571882 ?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyJoi Iun 24, 2010 7:39 am

Are un suflet mare
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? EmptyDum Oct 24, 2010 8:10 pm

Asculta Sf. Liturghie in masina...cat de tare Gigi Becali....sau Jiji? 750519)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Gigi Becali....sau Jiji? Vide
MesajSubiect: Re: Gigi Becali....sau Jiji?   Gigi Becali....sau Jiji? Empty

Sus In jos

Gigi Becali....sau Jiji?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Entertainment :: STAR-LOSER-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente