All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 5:18 am

Gemenii Bill si Tom Kaulitz de la Tokio Hotel au facut o serie de dezvaluiri intr-un interviu pentru revista Gala. Pe langa fani, look, noul album `Humanoid`, faima, showbiz, iubite, cei doi frati au vorbit despre un subiect mai putin abordat: droguri.

`Am experimentat si am inceput sa luam [droguri] la o varsta frageda. Deja la 13 ani ieseam cu prieteni mai mari. Au fost dati in care am baut foarte mult, am fumat marijuana si am luat pastile din plictiseala`, a spus Tom.

`Asta e istorie acum. E nevoie de multa disciplina pentru a da 100% din tine pe scena si a nu claca sub presiunea stresului`, l-a completat Bill.

Tom a simtit nevoia sa aduca niste completari: `Petrecem rar, dar cand o facem e destul de salbatic!`.

In acelasi interviu, Bill a confirmat ca nu este gay, iar daca ar fi ar recunoaste acest lucru:

`M-am lovit de acest subiect inca din timpul scolii. Machiajul, frizura complexa pentru un baiat... multi au tras concluzii. Dar hei, nu sunt gay si chiar daca as fi nu as avea o problema in a recunoaste acest lucru`.

Cat despre viata personala, daca au timp pentru iubite...

Bill: `Nu, pentru ca vreau sa iubesc. Nu s-a intamplat inca.

Tom: `Iar eu nu vreau sa fiu constant, vreau sa ma distrez cat mai mult posibil. Sunt multe fete, dar inca nu am fost indragostit niciodata`.


Ultima editare efectuata de catre Stefania in Lun Apr 05, 2010 7:38 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 5:19 am

Stirea asta ar trebui scrisa in ziar sa vada toti ca Bill nu e gay ...asa e moda si Bill este mereu in pas cu moda ! Si nu se mai drogheaza...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 5:58 am

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 750519 Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 916633 Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 750519 cred ca toti fanii stiu asta....si numai cei care sunt anti Tokio Hotel spun ca bill este gay Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 6:23 am

Ileana draga la ei ma refeream ... de exemplu colegii nostri de clasa Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 389485
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 6:28 am

poi uni colegi mai ask tokio hotel si tot zik ca Bill este gay.... Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 50932
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 6:31 am

si lumea nu are in special ceva cu muzica lor ci cu aspectul lor.......
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 7:20 am

si asta cred ca mai e postata o data pe forum
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 7:21 am

posibil...doar este veche Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 7:42 am

Ehh si ?? Sa vezi ce o sa se intample daca a mai fost scris odata :-j
Drinni a zis ca va muta acest topic Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? EmptyLun Apr 05, 2010 10:19 am

Topic mutat in Cosul de gunoi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Vide
MesajSubiect: Re: Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?   Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ? Empty

Sus In jos

Alcool , tutun si pastile ...ce urmeaza ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Cos de gunoi.-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente