All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Stefania

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Stefania - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Stefania   Stefania - Pagina 5 EmptyVin Mar 01, 2013 2:31 am

Hei. Mi-am amintit intamplator de forum si-am zis sa mai arunc o privire prin el. Trebuie sa recunosc ca mi-a cam lipsit. Mi-e dor de anii trecuti in care eram foarte multi utilizatori activi si discutam despre Tokio Hotel, alti artisti, scoala, scriam povesti stupide si lasam comentarii doar ca sa fim in top. Stefania - Pagina 5 50932
Nu stiu cand va mai vedea cineva mesajul acesta, sau daca il va mai vedea cineva. Vreau doar sa va spun, fiind aici la topicul meu, ca eu sunt bine. Am mai crescut, am 15 ani acum, sunt in clasa a X-a la liceul acela la care m-am tot chinuit sa intru.
Nici acum nu sunt hotarata si nu stiu la ce facultate vreau sa dau.
Imi amintesc de primele mele povesti pe care le-am scris si postat aici, in Fan Fiction, si realizez ca am evoluat. De atunci am mai scris 2 povesti si muuulte poezii. Am publicat chiar si in revista scolii si am fost apreciata.
Cand eram inca activa pe forum imi doream cu ardoare sa invat limba germana si acum nu imi vine sa cred, dar invat germana de un an si chiar ma pricep! Intamplator am si un elev din Germania in clasa, Yannik, cu care toti ne intelegem foarte bine.
Programul meu e foarte incarcat. Am patru ore de mate, patru de engleza, patru de germana, trei de fizica plus alte tampenii care imi bombardeaza mintea.
Ma rog... M-am schimbat.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Stefania - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Stefania   Stefania - Pagina 5 EmptyDum Mar 03, 2013 1:18 am

Hey Stefania, sa nu crezi ca esti singura care te-ai schimbat. Si mie imi e dor sa stam toti pe forumul acesta, sa postam tot felul de prostii, dar am idei noi pentru forum, de aceea am si intrat, dar nu cred ca te vor interesa. Cu aceste idei vreau sa cuceresc noi oameni, sa povestim, sa ne ajutam. Noua idee se va numii HERO ZERO GAME ROMANIA
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Stefania

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Sa ne cunoastem mai bine-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente