All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

...FARA ANTIDOT...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

...FARA ANTIDOT... Vide
MesajSubiect: ...FARA ANTIDOT...   ...FARA ANTIDOT... EmptyMar Mar 02, 2010 12:58 am

Cine se joaca cu mintea mea?!??
Cum de indrazneste....
Oare chiar nu stie ce simt
Ce-n imima mea pluteste?

De e zi sau noapte ma urmareste
El in mintea mea domneste
Bataia inimii cucereste
Obtine TOT ce doreste!!

Iar eu umila ma supun
Dar oare cum as putea sa-l infrunt???
Caci,sufletul mi-e chinuit
De-un sentiment bizar

E foc si gheata la un loc...
EL-mArul interzis!!!
Din care lacoma inima a gustat
Si dorinte a dezlantuit!!

Atat de greu..
Ratiunea si fictiunea sa le-mpac
Sentimentul asta-i ca un drog
Fara antidot!!

Spune-mi cum sa opresc ce simt
Imi pierd controlul...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

...FARA ANTIDOT... Vide
MesajSubiect: Re: ...FARA ANTIDOT...   ...FARA ANTIDOT... EmptyMar Mar 02, 2010 2:17 am

...FARA ANTIDOT... 494856 ...FARA ANTIDOT... 494856
ahhh
ce tare ii poezia ...FARA ANTIDOT... 443357
...FARA ANTIDOT... 494856:X:X
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

...FARA ANTIDOT... Vide
MesajSubiect: Re: ...FARA ANTIDOT...   ...FARA ANTIDOT... EmptyMar Mar 02, 2010 3:23 am

Frumoasa poezia...Daca vrei postam tot in urmatoarea revista...doar sa vrei
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

...FARA ANTIDOT... Vide
MesajSubiect: Re: ...FARA ANTIDOT...   ...FARA ANTIDOT... EmptyMar Mar 02, 2010 8:35 am

aloha..well...nu e terminata cz...am scris-o in graba..si nu e asa uimitoare..nein!!!! prieteni e cea mai oribila poezie a mea..scuzati-ma k v-am dezamagit:(((...imi pare asa rau..dar hey!! promit k o sa repar totul..tschuss!!! pwpiki:*...FARA ANTIDOT... 89226...FARA ANTIDOT... 89226:*pwpici!!!
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

...FARA ANTIDOT... Vide
MesajSubiect: Re: ...FARA ANTIDOT...   ...FARA ANTIDOT... EmptyMar Mar 02, 2010 8:36 am

mda....danke akm am vaz coom-urile...pff....suntety voi prea dragutzi k me!!..
Sus In jos

Continut sponsorizat




...FARA ANTIDOT... Vide
MesajSubiect: Re: ...FARA ANTIDOT...   ...FARA ANTIDOT... Empty

Sus In jos

...FARA ANTIDOT...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Cos de gunoi.-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente