All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

EVERYTHING OR NOTHING!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

EVERYTHING OR NOTHING!!! Vide
MesajSubiect: EVERYTHING OR NOTHING!!!   EVERYTHING OR NOTHING!!! EmptyVin Feb 12, 2010 1:33 am

This is not a game to play
Is more then that..
You can see my soul
Welcome to my minde

I'm still here
thinking at the value of my life
Past or future
This is not my time

"Close ur eyes and fight for me"
"Don't look back,never give up"
He says to me..
Don't break my heart..

But all i've got is this scary toughts
And i'm terrifed
To many time i was close to say "good bye"
Even if you are my life

My soul is an empty house
This walls sufocatting me..
For you,for me
I have to try..

Too often..i said this story
You and me!!
But in vain
You don't listen to me

Tell me,what hurts the most?!!??
To love you or forget you!!
I can't brethe honey
I can't do it...


EVERYTHING OR NOTHING!!! 678541 EVERYTHING OR NOTHING!!! 678541 EVERYTHING OR NOTHING!!! 678541 EVERYTHING OR NOTHING!!! 678541
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

EVERYTHING OR NOTHING!!! Vide
MesajSubiect: Re: EVERYTHING OR NOTHING!!!   EVERYTHING OR NOTHING!!! EmptyVin Feb 12, 2010 5:17 am

Ce sa intamplat cu tine Moni?EVERYTHING OR NOTHING!!! 596966
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

EVERYTHING OR NOTHING!!! Vide
MesajSubiect: Re: EVERYTHING OR NOTHING!!!   EVERYTHING OR NOTHING!!! EmptyVin Feb 12, 2010 5:40 am

nimic ..doar ca imi place sa fiu dark..muhahaaa
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

EVERYTHING OR NOTHING!!! Vide
MesajSubiect: Re: EVERYTHING OR NOTHING!!!   EVERYTHING OR NOTHING!!! EmptyVin Feb 12, 2010 5:44 am

park nu se leaga versurile intre ele nope??!!anyway nu am de gand sa regret ca am postat-o..e totusi creatia mea,asa am simit si end of discussion:D!!!
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

EVERYTHING OR NOTHING!!! Vide
MesajSubiect: Re: EVERYTHING OR NOTHING!!!   EVERYTHING OR NOTHING!!! EmptyDum Feb 14, 2010 11:38 am

este intradevar dark,dar este f bine ca ai reusit sa iti pui gandurile pe ,,hartie'',cea ce ai simtit
Frumos,f frumos BRAVO
Sus In jos

Continut sponsorizat




EVERYTHING OR NOTHING!!! Vide
MesajSubiect: Re: EVERYTHING OR NOTHING!!!   EVERYTHING OR NOTHING!!! Empty

Sus In jos

EVERYTHING OR NOTHING!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Cos de gunoi.-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente