All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Sentimente:*:*:*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Sentimente:*:*:* Vide
MesajSubiect: Sentimente:*:*:*   Sentimente:*:*:* EmptyMier Ian 27, 2010 8:40 am

Pe foi de coala alba...
Scriu strigate de dor
Cu mintea-nmormantata
Eu nu mai pot s-adorm

Eu nu mai stiu ce-i alinarea
Ce-si oglindeste stralucirea-n vid
In umbra stau atat de des
Incat am uitat al meu mers

La mine-n suflet ploua
Si inima mi-e inundata
Cu mii de picaturi
Ce stau toate laolalta

De ce nu pot opri timpul
Si tu nu vii??
Atatea secole am numarat
Sperante-n suflet am adunat

Dar eu..tot aici,stand
Cu zborul meu frant
Clipe grele numarand
Pe al umarului vant

Zi dupa zi,astept
Pentu mine,tu esti sfant
Ca ploaia in desert....
Si ingerii pe pamant

De partea ta sunt eu
Si voi fii mereu
Luptand cu soapte negre
Lumea-ntreaga infruntand...

Doar ai credinta
Ca voi fii eu
Ingerul tau....
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Sentimente:*:*:* Vide
MesajSubiect: Re: Sentimente:*:*:*   Sentimente:*:*:* EmptyMier Ian 27, 2010 9:14 am

este atat de marfa ca iti poti exprima sentimentele prin intermediul poeziei... Sentimente:*:*:* 443357 imi plake foarte mult poezia Sentimente:*:*:* 494856 Sentimente:*:*:* 494856 Sentimente:*:*:* 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Sentimente:*:*:* Vide
MesajSubiect: Re: Sentimente:*:*:*   Sentimente:*:*:* EmptySam Ian 30, 2010 12:22 am

Frumoasa pozezia:X
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Sentimente:*:*:* Vide
MesajSubiect: Re: Sentimente:*:*:*   Sentimente:*:*:* EmptyMier Feb 10, 2010 10:37 am

ce frms...este poezia:X
Sus In jos

Continut sponsorizat




Sentimente:*:*:* Vide
MesajSubiect: Re: Sentimente:*:*:*   Sentimente:*:*:* Empty

Sus In jos

Sentimente:*:*:*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Cos de gunoi.-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente