All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

The Proposal (2009)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

The Proposal (2009) Vide
MesajSubiect: The Proposal (2009)   The Proposal (2009) EmptyDum Ian 17, 2010 6:30 am

Este cea mai draguta comedie romantica pe care am vazut-o in ultimii ani.O ador pe Sandra Bullock,este una din actritele mele preferate.
Margaret si Andrew lucreaza la aceeasi companie; Margaret este sefa stricta si severa iar Andrew - tipul angajatului neindemanatic. Singura legatura dintre ei este faptul ca ea e sefa lui, insa lucrurile sunt pe cale sa se schimbe in momentul in care Margaret afla ca aplicatia pentru viza SUA ii este respinsa si urmeaza sa fie deportata in Canada.

Situatiile disperate cer masuri disperate, iar, pentru a evita deportarea si a-si mentine viza, il obliga pe asistentul ei sa o ia de nevasta. Pentru a-i convinge si pe cei care demareaza investigatii in cazul acordarii de vize, acestia se vad nevoiti sa petreaca un weekend la parintii lui, in Alaska, pentru ca minciuna sa para plauzibila. Timpul petrecut impreuna transofrma treptat ceea ce initial pare sa fie o relatie strict profesionala in ceva mult mai profund.
The Proposal (2009) The-Proposal-451570-211
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

The Proposal (2009) Vide
MesajSubiect: Re: The Proposal (2009)   The Proposal (2009) EmptyDum Ian 17, 2010 6:36 am