All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Citate celebre

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Citate celebre Vide
MesajSubiect: Citate celebre   Citate celebre EmptySam Ian 09, 2010 10:42 am

Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856



"640 k ar trebui sa fie suficient pentru oricine" - Bill Gates in 1980

"Daca vrei sa dobandesti puterea de a suporta viata, fii gata sa accepti moartea." - Sigmund Freud

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit. "- Franz Kafka

"Eu pierd dorinta de-a avea ce caut, tot cautand ceea ce doresc. "- Antonio Porchia

"Cei mai buni scriitori nu folosesc siretlicuri; in orice caz, siretlicurile lor sunt bine ascunse. "- Jorge Luis Borges

"Cand voi inceta sa exist, eu nu voi fi existat vreodata. "- Antonio Porchia

"Daca as fi fost Dumnezeu, mi-ar fi fost mila de inima oamenilor. "- Maurice Maeterlink

"Inteligenta este capacitatea cu ajutorul careia vom intelege, pana la urma ca totul este de neinteles. "- Maurice Maeterlink

"Sclavul caruia ii place viata sa de sclav este cu adevarat sclav?" - Louis Scutenaire

"Cate capete atatea pareri. "- Terentiu

"Om sunt si nimic din ceea ce este omenesc nu-mi este strain". - Terentiu

"Obisnuinta e a doua natura. "- Cicero

"E preferabil sa starnesti invidie decat mila." - Publius Syrus

"Dragostea le invinge pe toate. "- Vergilius

"Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape. "- Horatiu

"Femeia casta este cea pe care nu a vrut-o nimeni. "- Ovidius

..........................................................................................................................

>Citate celebre 50932< Citate celebre 89226 >Citate celebre 50932< Citate celebre 89226 >Citate celebre 50932< Citate celebre 89226 >Citate celebre 50932< Citate celebre 89226
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Citate celebre Vide
MesajSubiect: Re: Citate celebre   Citate celebre EmptySam Ian 09, 2010 11:10 am

im i plac mult "Cand voi inceta sa exist, eu nu voi fi existat vreodata. " si "Dragostea le invinge pe toate. " Citate celebre 494856 Citate celebre 494856 Citate celebre 494856
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Citate celebre Vide
MesajSubiect: Re: Citate celebre   Citate celebre EmptySam Ian 09, 2010 11:42 pm

"Cate capete atatea pareri. "-cata dreptate are Citate celebre 750519 Citate celebre 50932 ...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Citate celebre Vide
MesajSubiect: Re: Citate celebre   Citate celebre EmptyDum Ian 10, 2010 2:50 am

"Dragostea le invinge pe toate. "- Vergilius :"> frumos
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Citate celebre Vide
MesajSubiect: Re: Citate celebre   Citate celebre Empty

Sus In jos

Citate celebre

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Cos de gunoi.-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente