All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

15 intrebari pentru Tom:)))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

15 intrebari pentru Tom:))) Vide
MesajSubiect: 15 intrebari pentru Tom:)))   15 intrebari pentru Tom:))) EmptyJoi Ian 07, 2010 7:41 am

Cand ai fost ultima data la cinematograf si ce film ai vazut?
Hm... La Spider-Man 3. Am fost impreuna la cinematograf.

In schimbul la ce ai imbraca hainele lui Bill?
Imi inchipui ceva cu Angelina Jolie. NU, prosti...nu m-as imbraca niciodata cu hainele lui Bill. Si sa fim seriosi, nimeni nu ar vrea sa ma vada asa.


Daca ai avea o prietena, ai ascunde asta presei, sau ai face publica relatia?
Dar povestesc mereu de prietenele mele. Am din cand in cand cate una, doua... si de obicei nu dureaza mai mult de o zi.


Te-ai gandit vreodata sa-ti tai dreadurile?
Momentan nu am de gand sa fac asta, dar cand voi avea chef, le voi taia.

Familia si prietenii tai nu spun nimic despre faptul ca tot timpul vorbesti despre sex, si ca dormi cu groupies?
De ce ar zice ceva? Alti parinti s-ar bucura daca copii lor ar vorbi despre viata lor sexuala. In plus, asa nu trebuie sa mint.

Cum poti fi provocat? Ce te enerveaza cel mai mult?
Sunt greu de provocat. Cred ca exista doar o persoana care chiar poate face asta. Aceasta persoana e cu 10 minute mai tanar ca mine si numele sau incepe cu B nu stiu cum stau lururile din punctul lui de vedere.

Ti-ai face un tatuaj sau inca un piercing? Daca da,unde?
Momentan nu. Cine stie ce-o sa se intample in timp.

Ai mai purta parul desfacut pentru fani? *te rog te rog zi da*
Nici asta nu cred ca vrea sa vada cineva. Si cine nu poate scapa de gandurile astea, sa vina cu mine in cada.

Cate chitari ai? Le pui nume?
Sincer nu stiu cate am...cred ca sunt cam 20 si nu le pun nume. Dar Georg si-a numit basul "Mr. Sandberg". De altfel el e singurul lui prieten.


Spui ca Bill si tu aveti adesea aceleasi vise. Care e cel mai penibil/mai frumoas/mai ciudat vis?
Cred ca e prima intrebare pentru care nu am un raspuns exact, pentru ca uit destul de repede ce visez.

Care e ce mai murdara minciuna pe care ai inventat-o vreodata?
Nu mint niciodata!!! Sper ca stie toata lumea.

Iti amintesti cu drag de scoala, de excursii si asa? Daca da, ce ti-a placut in mod deosebit?
Am fost doar intr-o excursie cu clasa. La celelalte m-am prefacut bolnav. Nu ma gandesc cu placere la timpul cand mergeam la scoala. Am urat scoala! Excursiile cu clasa erau ca o evadare din oribila rutina a scolii. Puteai avea multe prietene acolo, asta e singurul lucru pozitiv de care imi amintesc.

Ai vreun obicei (vorbesti in somn de ex)?
Poate ca vorbesc in somn...n-am de unde sa stiu, intrebatii pe ceilalti. Altfel, imi place sa las anumite lucruri pe unde imi vine, pentru ca acestea sa ramana mereu acolo. Ma simt bine cand fac asta!

Ce vis ai mai vrea sa ti se indeplineasca, sau esti de-a dreptul fericit?
Sunt intr-adevar fericit...Daca ar fi sa imi exprim anumite dorinte... poate ca suna prostesc, imi doresc ca eu si baietii mei sa avem succes inca mult timp de acum in colo, si sa vedem cat mai multe tari. Chiar daca trebuiesc facute multe sacrificii, imi iubesc viata si vreau sa ma bucur de ea cat de mult posibil!

Ce-ti trece prin cap in timpul concertelor cand fac anumite grimase?
Grimase? ...Cred ca, atunci cand faci muzica si esti in elementul tau nu-ti poti controla expresia fetei. Nu te gandesti la nimic ... doar canti!
_________________
Sus In jos

15 intrebari pentru Tom:)))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Cos de gunoi.-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente