All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Lady Gaga

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyVin Dec 25, 2009 7:22 am

Lady Gasca ... ma scuzati Lady Gaga Lady Gaga 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyVin Dec 25, 2009 7:26 am

eu nu prea pot comenta mai n imic la acest subiect,pentru ca mie imi place Lady Gaga :p,
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyVin Dec 25, 2009 9:34 pm

E cam barbat :-"
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMar Dec 29, 2009 8:31 am

hmm...ce pot sa spun...Lady GaGa este una din artistii mei preferati (dupa th,desigur)...asa ca nu pot sa ii aduc nici un repros Lady Gaga 50932...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMar Dec 29, 2009 11:27 pm

Deci sa va arat ce nu imi place mie la ea...orin imagini:

Lady Gaga Lady-GaGa-FHM-400x527Lady Gaga W-lady-gaga-pene

Lady Gaga U1_lady_gaga_01_www.gosssip.ro

Lady Gaga Lady-Gaga-plastic-bra-06\


Gaga are show-uri desgustatoare....stipul de a se imbraca pe scena mi se pare dezgustator[parerea mea] si nu imi place muzica ei Lady Gaga 94821? ....da si exita o imagine unde arata ca e hermafrodita[sper ca e scris corect] ...nu stiu daca e real....ma rog...e cam dezgustatoare oricum...si cum se machiaza...si LOL Lady Gaga 916633 nu imi placeX_X
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:20 am

si LOL eu o ador :d prin "tipul" de a se imbraca se face remarcata. Lady Gaga 820988 se machiaza marfa Lady Gaga 494856 apropo in pen- ultima poza pare cam "grasa",
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:23 am

AICI NU SE VENEREAZA STAR_LOSERUL CI SE CRITICA....NU SE ACCEPTA LUCRURI BUNE:|
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:26 am

OMG...STIU Lady Gaga 50932..am inteles...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:28 am

In sfarsit...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:36 am

e naspa femeia rau, n-auzi ce a zis intr-un interviu, ca Madonna e mic copil pe langa ea, nu se zice asa ceva, e drogata non stop asta
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:38 am

O fi Madona baba...dar Gasca asta nu are cum sa o intreaca pe Madona...


Madona a fost prima si nu o va depasii...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:40 am

sau poate...o surpriza...sa o intreaca pe madonna,ar fi ceva,wow,pai lady a avut tatal aproape si s-a si drogat, Lady Gaga 820988
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 3:46 am

Lady e cam GAGA ... si ma...asta nu va fi mai buna decat madona...ce canta ea sutn melodii care se asculta acum...peste 3-4 luni o sa vezi ca zice cineva pai...paparazzi e melodie veche...e naspa...pune alta"
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 5:39 am

waw eu am propus k subiect la Star-Loser,Lady Gaga,dar vad k atzi spus km tot despre ea.
Mie nu imi place k e f comerciala si exact cum a spus Drinni nu se stie dak hai sa zicem 2-3 ani o sa mai auzim de ea,poate doar din revistele de scandal.
Nu stiu cum cineva care asculta TH poate sa o plak...
E VULGARA,URATA(fara fard si freze ciudate),E MIK DE INALTZIME,apai ce muzik interpreteaza nici nu solicita prea mult vocea,deci e o FALSA.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 5:49 am

Madonna e adevarat k si ea a facut multe gafe de-a lungul carierei ,dar scuze Madonna e ascultata incontinuare.
,,DOAMNA'' Gaga faptul k se ambrak atat de extravagant ,lipsit de bun gust,e o dovada k nu are cum altfel sa fak mass media sa o remarce sa fie in atentzia publicului.E ceva trecator,pasager;sa nu kda in extrema cealalta sa o ia rau de tot cu petrecerile,cu drogurile.
Lady Gaga Lady-gaga-flashes-her-tampon-string
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 5:58 am

Apoi ce nu intzeleg...cum pot uni parintzi sa fie de acord k copii lor sa asculte (ce mesaj transmit versurile ?)sa isi tapeteze peretztii camerei cu postere cu ea si cu Tokio Hotel nu? Lady Gaga 94821
Lady Gaga LADY+GAGA+4Lady Gaga Gaga_1_058
Lady Gaga Lady%2520gaga%2520butt
Lady Gaga What-lady-gaga-really-looks-like-20206-1232337767-4
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Dec 30, 2009 6:40 am

din cate stiu eu in ultima poza nu e ea...si am vazut un interviu cu Lady GaGa unde declara ca ii place TH si asculta cu mare placere melodiile lor Lady Gaga 50932 ...
Sus In jos
kat2108
kat2108
User Neactiv

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 03/01/2010Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyDum Ian 03, 2010 4:43 am

os fi eu new da nici chiar asa... adik gaga sa se creada mai mare si tare ca madonna. ok sa ziceam ca vrea sa se sinucida, da apoi cica ea ask cu placere th? un castron sa vomit... baietzi dl th ar trebui sa faca o regula pt askultatori: fara bip-uri!
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyDum Ian 03, 2010 5:48 am

eu cred ca toti cei care asculta TH sunt bine veniti in lumea asta...chiar si cei ca Lady GaGa pe care nu multi o agreaza,dar macar putin respect pentru ea,ca ii sustine pe TH ca si noi Lady Gaga 50932 ...
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyDum Ian 03, 2010 5:50 am

aaaa..DA in parodia "Bad Romance" spune ca i-am votat pe TH la VMA Lady Gaga 94821
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyDum Ian 03, 2010 6:35 am

pai poate chiar a facut asta...si...bravo ei Lady Gaga 820988 Lady Gaga 50932 ...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMar Ian 05, 2010 2:40 pm

Eu nu cred k asculta Tokio Hotel ,mai repede se uita la cum se imbraca Bill ca poate mai fura si ea o idee,pt ca e lipsita de stil ,nu e o doamna... Lady Gaga 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Ian 06, 2010 5:41 am

pai asta o copiaza pe Madona
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Ian 06, 2010 6:51 am

mie nu mi se pare...app copiatul asta Lady Gaga 57845 Loredana o copie pe LaDy GaGa
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga EmptyMier Ian 06, 2010 9:19 am

Cine?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Lady Gaga Vide
MesajSubiect: Re: Lady Gaga   Lady Gaga Empty

Sus In jos

Lady Gaga

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Entertainment :: STAR-LOSER-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente