All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Shakira....uuh...:-s

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Shakira....uuh...:-s   Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 EmptyMar Apr 13, 2010 8:52 am

Shakira frate in videoclipul ala in care dansa in cusca...
zici ca era o maimuta Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 63219 nu ca nu ar fii Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Shakira....uuh...:-s   Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 EmptyMar Apr 13, 2010 8:53 am

mdea eram sh eo fana Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 750519
cand aveam 7 ani :-J
ce vremuri Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 750519 Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 916633
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Shakira....uuh...:-s   Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 7:37 am

da....cand eram mai mica imi placea...dar acum nu ma omor..canta bine...daca mai apare cate ceva la tv ascult dar in rest nu.....vocea ei suna putin aiurea....
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Shakira....uuh...:-s   Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 EmptyDum Oct 24, 2010 8:11 pm

Ultima melodie, Loca, e groaznica
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Shakira....uuh...:-s   Shakira....uuh...:-s - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Shakira....uuh...:-s

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Entertainment :: STAR-LOSER-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente