All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Perez Hilton - Out Of Order

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 2:35 am

Perez Hilton - Out Of Order OutofOrder

OM DEFECT
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 2:36 am

Stiti ce... care nu il suportati trimitetii un email aici unde se trimit TIPS la el si trimitetii injjuratura ca sa se cae pe el ..Adresa de email este asta: Perez@PerezHilton.com
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 2:38 am

Perez Hilton - Out Of Order Perez-hilton

Perez Hilton - Out Of Order Perez-hilton1

GRASAN IMPUTIT!!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 2:45 am

ma rog...asta nu e star dar na...facem si cateva exceptii...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 3:39 am

da este prea prost Perez Hilton - Out Of Order 45267 este un LUSER
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 8:59 am

damn Perez Hilton - Out Of Order 916633 ...ce fata are...si cum se imbraca si ce freza are...si mai are tupeul sa mai comenteze de Bill Perez Hilton - Out Of Order 57845 ...ar trebuii sa mai faca o vizita prin fata oglinzii Perez Hilton - Out Of Order 750519 Perez Hilton - Out Of Order 50932
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 9:00 am

si in poza aia,prima,cine l-a batut? Perez Hilton - Out Of Order 916633
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 9:07 am

si in a doua :d cate cosuri are :o
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 10:19 am

e saracu' pe alta planeta Perez Hilton - Out Of Order 990900 Perez Hilton - Out Of Order 916633 ...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Dec 24, 2009 9:38 pm

De se crede din filmul Avatar eu cred ca James Cameron lar impusca... Defapt...na...cine nu lar impusca? Perez Hilton - Out Of Order 750519 oricum Asta a fost la casting pentru Avatar si a crezut ca se iau hidosi....Cand James Cameron a vazut specimenul a luat [istolul si a zis daca nu pleaca cheama doctorii...nu vrea sa aibe si el Gripa Porcina Perez Hilton - Out Of Order 94821 asa stiu eu ca s-a intamplat=)) [LOL-stiti ca e o gluma dea mea...nu?]
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyVin Dec 25, 2009 1:20 am

nu nu stiu :-W ,eu nu am vazut filmul avatar Perez Hilton - Out Of Order 207842
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMar Feb 09, 2010 8:33 am

Ce urat e!!!!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Feb 25, 2010 6:52 am

eh......oribil Perez Hilton - Out Of Order 63219 sper doar sa nu am cosmaruri la noapte din cauza lui Perez Hilton - Out Of Order 45267
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyJoi Feb 25, 2010 6:59 am

ce pot spune...exista shi dobitoci in lume
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMier Mar 03, 2010 8:26 am

Ce rai sunteti,saracul om nu are nici o vina ca este asa urat,dar mai este si prost.Eu stiu ca multi cauta sa isi ascunda defectele ,hidosenia,dar el este asa de prost incat parca ar vrea sa atraga toate privirile asupra lui...HEI,Uitativa aici,nu puteti sa nu ma remarcati cat de ,,bine''arat!
Defapt cred ca numai asa se face remarcat,prostie(cica el e spiritual)si uratenie. Perez Hilton - Out Of Order 750519
Si eu sunt rea,chiar mai rea ca voi pot spune. Perez Hilton - Out Of Order 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMier Mar 03, 2010 8:44 am

Perez Hilton - Out Of Order 916633 chiar ca...dar na...eu nu stiu foarte multe despre el...asa ca nu am ce sa zic :"> dar voi aveti din cate vad Perez Hilton - Out Of Order 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyVin Mar 05, 2010 1:44 am

ori ii tampita...cred ca nu are oglinda...Bill se imbraca de un milion de ori mai bine decat asta....chiar daca stilul lui Bill ii mai extravagant,,,da macar nu arata penibil ca,....da ii si gras....scarbosss
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyVin Mar 05, 2010 1:53 am

ori ii tampita...cred ca nu are oglinda...Bill se imbraca de un milion de ori mai bine decat asta....chiar daca stilul lui Bill ii mai extravagant,,,da macar nu arata penibil ca,....da ii si gras....scarbosss
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyVin Mar 26, 2010 8:39 am

...deci e urat rau de tot...si grasss..
intr-un cuvat:LOSERR l-)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMier Apr 07, 2010 9:50 am

LOSER mai mare ca asta nu am mai vazut in viata mea . e oribil
:-& :-& nici un wc nu s'ar uita la el !!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMar Apr 13, 2010 9:00 am

BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAH !!!
fratieeeeeeee...s'a inventat fund de ten aa ma scuzati fond de ten
el nu a auzit niciodata de asa ceva ?
Thoamne Perez Hilton - Out Of Order 750519
app era un jok cu el pe net..in care trebuia sa ii storci cosurile
Perez Hilton - Out Of Order 916633))))))))) yuuuuuuuuux !
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMar Apr 13, 2010 9:01 am

app daca s'ar da cu fond de ten ar consuma vre'o 5-6 tuburi Perez Hilton - Out Of Order 916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMier Apr 14, 2010 8:29 pm

Ce tampit ...Doamne ce are pe fata
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyLun Apr 19, 2010 12:34 am

5-6 ?
ma gandeam la un bax !
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order EmptyMar Apr 20, 2010 3:42 am

un bax de fond de ten Perez Hilton - Out Of Order 750519
e tare urat tipul asta Perez Hilton - Out Of Order 750519
Sus In jos

Continut sponsorizat




Perez Hilton - Out Of Order Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton - Out Of Order   Perez Hilton - Out Of Order Empty

Sus In jos

Perez Hilton - Out Of Order

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Entertainment :: STAR-LOSER-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente