All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Care sunt defectele lui Miley Cyrus?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 10:29 pm

era la AMA..cred... defapt mi se pare ca era o provocare de la fani/Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 471606...si deaia a zis ca uraste tunsul/...si un fan a zis csa-l tunda in direct/Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 471606...stii..Kevin a avut o chestie..sa isi faca un tatuaj..bine cu pioxul..iar Nikck sa imbratiseze nush cati fan in nush cat timp/Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 471606 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 50932
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 10:33 pm

oricum...le au si astia de la Jonas cu cantatul cum le are o foca cu baletul:))...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 10:44 pm

3 Loseri + unu mic in devenire [saracu] = JB Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 11:17 pm

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519 ...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyMar Dec 15, 2009 4:58 am

oo da..mie inka mai imi plak...ei bine....3 LOSERI pe naiba...mie imi plak.canta ffoarte bine..si eu nu am jignit-o inca pe De mi Levato,Drinni/Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 471606..are un singur defect fata aia...are gura cam mare.omg..ce bine m-am simtit sa spun asta:P
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyMar Dec 15, 2009 8:32 am

Taci Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 39213 ca are un zambet frumos... mie imi place Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 11551
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyMar Dec 15, 2009 9:02 am

stiu..ca are..si niste dinti:X..sooper albi:P
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 2:54 am

nu stie alta limba decat cea care se vorbeste in statul in care este ea Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519,adica,doar engleza Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 50932
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 4:07 am

Aici park se discuta despre defectele lui Miley?
Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 477593 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 477593 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 477593 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 477593 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 477593 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 94821 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 94821 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 94821
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 4:31 am

pai dapz Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 207842
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 5:44 am

Pai vad k de la Miley s-a ajuns la jonas brothers sau demi lovato Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 94821
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 6:01 am

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519,daa,ei ar trebui daca vream sa facem topic si pentru ei :p
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 7:13 am

La Demi Levato nu se face nici un Topic :-l ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Ian 09, 2010 11:07 am

bhaa am id-ul lui Miley....adik il aveam ca nu-l mai am pe id-ul pe care umblu Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519 adik mi-a dat web mhaa Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 820988
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Ian 09, 2010 10:45 pm

lasa asta ca nu e asa:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyVin Ian 29, 2010 11:49 pm

In aceste imagini se arata cat de proasta e Miley...nici un microfon nu e in stare sa foloseasca,

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Mileycyrusth070908-2
Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 MileyCyrusTH070908small1 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 MileyCyrusTH070908small2 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 MileyCyrusTH070908small3
By Bambi

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Mileycyrusth070908-1 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Mileycyrusth070908-3
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Ian 30, 2010 12:02 am

dar stai.ca am si eu poza cu ea si TH..si ce s-a intamplat Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 63219? ....si.da,da e proasta Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Ian 30, 2010 12:07 am

Sti...ea cu cei de la TH se jucau rock band...daca vezi in imagini gustav canta la tobe , iar bill la chitara...si proasta de miley cica voce...dar nu e in stare sa puna micofonul inapoi pe suport ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Feb 06, 2010 10:24 pm

Miley cred ca s-a obisnuit prea mult cu rolul de tampa din Hannah saU PATE CA AVEA EMOTII?
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Feb 06, 2010 10:32 pm

eu cred ca e cam varza tipa...dar mie imi palc hannah montana:)) de jackson/oliver/Rico:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptySam Feb 06, 2010 10:51 pm

De ce sa fim malitziosi acum cu saraca fata ,mie chiar mi-e mila de ea,dupa ce a interpretat atata timp roluri de proasta ,nu inseamna ca trebuie sa fie si in realitate asa. Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 63219 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 63219 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 63219
II va fi foarte greu sa scape de imaginea asta. Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 12:51 am

da..mie a inceput sa-mi placa unele melodii...adik We belong to the music...e marfa..e cu Timbaland.,,si Super Girl Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 494856..adik ma rog..doar unele melodii.dar ea tot proasta e :-J
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 1:34 am

Timbaland a incebunit? o.o
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 2:15 am

da si mie mi s-a parut ciudat...sa faca o colaborare cu Miley..woo..dar e draguta melodia Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 94821?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 EmptyMar Feb 09, 2010 8:31 am

Buna observatie Drinni , Demi chiar are ras de cal...are dintii prea mari Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 471606 Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Care sunt defectele lui Miley Cyrus?   Care sunt defectele lui Miley Cyrus? - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Care sunt defectele lui Miley Cyrus?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Entertainment :: STAR-LOSER-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente