All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Revista Bravo-stiri noi sau vechi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMar Dec 08, 2009 1:58 pm

Bravo-top poster


Voteaza starul tau preferat:
top11 Jonas Brothers

top12 Tokio Hotel

top13 Paramore

Ti-ai dorit tot timpul sa decizi cine va fi pe urmatorul poster din Bravo?...
Voteaza preferatul tau prin sms la nr. 1403.cost/sms:0,75 euro+tva.Tarif valabil in retelele:orange,vodafone,cosmote,zapp.
Perioada de votare este 08.12.2009-16.12.2009.Maxim 5 voturi de participant.Pt ca mesajul sa fie valid sa se trimita doar codul corespunzator artistului votat,fara spatii sau alte caractere.

Si sa fii sigur k o sa castigi,intra pe www.bravonet.ro si urmareste clasamentul in timp real.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 7:10 am

in concluzie l postere ies th
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 9:57 am

Ok...degeaba e cu Tokio Hotel ca eu nu arunc creditul pe un mesaj care sa votez ceva...Bravo vrea sa isi scoata banii pe reviste...ca o revista dinasta costa 2 lei , de ce nu scot si ei o revista de colectie cum au facut pentru Twilight Saga sau pentru Michael Jackson? Cea cu Twilight o am si eu xD
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 9:58 am

mdea..eu pe cea cu twilight nu o am:|..dar in chimb o am pe cea cu mj:P..Revista Bravo-stiri noi sau vechi 750519..
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 10:09 am

hem...faza e la mine ca mi-am cumparato si dupa 5 zile nu ma mai intereseaza nimic din Twilight Saga:|
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 10:12 am

prea marfa..asta:))..si eu am fost la fel cu revista bravo cand erau pe coperta Jo nas Brothers:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 10:17 am

JB sutn ratati . Doar in Camp Rock ii accept pentru ca e si Demi Levato acolo
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 10:25 am

dap..or fi..eu pe atunki eram sooper mega ultra fan=))Revista Bravo-stiri noi sau vechi 750519...ce copil eram...da camp rock..este dragut:P
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 10:47 am

Bine...sa revenim la subiect.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 1:26 pm

Parerea mea e k revista Bravo este mult inferioara Popcorn,eu am vrut sa stitzi unde s-a ajuns,vorba lui drinni nu merita sa dai sms k poate nici nu sunt contorizate voturile corect,cine poate sa ii verifice?

Noi nu ,in nici un caz.
Dar dak iese TH o sa vedem dak ia votat fanii.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 1:30 pm

Oricum eu o sa cumpar si numerele viitoare si dak am sa mai gasasc ceva interesant o sa va impartasesc si voua,k e bn sa avem ce comenta sau discuta.
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyDum Dec 13, 2009 10:54 pm

De contorizat sigur le contorizeaza bine, dar gandestete ca toate pitipoancele si fetitele care sutn obsedate de jonas s i aialalti ii va vota pe aia
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyLun Dec 14, 2009 3:49 am

Pai pt a vota trebuie sa aiba credit nu?
Of,o sa vedem cine cu cine tine Revista Bravo-stiri noi sau vechi 477593
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyLun Dec 14, 2009 4:45 am

l urma urmei nu mai conteaza....ne deskurkam si fara posterele lor dar e buna ideea sa scoata un nr bravo legende cu th cum a fost cel cu mj........il am si eu si e destul d bine facut...nu e complet dar se accepta
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMar Dec 15, 2009 5:59 am

Deci m-am informat. Revista Bravo-stiri noi sau vechi 50932 Revista Bravo-stiri noi sau vechi 50932 Revista Bravo-stiri noi sau vechi 50932
Tokio Hotel-43,26%
Paramore-26,95%
Jonas Brothers-21,99%
Zero-3,55%
Revista Bravo-stiri noi sau vechi 471606
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMar Dec 15, 2009 7:07 am

mda ce ziceam eu......ei ies.....dar e un sg poster dak era vorba d o revista intreaga cu ei trimiteam si eu Revista Bravo-stiri noi sau vechi 50932
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMar Dec 15, 2009 9:08 am

eu trimite-am moolt mai multe:d..ca sa iasa..dar orikumn ieseau:P..ptr ca ei mereu ies..Revista Bravo-stiri noi sau vechi 820988..ptr ca sunt cei mai tari....hay TH
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMar Dec 15, 2009 11:52 pm

Si paramore sunt tari:)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 1:00 am

sa zicem.........st bunicei tari e deja prea mult.........tari st th, green day si simple plan....in ordinea asta Revista Bravo-stiri noi sau vechi 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 1:15 am

Revista Bravo-stiri noi sau vechi 750519...nhuu la mine este alta ordine:P...th,green day,michael jackson si jonas brothers
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 1:52 am

o doamne am uitat d mj.......el e dupa th....
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 3:58 am

Sa stii katya_TH k ar fi o idee sa scoata un nr numai cu ei.
Am impresia k au o pagina unde potzi sa propui ce ai vrea sa vezi in Bravo,idei noi ceva genul,poate mai intru si o sa propun ...incerkrea moarte nare nu? Revista Bravo-stiri noi sau vechi 477593
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 6:14 am

pai daca tot putem sa ne spunem parerea la BRAVO...mai bine am intra toti si am spune ca vrem o revista dedicata complet celor de laTH Revista Bravo-stiri noi sau vechi 50932 ...ca unde sunt mai multi puterea creste:>
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 9:02 am

Pai daca a scos pentru Twilight Saga si Michael Jackson ar putea si pentru cei de la th mai ales ca li se vad albumele "fara numar" [ Revista Bravo-stiri noi sau vechi 916633 ]
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi EmptyMier Dec 16, 2009 9:30 am

Revista Bravo-stiri noi sau vechi 916633 ...macar daca l-as gasi si eu sa il cumpar...ar fi perfect Revista Bravo-stiri noi sau vechi 50932
Sus In jos

Continut sponsorizat




Revista Bravo-stiri noi sau vechi Vide
MesajSubiect: Re: Revista Bravo-stiri noi sau vechi   Revista Bravo-stiri noi sau vechi Empty

Sus In jos

Revista Bravo-stiri noi sau vechi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Noutati(News)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente