All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyDum Dec 06, 2009 1:44 pm

Ce ziceti de o noua provocare ?
Toti ascultam melodiile lor,dar unele sunt preferate mai mult.
Poate 10 nu sunt deajuns.
Totusi va provoc Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyLun Dec 07, 2009 3:38 am

da....dar trebuie propuse vreo 50.....asa ca am sa fac ceva unde sa facem chestia asta...buna idee
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyLun Dec 07, 2009 4:31 pm

eu am vrut sa zic k fiecare sa isi faca propriul top 10 ,dar cum zici tu k e mai bn
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyMar Dec 08, 2009 4:16 am

aa
Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 750519....pai ok...dar totusi sa votam...vom face chestia asta....am sa adaug o chetie la profil unde sa completati Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 471606.....si acolo unde scrieti despre voi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyMar Dec 08, 2009 5:11 pm

Bine .
Dar eu eram f curioasa sa vad preferintele fiecaruia.Dar tu sti mai bn.
eu am crezut k e mai bine sa fie o tema cu titlul asta ,asa gasesti mult mai repede si sunt toate topurile la un loc,dak e sa-l facem fiecare la profilul lui atunci o sa apara de fiecare data cand postezi indiferent pe ce tema intrii?
pai nu o sa solicite prea mult ,nu stiu intreb si eu?nu va fi prea incarcat -solicitata de ficare data pagina respectiva,nu stiu cum sa ma fac inteleasa,dar cred k ai inteles tu ce vreau sa zic.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyMar Dec 08, 2009 5:14 pm

Oups si iar m-a prins dimineatza.
Tu la ora asta te trezesti,ha,ha,ha.
Las k mai e putin si intrati in vacanta.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyMier Dec 16, 2009 3:27 am

Totusi am sa pun cele 10 melodii ,preferatele mele ,

TOP 10 Tokio Hotel
1. World behind my wall
2. By your side
3. That day
4. Heilig
5. Spring nicht
6. Zoom into me
7. Durch den monsun
8. Rette mich
9. Darkside of the sun
10. Noise

Am ales melodii dupa cum vedetzi unele in engleza altele in original asa imi plac ,A fost f greu sa ma decid ,dar cu prima melodie a fost cel mai simplu,de cum am auzit-o a fost si este numaru unu pt mine.Eu aleg o melodie si dupa versuri ,pt mine ce transmite textul e important.Recunosc k cele in germana normal k nu le intelegeam dak nu ascultam si varianta in engleza,dar imi plac mai mult cum suna in original.Uni considera limba germana o limba rece,eu nu,depinde de cine o vorbeste,de exemplu pe Tom sau Bill iash asculta la nesfarsit.Mi-a fost f greu sa renunt la In your shadow(i can shine),Automatic,Schrei si Reden,dar dak am zis 10...asta a fost alegerea mea.

Poate acum k am inceput ,poate va mai incerk si altcineva.
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyMier Dec 16, 2009 9:14 am

Nu toate melodiile au textele la fel Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyMier Dec 16, 2009 3:52 pm

Pai normal k nu si nici nu cred k in engleza respecta cuvant cu cuvant varianta germana,poate o adaptare k nu cred k ar mai suna asha bn,zic si io ,na Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 50932 .
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyDum Dec 27, 2009 12:47 pm

ok pai mi le pun si eu Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 571882
TOP 10 TH:
1.Attention
2.Monsoon
3.Spring nicht
4.Schrei
5.Automatisch
6.Humanoid(german version)
7.Hey,you
8.1000 oceans
9.lass uns laufen
10.that day
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptySam Feb 06, 2010 7:58 am

IMI PLAK TOATE EU NU AM LIMITE !!!!! CE NU E FRUMOS LEGAT DE TOKIO HOTEL?
INTREBARE : CE E MAI FRUMOS DECAT TOKIO HOTEL ?
RASPUNS : NIMIC !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bylly483
Bylly483
User Avansat
User Avansat

LeuSarpe
Varsta : 34Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 9Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyVin Apr 09, 2010 8:23 pm

1pain of love 2.noise 3.humanoid 4.fur immer jetzt 5.screamin 6.break away 7.schrei 8.der letze tag 9.rette mich 10.monsoon..si lista continuaa Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyVin Apr 09, 2010 9:58 pm

.::Ștefania::. a scris:
IMI PLAK TOATE EU NU AM LIMITE !!!!! CE NU E FRUMOS LEGAT DE TOKIO HOTEL?
INTREBARE : CE E MAI FRUMOS DECAT TOKIO HOTEL ?
RASPUNS : NIMIC !


Raspuns: viata o.o
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptySam Mai 01, 2010 8:55 pm

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 750519 Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 916633
oooooo da
bun raspuns Drinni...


Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 94821 la mine este
1. scream
2. monsoon
3.automatic
[ eu le pun pe primele 3 pt ca restu' nu au o ordine...sa zik asa Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 50932 ]
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptySam Mai 29, 2010 1:43 am

Normal geo tu asculti aproape ZILNIC in ore Scream Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 563536
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptySam Mai 29, 2010 1:46 am

1-Monsoon
2-Instans Karma [ ceva de genu' :-j ]
3-Pain of Love
4-1000 oceans
5-Rette Mich
6-Humanoid [ in Germana ]
7-Der letzet Tag
8-Ich Bin Da [ Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 432988 Geo ce te zapacesc eu cu mel asta Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 432988 ]
9-That Day
10-Schrei
[ etccccccccccccc Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time 494856:X:X ]
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyDum Mai 30, 2010 1:28 am

1.Automatic
2.Hey .du
3.screamin`
4.instant Karma
5.ich bin da
6.zoom
7.monsoon
8.Scream:X
9.love and death
10. love is dead
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time EmptyVin Sept 17, 2010 5:17 am

1.Spring nicht
2.Noise
3.Screamin'
4.Automatic
6.Monsoon
7.Humanoid
8.Scream
9.Rette mich
10.Menschen suchen menchen
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Vide
MesajSubiect: Re: Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time   Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time Empty

Sus In jos

Aici puteti face propriul top 10 melodii Tokio Hotel all time

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Voteaza pentru: CD ㋖Scream For TOKIO HOTEL(concurs)㋖-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente