All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Si despre mine(Kristine)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 EmptyMier Sept 08, 2010 6:34 am

Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 750519)>Deabea astept cum iti sta cu stelutele alea tatuate Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 563536
esti dragutaa Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 443357~~~ 8->
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 EmptyMier Sept 08, 2010 7:57 am

app.. cat a costat tatuajul de pe manaa ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 EmptyJoi Sept 09, 2010 2:59 am

Stefania a scris:
app.. cat a costat tatuajul de pe manaa ?
120 lei ,e mult e putin?mie imi place si sunt multumiota de el Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 50932
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 EmptyMier Noi 17, 2010 5:40 am

A trecut deja un an de cand am intrat pt prima data pe forum si sunt membru.
Ce repede a trecut!!!
Eu una le sunt f recunoscatoare trupei Tokio Hotel, pt ca datorita lor am prins curaj sa ma revolt, sa devin alt om, sa am mai multa incredere in mine si in deciziile mele, Sa cunosc oameni noi care cu timpul mi-au devenit buni prieteni.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 4 Empty

Sus In jos

Si despre mine(Kristine)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Sa ne cunoastem mai bine-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente