All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Hey!Mai intra cineva pe forum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Hey!Mai intra cineva pe forum? Vide
MesajSubiect: Hey!Mai intra cineva pe forum?   Hey!Mai intra cineva pe forum? EmptyJoi Mai 02, 2013 10:02 pm

Recunosc,nici eu nu am mai intrat de mult,dar acum cand am intrat m-au invaluit foarte multe amintiri chiar si sentimente....frumoase.Mi-e dor de clipele cand scriam tot felu de povesti....unele amuzante,altele triste,cand ne jucam,cand ne ajutam si multe altele..... cu toate ca ne mai si certam eram ca o familie....si as vrea sa fim din nou ca inainte
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Hey!Mai intra cineva pe forum? Vide
MesajSubiect: Re: Hey!Mai intra cineva pe forum?   Hey!Mai intra cineva pe forum? EmptySam Mai 04, 2013 9:33 am

Putem fi ca inainte, dar trebuie sa lucram impreuna. E nevoie de putin spirit de echipa sa putem sa aducem membrii vechi inapoi si membrii noi, Pe facebook avem pagina acestui forum si mai caut moderatori.. Daca chiar vrei trimitemi un mesaj pe mess la allinonecrazy4us.info iti voi raspunde repede. sunt tot timpul online....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Hey!Mai intra cineva pe forum? Vide
MesajSubiect: Re: Hey!Mai intra cineva pe forum?   Hey!Mai intra cineva pe forum? EmptyMier Mai 08, 2013 2:18 am

ok
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Hey!Mai intra cineva pe forum? Vide
MesajSubiect: Re: Hey!Mai intra cineva pe forum?   Hey!Mai intra cineva pe forum? EmptyVin Noi 27, 2015 10:02 pm

Hei...again:))nu stiu daca mai e cineva pe aici dar,pe mine una m-a cuprins o stare de nostalgie cand am intrat iar,sper ca mai intra cineva Hey!Mai intra cineva pe forum? 471606
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Hey!Mai intra cineva pe forum? Vide
MesajSubiect: Re: Hey!Mai intra cineva pe forum?   Hey!Mai intra cineva pe forum? EmptySam Mar 26, 2016 12:28 am

Hello Alexa, nici eu nu prea mai am timp de forum, acum ti-am vazut postarea, dupa cateva luni.
Acum am intrat sa vad ceva cum era aici pentru un proiect care l-am inceput de 2 ani deja. Daca vrei sa mai discutam ceva, contacteaza-ma pe info@toldstory.com cu subiectul Alexa-AllInOne si am sa il verific imediat si iti spun de proiect.
O zi frumoasa.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Hey!Mai intra cineva pe forum? Vide
MesajSubiect: Re: Hey!Mai intra cineva pe forum?   Hey!Mai intra cineva pe forum? Empty

Sus In jos

Hey!Mai intra cineva pe forum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Intrebari(Fragen)-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente