All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Cum ati petrecut de Revelion?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cum ati petrecut de Revelion? Vide
MesajSubiect: Cum ati petrecut de Revelion?   Cum ati petrecut de Revelion? EmptySam Ian 01, 2011 12:09 am

Cum ati petrecut de Revelion? Ce iti doresti de la 2011?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cum ati petrecut de Revelion? Vide
MesajSubiect: Re: Cum ati petrecut de Revelion?   Cum ati petrecut de Revelion? EmptySam Ian 01, 2011 12:27 am

In jurul orei 8 a inceput Revelionul Cum ati petrecut de Revelion? 50932 . Am urmarit emisiunea " In puii mei". In fine, mai ascultam muzica, vine aperitivul. Bla Bla mancam, mai privim la TV. Dupa aperitiv a urmat ciorba de burta, care a fost foarte buna :-bd . Am baut eu singura, deci fiti atenti, am baut cafea :-" ... Nu era nici o atmosfera, la TV niste manelisti, nimic frumos. Am iesit in curte la o bataie cu zapada eu, Jenica si Cosmin. In urma bataii mi-am stricat freza mea, aveam bucle. Am intrat la baie si mi-am refacut buclele si machiajul. Dupa astea am dansat putin, stiu sigur ce am dansat pentru ca am avut scris pe o lista ce tre` sa dansam. Asa ca am dansal un blues ( preferatul meu Cum ati petrecut de Revelion? 494856 ), menaitoo, dansul pinguinului, vals vienez si o hora din Banat care a ost super, nu stiam cum se joaca acolo dar am aflat ca e mult mai frumos decat in Oltenia. Dupa dans nu mai puteam de picioare, pt ca avusesem pantofi cu toc Cum ati petrecut de Revelion? 432988 Bla bla...mi-am imptospatat machiajul ... In fine vine momentul mult ajteptat Trecera La Noul An!!! Am pregatit paharele de sampanie si sampania. Eram foarte emotionata, dar a fost primul an in cae nu am plans. Tatal meu este vanator si la noi in familie s-a creat un fel de traditie, exact atunci cand se schimba anul, ultima secunda din 2010 si pima din 2011 tati trage cu pusca!!! Mi-a sait dopul de la sampanie in cap, defapt in palarie Cum ati petrecut de Revelion? 750519 am cionit apoi am iesit sa vedem focul de artificii. Dupa artificii a urmat cel mai mica persoana de la Revelion, Stoin Rares Cormin care are 6 luni. L-am dat de-a grinda!!! UUU!!!Wiii...!!! ce super a fost.Am pancat apoi friptura si pestele, iar ultima data prajiturile...wow cate pajiuri: tort cu portocale, eclere cu vanilie, eclere cu ciocolata, tiramisu a la Movileni, tiramisi a la Timisoara, cremsmit si cozonac. Dupa prajituri au venit niste invitati asa pe la ora 2. I-am luat pe toti la rand si i-am sorcovit, am facut poze si am dansat.

De la noul an imi doresc...nu stiu : sanatate, noroc mult noroc... sa dea Domnul sa iau la liceul la cre imi doesc. Mi-as dori ca Romania sa poata sa achita o parte din datoriile de la FMI. Sanatate, noroc si bucurie pentru toti romanii din tara si de peste hotare. Fie ca dorintele tuturor oamenilo de pe intreg mapamondul sa se indeplineasca.
Imi doresc un an mai bun pentru Tokio Hotel, un nou album de succes. Sa dea domnul sa vina pin Romania.
Pentru forum imi doresc sa aiba cati mai mult membi activi, subiecte multe de discutie.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Cristina Georgiana
Cristina Georgiana
User Activ

TaurBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 08/02/2011Numarul mesajelor : 22Localizare : Joburi/Distractii : Scriu povesti.Stare de spirit : plictisita

Cum ati petrecut de Revelion? Vide
MesajSubiect: Re: Cum ati petrecut de Revelion?   Cum ati petrecut de Revelion? EmptyMar Feb 08, 2011 10:03 am

stefania, tatal tau e vanator?
asta nu mi-ai spus!!!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Cum ati petrecut de Revelion? Vide
MesajSubiect: Re: Cum ati petrecut de Revelion?   Cum ati petrecut de Revelion? Empty

Sus In jos

Cum ati petrecut de Revelion?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente