All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri Vide
MesajSubiect: Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri   Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri EmptyVin Dec 24, 2010 9:33 am

Cei doi gemeni din Tokio Hotel, Tom si Bill Kaulitz, sunt protagonistii unei noi campanii PETA, care promoveaza eliberarea animalelor din circuri.

Pentru niciun fan Tokio Hotel nu mai este o noutate faptul ca Tom si Bill sunt vegetarieni si adora animalele, asa ca aceasta campanie careia i s-au alaturat nu face altceva decat sa le demonstreze convingerile.

Intr-un making of al campaniei, cei doi frati apar tinuti in lanturi si in custi, la fel ca animalele folosite in numerele de circ.

Campania `Wild Animals Out of the Circus` isi propune sa le arate parintilor care isi duc copiii la circ fata nevazuta a existentei lor.

Cand vin la circ oamenii se uita la animale si spun ca sunt distractive, ca se distreaza, dar lucrurile sunt total diferite. Numerele de circ cu animale ar trebui interzise. Exista si alte alternative, a explicat Bill.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri   Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri EmptyDum Dec 26, 2010 12:32 am

Wow, nimeni nu mai cteste nimic despre Tokio Hotel
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri   Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri EmptyMier Dec 29, 2010 6:42 am

Ba da Stefania se citeste, tu nu mai citesti in forum ?
Chestia asta este pusa in alta parte, a fost postata deja, asa ca...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri   Tokio Hotel lupta pentru eliberarea animalelor din circuri EmptyMier Dec 29, 2010 7:17 am