All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Regulament

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Regulament Vide
MesajSubiect: Regulament   Regulament EmptyVin Oct 29, 2010 9:19 pm

Pentru a putea primi unul dintre premii va trebui sa postati un numar de mesaje care va aparea in dreptul fiecarui premiu.
Lunar vor aparea 10 premii.
Ce premii oferim?
-Postere cu Tokio Hotel
-Postere cu alti artisit
-Postere cu actori si filme
-Postere cu alte trupe
-Insigne cu Tokio Hotel
-Bratati cu Tokio Hotel
-Pandantive Tokio Hotel
-Un singur membru va putea castiva la un moment dat un dosar Official Tokio Hotel, facut de Biroul Tokio Hotel din Berlin.
-plus multe alte premii care le vom adauga pe parcurs.
Premiile vor fi trimise prin posta intr-un plic sau tub.
Fiecare membru care vrea sa participe va trebui sa se inscrie in ultima zi din luna precedenta.
Concursul dureaza din prima zi din luna pana in ultima zi.
Ce aveti de facut pentru a castiga premii?
Tot ce trebuie sa faceti este sa va alegeti premiile la inceputul lunii(un sigur premiu pentru fiecare membru incris) si sa postati cel putin numarul de postari cerut.
In cazul in care doi membri aleg acelasi obiect, cel care va avea cele mai multe postari va primii acel obiect.
Exemplu:
Membrul X si Y aleg acelasi poster cu Justin Bieber.Daca pentru acel poster sunt cerute 100 postari. Daca Y a postar 102 postari si X a postat 110, atunci X va primii posterul.In cazul in care nici X si nici Y nu au postat cel putin 100 de postari si au 99 sau mai putin, posterul va fi dat in una din urmatoarele editii.
Pentru a vedea unde va situati in top, accesati linkul urmator LINK STERS TEMPORAR si cititi la Cei mai activi postatori ai lunii.
In cazul in care vor fi adaugate reguli va rugam sa cititi regulamentul in fiecare zi sau la doua zile.
Succes.


Ultima editare efectuata de catre Drinni93 in Dum Mar 27, 2011 3:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Regulament Vide
MesajSubiect: Re: Regulament   Regulament EmptyLun Dec 27, 2010 9:45 pm

Deci acesta este regulamentul..hmm
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Regulament Vide
MesajSubiect: Re: Regulament   Regulament EmptyJoi Dec 30, 2010 10:01 am

Nu e tot!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Regulament Vide
MesajSubiect: Re: Regulament   Regulament EmptyDum Mar 27, 2011 3:39 am

Dupa cum ti-am zis si pe messenger, imediat ce am revenit la computer m-am uitat. Sincer, consursul acesta este foarte motivant. Felicitari pentru strategie!Poate voi castiga si eu ceva, desi ma indoiesc Regulament 596966
Eh, eu ma inscriu, asta e clar!


Ultima editare efectuata de catre alice_bill in Dum Mar 27, 2011 4:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Regulament Vide
MesajSubiect: Re: Regulament   Regulament EmptyDum Mar 27, 2011 3:56 am

Nu e nevoie sa te descri si aici
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Regulament Vide
MesajSubiect: Re: Regulament   Regulament Empty

Sus In jos

Regulament

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Concursuri :: Concursuri-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente