All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragostea mai presus de toate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyVin Oct 22, 2010 7:40 am

hello,sunt Anna, sunt noua pe aici si na...m-am gandit sa scriu un fic Dragostea mai presus de toate 471606 sper sa va placa si sa-l cititi cu placere va zic de acum daca fac greseli gramaticale sau chestii de genu iertati-ma Dragostea mai presus de toate 750519 da' ma grabesc Dragostea mai presus de toate 750519 ok va pup bye Dragostea mai presus de toate 89226

pasageri, va doresc o calatorie placuta prin humanoid city!
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyVin Oct 22, 2010 7:41 am

NEXT! stiu ca o sa fie bun, ca doar te cunosc fff bn! :>
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyVin Oct 22, 2010 7:56 am

ok deci personajele
Anna (eu)-18 ani
Lavy-18 ani
Bill K si Tom K- se stie deja 21 Dragostea mai presus de toate 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyVin Oct 22, 2010 7:54 pm

deja m-a captivat Dragostea mai presus de toate 750519)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyVin Oct 22, 2010 8:24 pm

Wow, next Dragostea mai presus de toate 616764.
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 4:52 am

OK ok aseara n'am avut cand sa bag next pt ca m'a pus mama sa inchid pc-ul Dragostea mai presus de toate 63219 anyway revin cu ficu peste cateva min sper sa va placa!Dragostea mai presus de toate 471606 si da stiu ca a fost EXTREM de interesant pana acum Dragostea mai presus de toate 916633
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 5:52 am

am vorbit noi doua pe mess vara trecuta sau mi se pare?
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 6:00 am

nu cred,adica sunt destul de sigura ca nu am vorbit vara trecuta:)
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 6:02 am

am vorbit cu multe fete datorita Laviniei si deaia
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 6:43 am

asa si nextu unde e? Dragostea mai presus de toate 750519
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 7:10 am

aoleu nu a intrat nextu rah**t de pc,s-a blocat cand sa dau pe trimitere si acum tre s'o iau de la capat!!! dati'mi doi pumni!!REPEDE Dragostea mai presus de toate 39213
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 7:10 am

NEXT! hai azi Dragostea mai presus de toate 11551
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptySam Oct 23, 2010 7:19 am

Bai ce ma enerveaza pc-ul asta idiot al meu l-a stricat soramea si pe asta,anyway o iau de la capat cu ficu sa nu ma injurati ca m-au apucat si nervii!! vedeti voi cand intra il cititi:Dragostea mai presus de toate 507414) sa nu-l asteptati ca poate iar se blocheaza pc-ul:)) rugativa sa nu mai pateasca nimic:))
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyDum Oct 24, 2010 8:47 pm

ok gata gata am avut probleme cu calculatorul (din cauza soramii ca de obicei..) anyway hai ca pun nextu sper sa va placa Dragostea mai presus de toate 750519

Viata idioata!De ce?De ce trebuie sa fie asa?Nu inteleg!De ce tata e un nenorocit?De ce mama nu ma ajuta cu nimic?Pentru ce mai traiesc?Singurele care imi sunt aproape sunt Lavinia,fata asta m'a ajutat enorm,e singura care ma intelege,si mai e...catelusa mea,Shadow,care mi'e alaturi mereu!De ce numai ele?DE CE?

X:Emoistelor ce faceti?Iar ascultati Tokio bordel?
L:Hai pleaca Andreea!Chiar n'ai ce face?
And:Hai taci din gura!!Tu ce ai mai emoista mica?De ce esti trista?Ti'a ruginit lama cu care te taiai?
A:Hai mars de-aci ca te calc in picioare!Fufa naibii!
And:Vai ce frica mi'e,du-te ia o lama noua si ascultai pe gay aia ,emonisti imputiti!
A:Ai prea mult par in cap si nu sti cum sa scapi de el?
And:Mama ce frica mi'e!!
Y:Bai ce ai cu iubitica mea?O ameninti cumva?
A:Du-te dr**u Radu sau te alegi cu una intre picioare!
R;Aoleu mor de frica!Oricum nu poti sa te pui cu mine mah emo!!
L:Bai tu chiar n'ai ce face,las'o in pace!!
And:Hai lasa'ma!!Fac ce vreau,plus ca nu vezi,e prea emo ca sa se ridice si sa'mi faca ceva!Las'o sa'i asculte pe retardatii aia de Tokio bordel!!
Atunci ma ridic si o trantesc cu forta in perete!!
A:Daca te mai prind odata ca mai comentezi ceva te calc in picioare,LA PROPRIU!!!
Toata clasa ramasese --> Dragostea mai presus de toate 806609
Poate oricine sa zica ce vrea despre mine,dar cel mai tare ma doare cand se i'a cineva de Lavinia,Shadow sau de Tokio Hotel,nu suport sa aud asa ceva si numai stau pe ganduri,actionez,poate mai violent uneori dar...trebuie...
Dupa ce i'am spus ce i'am spus i'am dat drumul.
And:Esti nebuna,nebuna de legat,uite ce mi'ai facut la par!O NUU!!Mi'ai rupt o unghie!!!!
A:Da bine,putin imi pasa,pleaca si plangete la fufele tale si lasa'ma pe mine in pace!!
In fine a intrat profa in clasa,e ultima ora...aoleu plec acasa dupa....ba nu,cum am putut sa uit,stau la Lavy in seara asta!Ce bine ca nu ma intorc acasa....
In sfarsit s'a sunat,uf ce lunga a fost ora asta....
L:Pisi vii la mine!!Daaa ce bine stam amandoua,hai ca am avut grija de chitara ta!
A:Ma bucur pisica mea!
Iesim in curtea scolii si deodata un caine sara pe mine si ma darama.
A:Aaa!!Shadow tu esti!? Ce cauti aici fetita mea?
Shadow dadea din coada fericita ca ne vede si avea lesa in gura.
A:A vrut sa te bata nu'i asa?
Vine si se ghemuieste in bratele mele si incepe sa scanceasca,de parca ar plange.
L:Ce s'a intamplat Anna?
A:Nenorocitu' de taicamiu a vrut s'o bata iar!!
L:De unde sti?
A:Pai asa face cand ii este frica sau cand vrea s'o bata cineva.....
L:Hai ca am destul loc si pentru ea!Sa mergem mi'e cam foame!
Ajungem la casa Laviniei,de cand am intrat mama ei s'a purtat extraordinar,as vrea sa am si eu o mama ca a ei...
A:Hmm ce miroase asa bine?
M:Pai v'am facut ardei umpluti,fetelor!
L:Yummy asa cum facea bunica?
M:Eee nu chiar cum ii ieseau ei dar cred ca sunt buni!
In fine am mancat si ne'am dus in camera Laviniei.
Mi'am luat chitara si am inceput sa cant Sacred.Eram atat de prinse in versurile melodiei incat nici nu ne'am dat seama ca mama ei intrase in camera,dupa ce am terminat de cantat ne'a spus ca avem talent si ca poate vom face o cariera din asta.
M:Anna,Lavinia mama haideti pana jos ca vrem sa va spunem ceva important!!
A:Pisi ce tari sunt parintii tai,as vrea sa fie si ai mei asa,macar putin....
L:Hai lasa'i,sa vedem ce vor sa ne zica!
Tatal Laviniei:Fetelor avem ceva important sa va zicem.....Anna,noi vrem s'o trimitem pe Lavinia sa faca cls a12a,facultatea si celelalte in strainatate,mai precis in Germania,i'am cumparat o vila mare in Hamburg,ea ne'a povestit ce s'a intamplat cu tine si parintii tai si am hotarat sa mergi si tu cu ea acolo,sa incepeti amandoua o noua viata!!Asta doar daca vrei si tu sa mergi cu ea!
A:Va multumesc din suflet!!Nici nu stiti cat inseamna pt mine!!Da vreau sa merg cu Lavy,vreau sa plec de aici sa iut de tot!!Va multumesc din suflet!!!
M:Eeee nu trebuie mai ales dupa cate necazuri ai avut macar cu atat sa te ajutam si noi!
T:Da...acum hai fetelor la culcare ca'i tarziu!!
A:Da mergem imediat,dar am o intrebare cand vom pleca?!
T:Pai saptamana viitoare,casa e mobilata tot voi decat sa va luati hainele si toate cele!
A:Da multumim muuult de tot!!
Ne'am facut cate un dus,si ne'am bagat in pat,nu inainte sa dam drumul da muzica,ascultam Phantomrider,eram pierduta printre versurile melodiei!
A:Pisica mea......ahh mama lui de Bill ce voce si ce versuri poate sa scrie!!Nu'mi vine sa cred o sa stam in Hamburg poate ii vedem pe TH!!Ahhh de abia astept!!!
L:Ce crezi ca eu nu!!!! Imi explodeaza inima de emotie:) hai sa ne culcam ca maine ne trezim devreme,noapte buna pisi Dragostea mai presus de toate 89226,si tie Shadow!!
A:Guten Nacht!!Dragostea mai presus de toate 89226

Hope you like!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyLun Oct 25, 2010 6:08 am

hai k e bun
pune next Dragostea mai presus de toate 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyLun Oct 25, 2010 6:08 am

asa parinti mai rar

next Dragostea mai presus de toate 471606
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyLun Oct 25, 2010 6:45 am

NEXT, ca te spanzur Dragostea mai presus de toate 820988
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyMar Oct 26, 2010 8:41 pm

ok va pun nextu,dar sa stiti ca nu pot sa intru ft des pe calculator pt ca am avut o "cearta" cu tata si ma scoate din minti,anyway in weekend sunt la bunicamea Dragostea mai presus de toate 63219 sooo fara net Dragostea mai presus de toate 63219 bleah deci sa trecem la subiect,nextu:

A:Guten Nacht!
Adoua zi dimineata sunt trezita din frumosul meu vis de Lavinia.....ca de obicei.Pana la urma ne ridicam din pat,pt ca trebuia sa plecam la scoala,ne imbracam,iar Simona (mama Laviniei) ne pregatise un mic dejun delicios,dupa ce am mancat am plecat la scoala.
Dupa scoala:
A:Bai ce zi plictisitoare,bine macar ca nu a fost vaca de Andreea la scoala ca sa mai comenteze cate ceva...
L:Mda...pff da' sunt aat de plictisita incat mi'a trecut si plictiseala...
A:Cum mai vine si asta?
L:Uite asa bine!
Am mai trancanit putin pana cand Simona a venit sa ne i'a de la scoala,pe mine m'au lasat acasa.Cand m'am vazut in fata usii am ezitat sa intru dar pana la urma am apasat pe clanta si am intrat impreuna cu Shadow.Vroiam sa ma duc sus dar dintr'o data...
Tata:Unde ai fost azinoapte bai copilule? striga la mine nervos
A:Dar de cand te intereseaza pe tine unde am fost eu?
Tata:Taci din gura!!!Nu comentezi tu la mine inteles!!! ma ia de par si ma tranteste in perete. Am avut noroc ca Shadow a inceput sa maraie ingrozitor si a vrut sa sara sa'l muste,atunci mi'a dat drumul si am fugit repede in camera,m'am incuiat acolo.Il auzeam de sus cum ma facea in toate felurile,din c**va nu ma scotea! Am inceput sa plang,imi luasem MP3-ul,playlist-ul ramasese la melodia Pain of Love,o ascultam cu atata suferinta, lacrimile curgeau fara incetare pe obrajii mei fierbinti, ma durea,ma durea tare pt ca nu am putut avea un tata grijuliu,devotat,o mama care sa ma ajute,sa ma spijine, nu a trebuit sa am o familie nenorocita care m'a facut decat sa sufar,nu inteleg de ce m'au facut.....si tata ce sa mai,se vede ca nici nu'i pasa de ce mi'a facut pana acum,mamei nici atat....urasc viata asta,ma urasc pe mine....
In fine,in noaptea asta nu prea am dormit......nu am putut
Trece si spatamana, vine sambata.Era o dimineata destul de insorita,eu ma uitam la posterele de pe pereti si ma gandeam cat m'au ajutat baietii astia.....m'au facut sa cred ca o data si o data soarele va straluci ca niciodata inainte,as vrea doar sa'i intalnesc si sa le multumesc ca exista!Dintr'o data telefonul incepe sa sune,era Lavy.
A:Alo!
L:Buna pisi,mey maine e ziua cea mare te'ai apucat de bagaje?
A:Inca nu acum ma dadeam jos din pat ca sa scot geamantanul.
L:Aha,de abia astept sa plecam!!
A:Numai tu!?
L:Eee hai ca te cunosc de abia astepti sa scapi de tara asta! hai ca vb mai tarziu apucate de bagaje Dragostea mai presus de toate 750519 !!
A:Pai vezi ca sti!? ok vb mai incolo pa!
Dupa ce am inchis telefonul m'am apucat de bagaje,mi'am pus toate lucrurile care'mi trebuiau,eram pregatita,pregatita sa plec,sa incep o viata noua,sa incerc sa uit de tot ce mi s'a intamplat,dar din pacate unele lucruri nu se pot uita,oricat ai vrea nu ti se sterg din minte. Seara s'a facut prezenta foarte repede,parca si soarele vroia sa ma ajute sa plec mai repede,facusem bagajele,eram pregatita total.Ascultam That day,eram atat de prinsa printre versuri,dintr'o data usa se deschide,era tata,era beat acea scena imi amintea de noaptea cand.....vine spre mine imi da o palma si spune:
Tata:C**va imputita ce esti,stai sa vezi ce'ti fac pt cum te'ai purtat saptamana asta!!
Scoate cureaua si incepe sa ma loveasca,i'am dat o palma si atunci a inceput sa ma bata mai tare,mama nici nu era interesata de ceea ce'mi facea nenorocitul ala!!
Tata:Na asta ai cautat asta ai primit,copil idiot ce esti!!!
Pana la urma a iesit din camera,m'am dus sa'mi fac un dus,spatele si picioarele ma usturau ingrozitor,de abia puteam sa merg,eram atat de nervoasa si ma durea,ma durea de simteam ca mor faptul ca nu puteam sa am niste parinti normali!!
Trece si noaptea,de dimineata mi'am mai strans alea cateva postere ramase pe perete, mi'am luat bagajul,pe Shadow si am coborat.
Tata:Unde te duci fai idioato??Spune nervos.
A:Plec,plec departe sa uit de voi,sa incep o viata noua,si nici nu'mi pasa de voi,stiti fratele care trebuia sa'l am,e mai bine ca nu s'a nascut, ca sa nu traiasca intr'o familie mizerabila cum e asta,nu te voi ierta pt tot ce mi'ai facut, si tu mama nu m'ai ajutat cu nimic l'ai lasat sa face ce vrea cu mine,va urasc pe amandoi si nu'mi pasa ce se va intampla cu voi,eu am plecat de aici!!!
Si asa am facut,am iesit pe usa fara nici un regret,am luat un taxi catre aeroport,acolo m'am intalnit cu Lavy si familia ei,dupa cam 15 minute ne'am imbarcat,cand m'am vazut in avion m'am linistit,stiam ca va fi bine.
Dupa 2 ore aterizam,luam un taxi pana la noua casa.
L:Deci am ajuns,aici e,pisi nu'mi vine sa cred!!
A:Nici mie,hai sa intram!!
Cand am intrat ne'am dat seama cat de mare era casa,urcam la etaj,acolo erau 2 dormitoare imense,ne'am ales fiecare camera apoi ne'am apucat de despachetat,nu ne'a luat mult sa aranjam toate cam 2 ore. Dupa ce terminam iesim pe balcon,era un balcon mare si era aproape lipit de balconul vecinilor. Seara vine,iar noi 2 ne uitam la un film eram atat de fericite,ca am scapat!!
L:Pisi mie mi'e cam somn,auzi da' nu vreau sa dorm sincura in noaptea asta!
A:Da' ce mah te manamca lupul? Dragostea mai presus de toate 750519
L:Nu dar vreau sa stau cu tine! Dragostea mai presus de toate 432988
A:Bine,hai atunci sus!
Ne'am dus sus,dar ne cam trecuse somnul asa ca am iesit pe balcon si am inceput sa cantam Monsoon.
Dupa cam jumatate de ora ne apuca iarasi somnul Dragostea mai presus de toate 750519 dar de data asta chiar ne-am bagat in pat.
A doua zi dimineata,ma trezesc dar Lavy nu era langa mine, ma ridic din pat si ma duc la geam,eram doar in boxeri si sutien,soarele stralucea pe cer,era atat de frumos,ma simteam fericita, dintr'o data Lavy vine prin spatele meu si ma loveste cu o perna.
A:Bai ai inebunit ce ai?
L:Eu,pai am chef de bataie cu perne!!
A:Aaaa da? stai sa vezi ce bataie cu perne iti dau eu!!
Si incepem sa ne batem cu perne ca doi copii,Shadow ni se alaturase si ea.
In casa vecinilor:
X:Bai fratioase,ia uite'le pe noile noastre vecine,mama ce tari sunt,arata super Dragostea mai presus de toate 443357
Y:Stai sa vad si eu!! Pff ai dreptate sunt super!! Dragostea mai presus de toate 443357
X:Atat de dragute,o daa poate le prindem si facem conustinta!! Dragostea mai presus de toate 563536
Y:Daa si eu vreau asta!!



Hope you like! Deci va zic de acum,nu stiu cand pun nextu pt ca v-am mai zis in weekend o sa fiu la bunicamea si m'am cam certat cu tata si na daca ma vede pe calculator mi'e sa nu faca urat....deci va rog nu ma injurati Dragostea mai presus de toate 50932
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyMier Oct 27, 2010 6:05 am

oooo Dragostea mai presus de toate 563536 bunaciuni in casa de langa Dragostea mai presus de toate 750519
ext Dragostea mai presus de toate 432988
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyLun Noi 01, 2010 8:35 pm

NEXT! :>
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyMar Noi 02, 2010 10:01 pm

ok ok imi pare rau ca nu am pus next dar am fost ft prinsa cu scoala (s'o ia naiba) azi am si test la mate da' in fine uita'ti nextu


Y:Daa si eu vreau asta!!
In casa noastra:
A:Bai gata termina numai da cu perna aia idioata!!
L:De ce?
A:De daia!
L:De care daia?
A:Dailalta!
L:De care.....
A:Hai gata cu chestia asta ca e penibila....
L:Bine!Mie mi-e foame ce mancam!?
A:Era sa zic o prostie....comanda si tu niste pizza!
L:Bine,bine acum ma duc.
Se da jos din pat si se duce sa ia telefonul.
A:ALELUIA!!!!S-a dat jos de pe mine multumesc Doamne!!!
L:Hai taci!
A:Bine bine!
Suna,comanada 2 pizza apoi nu stiu prin ce cotrobaie si gaseste o ciocolata =p~
L:Pisi uite ce am gasit!!
A:CIOCOLATAAAA!!!!YUMMY!!
L:Hoo nebuno stiu ca esti disperata dupa ciocolata da' nici chiar asa..
A:Da da bine cum zici tu...
Mancam ciocolata apoi Lavinia pleaca jos in bucatarie,eu imi pun un halat pe mine,imi iau chitara si ies pe balcon impreuna cu Shadow.
Am inceput sa cant Monsoon.
X:Buna,vad ca iti place sa canti la chitara.
Ma intorc si...
A:Tu....tu esti Tom Kaulitz? Dragostea mai presus de toate 806609
T:Da da eu sunt dar te rog sa nu incepi sa tipi!Dragostea mai presus de toate 50932
A:Nici n-am de gand.Tu stai aici?
T:Da impreuna cu Bill,si presupun ca esti fana nu-i asa!?
A:Da..cum sa nu fiu fana!?
T:Ma bucur Dragostea mai presus de toate 471606
Y:Tom hai odata ca intarziem ce naiba,ne omoara David!!x(
T:Da bai vin acum numai striga asa,o sa-ti strici corzile vocale mai Billule ce esti!!
B:Da da cum zici tu hai odata!
Si chiar atunci iese si Bill pe balcon.
B:Aaa buna,sunt Bill,imi pare bine!
A:Buna,si mie!
B:Uite scuze dar chiar acum numai putem sta trebuie sa plecam la studio,iar fratele asta al meu nu ma asculta!
T:Hai taci!
B:Nu vreau!
A:Baieti hai nu va certati!
T/B:Bine!
T:Mai vorbim pa!
A:Pa baieti!
Si au plecat,ma duc in bucatarie dupa Lavinia,baga pizza in ea.
L:Ce ai mah ce ai fata asta?
A:Vecinii nostri......wow...super...adica...sunt...nu pot sa cred...sexy.....MOR!
L:Deci spune de la inceput!
A:Vecini nostri sunt Bill cu Tom!!!!
L:CEEE???BILL CU TOM?
A:Da!
L:KAULITZ!
A:Da!
L:DE LA TH!
A:Da mai tre sa repet?Ei sunt si am vb cu ei!!!
L:Wow....
A:Chiar ca....
Nu am mai zis niciuna nimic,am mancat si dupaia ne-am imbracat.
A:Pisi eu ies in parc cu Shadow.
L:Eu ma duc pana la magazin sa fac o aprovizionare mica...
A:Sa nu uiti sa-mi iei ciocolata!
A:Da da nu uit!
Si am plecat fiecare in drumul ei,ea s-a dus la magazin iar eu cu Shadow in parc.

hope you like nu prea am timp acum sa scriu mai mult nu va suparati va rog va pup:*
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyMier Noi 03, 2010 5:58 am

o da!
si eu mi-as dori asa vecini Dragostea mai presus de toate 750519
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyMier Noi 03, 2010 7:20 am

uuuu Dragostea mai presus de toate 563536 ce vecini avem Dragostea mai presus de toate 443357
NEXT, ca sti ca sunt fff curioasa! Dragostea mai presus de toate 563536
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyMier Noi 03, 2010 9:29 pm

deci next:


Si am plecat fiecare in drumul ei,ea s-a dus la magazin iar eu cu Shadow in parc.

In parc:

A:Ahh Shadow,fetita mea,ce vecini avem,ahh nu credeam ca putem avea niste vecini atat de tari!!!Dragostea mai presus de toate 494856
Sh:'Mda ai dreptate,si mai ales catelusul ala a lui Tom,ma rog al lor,pff e tare dragut Dragostea mai presus de toate 432988 , plus ca si tu,aoleu nu te-am mai vazut asa fericita!!'
Ne plimbam prin parc inca vreo 20 de minute,eu eram atenta la MP3 cautam o melodie in playlist,iar Shadow trage puternic de lesa si ma 'tareste' dupa ea.
A:Shadow inceteaza!!!
Dintr-o data ma izbesc de un baiat.
A:Ahh imi pare rau!
X:Nu-i nimic!
A:Tom!?
T:Da chiar eu,hey tu esti vecina mea cea noua nu?Dragostea mai presus de toate 750519
A:Da se pare ca ti-ai adus aminte de mine.Dragostea mai presus de toate 750519
T:Pai cum sa uit doar am vorbit acum 4 ore!
A:Mda cam asa...
T:Si ai iesit cu catelul la plimbare?
A:Dealtfel ca si tine!
T:Da...Scotty avea nevoie de putina iesire prin parc.
Shadow incepe sa rasuceasca lesa in jurul meu si a lui Tom pana cand ne-a lipit unul de celalalt.
A:Caine rau termina!!!Ce-i cu tine azi??Imi pare rau Tom!
T:Nu-i nimic,si al meu face la fel uneori!Dragostea mai presus de toate 50932
Dupa ce 'scapam din capcana' Tom zice:
T:Auzi nu vrei sa ne plimbam putin?Sa facem cunostinta mai bine!
A:Sigur!
T:Si cum ziceai ca te cheama?
A:Pai nu am zis...
T:Pai si nu ai de gand sa-mi zici?Dragostea mai presus de toate 432988
A:Ba da:)) ma numesc Anna.
T:Ce nume frumos,cred ca eu nu mai am nevoie de prezentari!!
A:Da asa este!
Mai vorbim cate ceva apoi ma conduce acasa.
A:LAVINIA!!!!!UNDE ESTI???
L:Aici hoo nu mai tipa ca nebuna ca se sperie si extraterestri!!
A:Da da bine,ghici cu cine m-am intalnit!!!
L:Ba ghici tu cu cine am vorbit eu!!!
A:Deci,m-am intalnit cu Tom in parc si am stat la taclale o gramada,e mult mai dragut in realitate decat la tv:X:D!!
L:Nebunooo eu m-am intalnit cu Bill azi si tot asa am vb o gramada!!
A:Wow ce norocoase suntem!!
Mai vorbim ce mai vorbim apoi mergem mergem in camera mea,de fapt iesim pe balcon si tot asa stateam la vorba.
B:Hey buna fetelor!Ce faceti?
A/L:Buna baieti!
L:Apai uite bine,la o barfa mica!
T:Si despre ce barfeati?
A:Ehh multe vrei sa sti!!
T:Pai da!Dragostea mai presus de toate 563536
A:Sti cum e vorba aia curiozitatea a ucis pisica!
T:Da stiu,dar eu nu-s pisica!
B:Atunci ce esti catel?
T:Nu,eu sunt Tom Kaulitz!
A/L/B:Trumper!!
T:Da era sa uit!
B:Eee bine ca suntem noi aici sa-ti reamintim!
T:Mda,deci fetelor aveti program in seara asta?
L:Nu....adica da....plictiseala....adica nimic...
B:Am inteles,ce ziceti veniti cu noi in club?
A:In seara asta?
T:Pai da normal!
L:Hmm pai...bine!
A:Am si eu ceva de zis!
B:Uimeste-ne!
A:Luam si ceva de baut nu?
T:Normal!!Pai ce iesire in club e aia fara ceva de baut!?
B:Hai imbracati-va si ne vedem pe la 22.
L:Cat e ceasul acum?
B:E 20:55.
L:Aha bine hai ca ne vedem atunci pa!
B/T:Pa!!

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate EmptyJoi Noi 04, 2010 5:21 am

oh da :>
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragostea mai presus de toate Vide
MesajSubiect: Re: Dragostea mai presus de toate   Dragostea mai presus de toate Empty

Sus In jos

Dragostea mai presus de toate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente