All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

despre noy

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyMar Mai 04, 2010 9:50 pm

Aaaa da
Imi mai place
Sa strig dupa baieti pe strada despre noy - Pagina 2 750519 [ baiatuuuu' esti bun ma despre noy - Pagina 2 432988 ]
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyJoi Mai 06, 2010 2:18 am

Poi mie imi place:
`TH
`Lady Gaga
`Muzica
`Sa desenez
`Sa ma plimb cu fetele
`Sa ma plimb si cu rolele[logic]
`Sa-i fac pe prieteni sa rada
`Sa ma joc cu prietenii
`Sa stau pe mess despre noy - Pagina 2 750519
`Sa mai stresez lumea din cand in cand
`Sa ma joc cu catelu` meu
`Sa petrec
`Sa stau pe forumuri[din cand in cand mai stau]
`Sa dorm
`Si imi mai plac aproape toate culorile


Ce nu-mi place:
`Faptul ca rad unii copii de mine[pt ca port ochelari, si de la o vreme nu pre mai ii port decat la scoala] despre noy - Pagina 2 63219
`Fitosii/Fitoasele
`Ciocolata[mananc foarte rar]
`Vara
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyJoi Mai 06, 2010 6:13 pm

Cine nu poarta ochelari despre noy - Pagina 2 432988
Si eu port
Zilnic
:-j
Dar mie'mi place ca port despre noy - Pagina 2 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyJoi Mai 06, 2010 6:14 pm

Ca m'am obijnuit cu ei despre noy - Pagina 2 750519 Si daca ii dau jos haoleu despre noy - Pagina 2 916633
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyVin Mai 07, 2010 2:11 am

Stiu cum e
Da la mine....
Unii copii cam rad de mine...
despre noy - Pagina 2 596966
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyVin Mai 07, 2010 8:20 am

asha sunt unii...dobitoci despre noy - Pagina 2 750519 adik nu trebuie sa te intereseze ce spun ceilaltzi
Sus In jos
Amy Kaulitz
Amy Kaulitz
User Activ

PestiBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 07/05/2010Numarul mesajelor : 15Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyDum Mai 09, 2010 1:53 am

IMI PLACE:Tokio Hotel,muzika,sa cant,sa dansez,sa desenez,animalele,sa ma plimb cu rolele,filmele de groaza,sa vb la telefon toata ziua,sa stau pe mess,sa ma uit la TV CENU IMI PLACE:scoala(desii invat destul de bn),manelele,oamenii cu 10.000de fete,fitosii,sa ii jignesca careva pe TH(ca fac urat de tot despre noy - Pagina 2 507414 despre noy - Pagina 2 820988
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 4:09 am

mie imi place sa fac prostii despre noy - Pagina 2 750519
despre noy - Pagina 2 750519)) despre noy - Pagina 2 916633)))))
Sus In jos
Luxxy
Luxxy
Super Postator

LeuCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 03/06/2010Numarul mesajelor : 75Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyVin Iun 04, 2010 7:04 am

imi. place. sa ma prostesc.
sa vin. beata manga. acasa :]]
si sa. cant cand. fac dush. despre noy - Pagina 2 432988
Sus In jos
TH_Angel
TH_Angel
User Activ

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : IasiJoburi/Distractii : skateboardingStare de spirit : emo

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 5:33 am

imi plac:
-tokio hotel
-stilul emo
-messul
-skateboardingul
-jumperele (BMX)
-skate parkurile

nu imi plac:
-comediile sau dramele
-carnea (doar cea de peshte imi place)
-pitsipoancele
-cocalarii
-cei care zik k emo nu se deosebesc de cocalari
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyDum Oct 03, 2010 12:55 am

Imi place viata mea cu mici exceptii. Imi place:
- sa dorm
- sa ascult muzica
- sa cant
- sa scriu
- sa citesc despre ce imi place
- sa ma uit la filme ( drame, actiuni, comedii)
- sa ma gandesc la viitor
- sa vorbesc despre Tokio Hotel
- sa povestesc despre Elena din Troia
- sa fac cumparaturi
- sa citesc reviste
- sa ma plimb cu rolele
- sa-mi fac unghiile
- sa mananc clatite, carpati, acadele, ciocolata
- sa merg Duminica la pescuit cu tata

Nu imi place:
- sa merg la scoala
- sa ascult muzica populara, electronica sau alte prostii gen Inna, Miley C.
- sa invat la istorie
- sa scriu la izica
- sa pierd
- critica. imi place sa critic, dar sa nu fiu criticata.
Si cel mai important : imi plac persoanele care au mainile reci!




Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyMar Oct 19, 2010 12:58 pm

Ce tare Stefania chestia cu mainile reci,trebuie sa imi zici de ce sunt foarte curioasa pt ca eu rar am mainile calde dar stiu ca e de la circulatia ,,periferica deficitara''ca sa folosesc termeni medicali despre noy - Pagina 2 507414
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyMar Oct 19, 2010 7:39 pm

Pur si sipmul nu-mi plac persoanele cu mainile calde. Eu am mainile reci tot timpul...se spune ca cei care au mainile reci nu mint niciodata. Nu stiu daca treaba cu mintitul e 100% adevarata, dar eu pe asta ma bazez. Imi place ca astunci cand iau pe cineva de mana acestea sa fie reci nu calde si transpirate .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyMier Noi 17, 2010 9:51 am

Despre mn. ...... o sa fie km lung despre noy - Pagina 2 50932 dar in fine despre noy - Pagina 2 750519
Nume : Deny
Varsta : 12 ani
Data nasterii : 19.08.1998
Oras : Brasov
Zodie : leu
Idoi : Bill Kaulitz .... si ma inspir din mai multe parti
Mancare favorita: hmm .... ce sa zik ..... dulciuri despre noy - Pagina 2 50932
Gen de muzik : Rock , Rapp ,Goth
FOrmatii fav. : Tokio Hotel despre noy - Pagina 2 494856:X:X ...BUG mafia.... km atat
Solisti/soiste faav. : Adam Lambart ( nu prea mult , doar 2 mel ) , Kerli (cateva mel ) , ... demi lovato (chiar imi plac tipa ) ... , Rihanna(sa zicem ) , Lady gaga ( da si nu prea ... ) , mai ask si alte mel de alti cantereti : Marilyn Manson , Whitin Temptation , Justin Biberon (km atat )
5 cuv despre mn (parerea mea ) : de trb, de incredere , posesiva, mult prea indrazneata , depresiva .
5 cuv despre mn ( parerea prietenilor) :ffff de trb ,dragutza , de incredere , total crazy despre noy - Pagina 2 50932
Materii preferate: nu se poate sa nu existe o materie care sa-ti placa cu adevarat .... mie imi place istoria despre noy - Pagina 2 50932 shi .... germana despre noy - Pagina 2 50932 Ich lerne in der schule 27 despre noy - Pagina 2 750519 nush kt de corect e ce am scr . da merge despre noy - Pagina 2 750519
Sport preferat: batmincton (sau km naiba se scrie despre noy - Pagina 2 750519 )
Animale preferate: hamsteri , cai , caini
Ce vreau sa ma fak knd o sa fiu maare despre noy - Pagina 2 50932 : arheolog
Hobbie : messu , vb la tel noaptea, sa ask th , sa nu dorm noaptea ....
Baieti care'mi plac : cei cu ochii verzi (nu toti despre noy - Pagina 2 750519 ) .... combinatia de ochi albastrii si par brunet despre noy - Pagina 2 494856 .... baietii de trb , care se comporta frumos cu mn , in general cel mai bun prieten ,care ma intelege , ma asculta chiar dak nu il intereseaza si care ma ajuta despre noy - Pagina 2 50932 (ceea ce nu prea exista in lume )
Imi place stilul emo , ceea ce sunt, imi place sa ask muzik tare , sa scriu poezii deprezive si de "pain of love " despre noy - Pagina 2 50932 ....sunt bisexuala (nu faceti discriminare akm )
Pai km atat as avea de spus despre mne despre noy - Pagina 2 50932 Km lunga ^|^ aia de sus da e toata descrierea mea .
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 EmptyMier Noi 17, 2010 7:17 pm

Bisexuala? Ieeei ce taree! Super cool
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




despre noy - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: despre noy   despre noy - Pagina 2 Empty

Sus In jos

despre noy

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente