All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Cineva acolo se gandeste si la noi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:04 am

Nici nu stiu cum sa incep.
Acum cateva zile vorbeam cu Drinni.
Lui,fondatorul forumului, i-a venit o idee pe care vrea sa o puna in aplicare :un concurs cu premii diverse pentru toti membrii forumului.
Trebuie sa ne implicam cu totii( membri) din cate am inteles de la el.
Sa fie cat mai multe postari,discutii despre forum si membri trupei Tokio Hotel si nu numai,discutii interesante care vor fi premiate.Am inteles de la el ca premiile vor consta in postere cu Tokio Hotel si alti artisti,un tricou Humanoid,o mapa cu Tokio Hotel.Poate vor fi mai multe premii de oferit pt ca eu vorbesc cu el la telefon si e destul de greu sa te intelegi cand te aflii la distanta,el in Timisoara eu in Bucuresti .
Cred ca este o idee foarte buna,acum trebiue sa va dati si voi cu parerea .

Nu stiu ce ziceti?e o idee buna?




Ultima editare efectuata de catre Kristine in Vin Sept 10, 2010 6:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:09 am

mie-mi place Cineva acolo se gandeste si la noi 471606
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:12 am

Eu am sa ofer ca premii cateva insigne cu Tokio Hotel Cineva acolo se gandeste si la noi 50932
Mie imi place ideea lui cu acest concurs,dar acum trebuie sa vedem,pt ca nu am inteles prea bine la cate postarii vor fi acordate premiile.
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:26 am

la cat sunt de activi unii membri ns ce o sa facem doar cu cativa
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:41 am

ooo imi place
ma pun pe postat!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:51 am

singurul lucru care ma deranjeaza este ca, consursul este acum . Acum incepe scoala si...nu prea o sa mai avem timp de forum adic asta e cazul meu, nu stiu daca voi puneti scoala pe primul loc.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 6:58 am

Dar concursul este individual asa ca sanse sunt mai mari pt cei care posteaza cat mai mult sa intre in posesia unui premiu.
Eu nu sunt in concurs asa ca pe mine nu ma puneti la socoteala.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 7:21 am

si cum putem vedea cine e in concurs?
adik tre` sa postam ca sa intram
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 7:28 am

Stai k acum Drinni defapt cred k vrea sa vada daca concursul intereseaza pe cineva,de preferat e sa intereseze cati mai multi membri,chestia asta nu am discutat-o cu el de cand incepe ,,contorizarea''
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi EmptyVin Sept 10, 2010 9:36 am

Interesanta chestie
Cineva acolo se gandeste si la noi 432988
Imi place ideea !
Sus In jos

Continut sponsorizat




Cineva acolo se gandeste si la noi Vide
MesajSubiect: Re: Cineva acolo se gandeste si la noi   Cineva acolo se gandeste si la noi Empty

Sus In jos

Cineva acolo se gandeste si la noi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente