All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Destinatie gresita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 09, 2010 7:00 am

Destinatie gresita - Pagina 2 750519
da
next joe next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 09, 2010 7:32 am

next Destinatie gresita - Pagina 2 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 09, 2010 7:36 am

a citit cineva ficul sau doar postati aprost?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 09, 2010 7:57 am

eu l-am citit:P
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 09, 2010 7:59 am

Stefania a scris:
a citit cineva ficul sau doar postati aprost?

Logic . Destinatie gresita - Pagina 2 63219
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 09, 2010 9:37 pm

ma rog ..
Noi ( eu & Joe) nue chinuim sa iasa ceva bun..
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 7:43 pm

Cyanure :si ce camere v-ati ales ?
Stefania : pe ale voastre !
Cyanure : cum?
Joe : poi ale voastre erau mobilate :p
CuCu : serios?
Stefania :nuuu... am mintit
Joe: ooo da!
Cyanure : oo nu! aproape ca va crezusem
CuCu : si v-ati facut prieteni pe aici?
Stefania : da ! Joe e prietena mea si eu prietena ei
CuCu : iti bati joc de mine ?
Joe : asa e felul ei de a fi.
Joe : are dreptate, nu ne-am facut amici pe aici
Stefania : glumesti? discutam aici cu cei mai buni amici
Cyanure : noi!?
Joe : nu prea am iesit, va asteptam pe voi
Stefania : da acum ne puteti invata orasul
Joe : am putea fi cei mai buni frati Destinatie gresita - Pagina 2 750519)
Cyanure: hmm.. ok!
Stefania : Deci sa va aratam camerele voastre..scz ale noastre
CuCu :GO!Destinatie gresita - Pagina 2 50932
Stefania : Destinatie gresita - Pagina 2 750519)


La Joe in camera ( acolo erau Jdoar Joe si Cyanure)

Joe: deci... asta e camera mea
Cyanure: e draguta, la fel ca tine
Joe : sunt flatata
Cyanure: tu ai ales toate lucrurile astea?
Joe : daa..
Cyanure: sunt frumoase..app iti place Andy Sixx?
Joe : da! e viata mea, dupa Andy din Norvegia :d
Cyanure: ooo si mie imi place, ascult BVB de cand s-au infiintat
Joe : esti fan inrait
Cyanure: da! Le-am cumparat toate CD-urile
Joe: wow..ai putea sa mi le imprumuti?
Cyanure: sigur, cu cea mai mare placere [ si ies din camera lui Joe si se indreapta spre camera lui Cyanure]
Cyanure: nu le-am lasat pe nimeni sa le atinga
Joe: deci da e un nu?
Cyanure: nu! nu e nu si da e da
Joe : poi si atunci de ce nu le-a atins nimeni?
Cyanure: isi pierd valoarea
Joe: tu la ce etaj stai ?
Cyanure : la trei, la ultimul etaj al casei Destinatie gresita - Pagina 2 750519
Joe : iti place sa fii ultimul?
Cyanure: depinde, imi place sa fiu singur
Joe: bizar...
Cyanure: nu, chiar deloc.
Joe: cum spui tu [ si intra in camera lui Cyanure]
Joe: wow... pe toate "pirsurile" lu` andy
Cyanure: ce???
Joe: cameraaa..
Cyanure: e frumoasa nu?
Joe: e!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 7:53 pm

next ...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:00 pm

l-ai citit macar?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:01 pm

da Destinatie gresita - Pagina 2 207842 Destinatie gresita - Pagina 2 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:21 pm

ma rog
nu te cred
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:22 pm

Am pretentii de la tine pentru ca te cunosc si vreau sa citesti ficu`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:23 pm

problema ta Destinatie gresita - Pagina 2 750519..
Doamne ...
Pretentii ...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:24 pm

hai ca mai vorbim la scoala ... poate imi dai si o idee pentru next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:24 pm

poate Destinatie gresita - Pagina 2 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:24 pm

NU uitati ca Joe si Stefania sunt autoarele ficului!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyMier Sept 22, 2010 5:11 am

joe si stefania sa faca bine sa puna next:-w
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 7:26 pm

Destinatie gresita - Pagina 2 916633))))))))))))))))))))) Cyanure Destinatie gresita - Pagina 2 63219Destinatie gresita - Pagina 2 916633))))
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 7:40 pm

Deeeeeeci vreau si eu next :o3

Hai haai

Cucu e nume de papagal nu caine -.-"

Si eu Maria [ daca era vorba de mine ] nu sunt BFF cu tine Stefania . Scuze singura fata pe care o pot numii adevarat BFF de pe forum e Joe

Bla bla ma rog . NEXT .
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 12:42 am

Styxxy a scris:
Destinatie gresita - Pagina 2 916633))))))))))))))))))))) Cyanure Destinatie gresita - Pagina 2 63219Destinatie gresita - Pagina 2 916633))))

N-ai auzit de el!!!
shhhttt Destinatie gresita - Pagina 2 57845.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 7:21 am

La CuCu in camera

CuCu: in concluzie iti place camera mea?
Stef: ce spui?
CuCu: nu ma asculti deloc?
Stef: aa nu! sunt prea plictisita
CuCu: fac monolog
Stef: faza e ca nu am chef de prostii
CuCu: si ce vrei sa facem?
Stef: poi eu plec! tu ce faci?
CuCu: eu iti raspund
Stef: Destinatie gresita - Pagina 2 750519) dai replica
CuCu: cam asa. unde?
Stef: unde plec ?
CuCu: da
Stef: la produs! Destinatie gresita - Pagina 2 750519
CuCu: vrei s-o urmezi?
Stef: pe cine?
CuCu: pe Mona Luft, e cea mai veche de la noi din tara
Stef : in meseia ei nu?
CuCu : e la produs de 60 de ani
Stef: hu hu huu
CuCu: ooo da!
Stef: e ca pruna acum?
CuCu: nu... stiii tu a tinut-o in forma
Stef: Destinatie gresita - Pagina 2 750519)) hai ca mi-a trecut plictiseala Destinatie gresita - Pagina 2 750519
CuCu: da, deci vrei inghetata?
Stef: Destinatie gresita - Pagina 2 750519) nu merci
CuCu: de ce ?
Stef: Destinatie gresita - Pagina 2 750519) miam miam..ice..cream
CuCu: ha ha ha !
Cucu: e Borgore nu?
Stef: da ! parcaa Joe mi-a zis de el
CuCu: canta bine
Stef: daa..aur
CuCu: deci iti place camera?
Stef: ce ma f*** cu o camera?
CuCu: te-am intrebat! tre` sa tipi?
Stef: pa!

Mai tarziu...

Cucu: ..
[Cyanure ii arata niste postere cu A6, iar Joe se uita doar la Cyanure si era ceva de genu 'Destinatie gresita - Pagina 2 443357 ~~~']
Cyanure : hei uite asta e..
[Si privirile lor se intalnesc, si se uita unii in ochii altuia , iar dpa Cyanure vine spre Joe, si o tranteste pe pat, iar dupa el se pune peste ea ]
--god god god god god !!! asta vrea sa mor? nu mai pot sa respir.!!! god god godd !!!!! -- Destinatie gresita - Pagina 2 276651
[ si o saruta..]
Cucu: aa, stefania e..wtf!? sunteti frati, frate !
Cyanure : uhm, practic nu suntem ;;].
Cucu : ba da :-L .Faceti sex in public Destinatie gresita - Pagina 2 57845 .urat .
Joe : nu facem sex !
Cucu : sa zicem.ai vazuto pe stefania?
Joe : nu.caut`o pe centura sau in camera ei, da bate la usa. ;].
Cucu : ahamz..ok
[si cucu pleaca]
Cyanure : scuze..
Joe :nu`i nimic ;;] .--mi`a placut copil idiot idiottt Destinatie gresita - Pagina 2 443357
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 7:15 am

next Destinatie gresita - Pagina 2 443357 Destinatie gresita - Pagina 2 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptySam Oct 02, 2010 6:10 am

Next .Destinatie gresita - Pagina 2 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptySam Oct 02, 2010 11:47 pm

Maria penu ca tu faci un efort si citesti ficul eu o sa pun nexttt!!!
Destinatie gresita - Pagina 2 50932 Destinatie gresita - Pagina 2 50932 Destinatie gresita - Pagina 2 50932

Deci nextu !

Joe :nu`i nimic ;;] .--mi`a placut copil idiot idiottt Destinatie gresita - Pagina 2 443357~~~~ si bun Destinatie gresita - Pagina 2 389485 Destinatie gresita - Pagina 2 443357~--
[Cyanure se da de pe ea, si se pune jos, pe covor.]
Joe : cred ca ma duc sa-mi fac ghiozdanul..si tre` sa`l sun pe Andy..
Cyanure : Ok.Mai...vorbim =d.
Joe : sigur !
[Joe pleaca in camera ei, isi ia telefonul de pe pat si se uita la desktopul lui.Era Andy.Intra in agenda telefonica
cauta numele lui, apasa tasta verde si suna..]
Andy: da!?
Joe : andyy!!! ce facii?
Andy: Joe <3.stau in pattt ;-<.Tu ce faci?Destinatie gresita - Pagina 2 494856
Joe : eu incerc sa-mi fac ghiozdanul pentru maine.Colegi noii :-<.
Andy : As vrea sa te iau in brate acum ;x.
Joe : mai ai de asteptat pana la prima vacanta..
Andy : Deabea astept sa vina Craciunul ;x.
Joe : nu esti singurul Destinatie gresita - Pagina 2 57845.
Andy : app, ce vrei de Craciun ;-ss?
Joe : te vreau pe tineee !!!
Andy : A fost usor ;>.
Joe : tu ce vrei ;-ss?
Andy : Pe tine. !!!
Joe : urat :-t.
Andy: ti-ai intalnit fratii?
Joe : daps.
Andy: si..cum sunt?
Joe : Cucu e deschis, si e foarte de treaba.Cyanure..[si se opreste pentru ca avea fluturasii in burta]
Andy : Cyanure ce..?
Joe : Cyanure e mai retras. Dar cred ca voi ajunge sa il cunosc.Defapt sper.
Andy : e bun?
Joe : daps..
Andy : Mai bun ca mine? ;-ss
[Joe nu stia ce sa spuna.Adik...stia ca relatia cu Andy nu va merge, si chiar daca tinea la el mult mult de tot,
tot nu se putea.relatiile la distanta nu merg niciodata...si se indragostise si de cyanure care practic era fratele ei..]
Joe : Aa..aa..nu ! Destinatie gresita - Pagina 2 57845
Andy: ma simt mai bine =]]].
Joe :- urat ;o3.
Andy : te iubescccccc ;x.
Joe : si eu !!
X : Joe !! Joeee !!
Joe : cred ca e mama, trebuie sa inchid.paa, te iubesc ;*.
Andy : paa <3.

Joe : da mama ;-?. !!
Mama : stii cumva unde sunt Cyanure si Stefania?
Joe : aa..nu, nu stiu Destinatie gresita - Pagina 2 57845.
Mama : vrei sa te duci pana in camera la Stef, sa vezi daca e acolo?
Joe : of, ok !
[Joe iese din camera nervoasa, si tranteste usa cu putere b-).Ajunge la usa de la camera Stefaniei si se auzeau zgomote..intra, fara sa bata
la usa..si...o vede pe Stefania..facand sex cu.. cyanure O_O.]
Joe : what the ****? ;| Toti sunteti la fel !!
Stefania : a? ce vrei?
Joe : mama avea treaba cu tine, dar ii pot spune ca esti ocupata ;-j.
--Motha fucka, cei asta? god, frate ! toti sunt la fel, dai dracu !! Sunt suparata, nervoasa si nu am chef de nimic si nu am nici un umar pe care sa plang.
Genial >;d<.--
[ Joe se duce in camera ei, isi aprinde calculatoru`, si isi pune Brokencyde-Skeet Skeet.voia sa uite tot ce a vazut, voia sa uite de CYANURE --simteam
nevoia sa scriu cu liteere mari b-) --.



Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 EmptyDum Oct 03, 2010 12:27 am

moama:-O WtF?!
next;Destinatie gresita - Pagina 2 820988
Sus In jos

Continut sponsorizat




Destinatie gresita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Destinatie gresita   Destinatie gresita - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Destinatie gresita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente