All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Numele avatarului meu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 3:39 am

Haideti sa postam cum se numeste avatarul nostru de pe imvu aici, in asa fel sa ne imprietenim cu totii.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 3:39 am

Avatarul meu poarta numele Drinni93
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 4:42 am

Stefania
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 5:46 am

Stefania a scris:
Stefania

ai cont pe imvu? cu numele stefania?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 9:14 am

xDElena
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 9:28 am

Joeisthemata
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 8:15 pm

poi nu prea stiu
Stefania ..cred.. Numele avatarului meu 750519 )
Nu stai ca este Stefaniahotelista Numele avatarului meu 750519 Numele avatarului meu 750519
Stefaniahotelista e sigur
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyDum Sept 05, 2010 8:23 pm

By33nkutzza Numele avatarului meu 50932
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyLun Sept 06, 2010 2:49 am

Pentru a putea participa la viitoarele concursuri trebuie sa adauagati avatarul meu la prieteni.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyJoi Sept 23, 2010 7:22 pm

Styxxy Numele avatarului meu 432988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyJoi Sept 23, 2010 7:23 pm

Joeisthemata Numele avatarului meu 63219Numele avatarului meu 916633))))))))))))))))

Replica mea Numele avatarului meu 916633) de la telefon Numele avatarului meu 563536Numele avatarului meu 916633
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyVin Sept 24, 2010 12:40 am

Poi da, si vreau sa cuceresc pamantul cu aceasta replica.muhahahaha >;]

Si da, e replica ei a EI si punct si am inchis cu lacat si cheia e la monstrul Ade si nu o veti avea niciodata !


Si scuze de deviere :]
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyVin Sept 24, 2010 4:55 am

aici se pune doar numele, daca mai discutati ceva si nu puneti numele adevarat veti platii
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu EmptyLun Noi 15, 2010 8:12 am

pai am 2 de emo : -happyemogirldeny
- happyemogirldenisa
unu furry : - babyemocandy
unu scene : - emodenylove
si the 1st account : denisaforyou ( km tampit numele Numele avatarului meu 750519)
Sus In jos

Continut sponsorizat




Numele avatarului meu Vide
MesajSubiect: Re: Numele avatarului meu   Numele avatarului meu Empty

Sus In jos

Numele avatarului meu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fun :: IMVU-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente