All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill si Tom Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bill si Tom Kaulitz  Vide
MesajSubiect: Bill si Tom Kaulitz    Bill si Tom Kaulitz  EmptyMier Sept 01, 2010 6:05 am

Desi horoscopul pentru Zodia Fecioarei, in care s-au nascut, sustine ca cele mai potrivite meserii pentru fratii Kaulitz sunt cele de medic, medic stomatolog, asistent medical, profesor, psiholog, savant, contabil si secretar, Tom si Bill au patruns cu succes in lumea muzicii.

Ei au infiintat in anul 2001 trupa Tokio Hotel, din care mai fac parte Gustav Schafer si Georg Listing. Pana in prezent, au lansat patru albume si au sustinut turnee la care au participat zeci de mii de fani.

Tot conform horoscopului pentru Zodia Fecioara, Bill si Tom Kaulitz ar face cupluri reusite cu fete din zodiile capricorn, fecioara, sau taur si nu s-ar intelege de nicio culoare cu cineva din leu, sagetator sau berbec.

O avea dreptate horoscopul?(sper ca da)


In alta ordine de idei, cu ocazia celor 21 de ani, Bill si Tom Kaulitz au avut ocazia sa concureze unul impotriva celuilalt cu doua modele de Audi.

Un depozit dezafectat, masini de epoca, o domnita tatuata si motoare care abia asteptau sa fie turate la maximum.

Acestea au fost ingredientele unei sedinte foto ai carei protagonisti au fost Bill si Tom.

Pe plan personal, cei doi gemeni au de gand sa faca schimbari. In timp ce Bill va incerca sa fie mai indraznet cu fetele, Tom se potoleste.

Chitaristul sustine ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu fanele din categoria `groupies` si va da atentie doar fetei care ii va fura inima, pentru ca, zice el, one night stand-urile nu-l mai satisfac.

Prin urmare, petrecerile si viata de `rock star` vor fi doar amintire.

Tom a fost sfatuit de Bill sa o lase mai moale cu stilul acesta de viata, care nu poate fi deloc benefic.

`Nu ma mai satisfac, mi-am dat seama. Una, doua seri merge, dar apoi imi dau seama ca sunt la fel de singur ca Bill. El are foarte mare grija de mine. Bill inca n-a invatat ce am invatat eu de la 15 ani: sa-mi pierd timpul cu relatii pasagere`, a spus Tom.
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bill si Tom Kaulitz  Vide
MesajSubiect: Re: Bill si Tom Kaulitz    Bill si Tom Kaulitz  EmptyMier Sept 01, 2010 6:22 am

Tom ma socheaza de pe o zi pe alta
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bill si Tom Kaulitz  Vide
MesajSubiect: Re: Bill si Tom Kaulitz    Bill si Tom Kaulitz  EmptyMier Sept 01, 2010 6:35 am

si pe mine Bill si Tom Kaulitz  63219 dar bine ca in sfarsit se desteapta si el Bill si Tom Kaulitz  820988
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Bill si Tom Kaulitz  Vide
MesajSubiect: Re: Bill si Tom Kaulitz    Bill si Tom Kaulitz  EmptyMier Sept 01, 2010 8:17 am

wow Bill si Tom Kaulitz  806609 daca nu se tine de cuvant, vede el ce cosmaruri o sa aiba noaptea! Bill si Tom Kaulitz  916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill si Tom Kaulitz  Vide
MesajSubiect: Re: Bill si Tom Kaulitz    Bill si Tom Kaulitz  EmptySam Ian 08, 2011 10:51 pm

Relatii pasagere Bill si Tom Kaulitz  63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Bill si Tom Kaulitz  Vide
MesajSubiect: Re: Bill si Tom Kaulitz    Bill si Tom Kaulitz  Empty

Sus In jos

Bill si Tom Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente