All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:09 am

stai linistita singura care mi-o strica ii chitara deci......
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:10 am

AI TACUT !? :-T
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:13 am

s-o crezi tu
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:14 am

Ma abtin sa nu te injur scumpo ;* [:
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:24 am

si eu pe tn draga,deci dc vrei sa mai "vb",vb pe mess ca ii facem ficu de tot rahatu
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:25 am

Deja ai inceput sa il faci ;*
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:27 am

nu eu tu,eu ti-am spus cu frumosu si tu ca de obicei esti mai rautacioasa si.........
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:28 am

Ba , plictisesti forumul The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 616764

Taci naibii odata din gura ca iti ies numai prune pe acolo The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 616764
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:35 am

nu ma sicti ca ma plicti
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 5:53 am

Next The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 6:21 am

next

app nu ne baga in seama
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 8:20 am

Dimineatsa urmatoare ma trezesc , cobor jos si ma pun sa mananc un mare bol de cereale . Mai stau 5 minute , ma imbrac ma spal intr’un cuvant imi fac toaleta iar pe urma aud ca imi suna telefonul .

Joe: alo ..da
Maria: Maria here ;;]
Joe; heiiii buna ce faci ?
Maria: buna . Bine , vroiam sa vad daca vrei sa mergi cu noi adica eu , Zack si Dave la un film , dupa scoala
Maria: ce zici ?
Joe; ar fii ok
Maria: ne vedem la scoala ?
Joe: ne vedem …
Maria: pa’pa ;*
Joe: pa .

[ Joe inchide telefonul , lafel si Maria . Pe urma cum iese pe usa , Joe il vede pe Dave asteptan’o in fata casei cu un buchet de trandafiri ]

Joe: a aa aaa aaaa aaaaaaaaa . Buuu-buu—buunnna ceee , faci ?
Dave: hei [ si o saruta pe frunte ] uite vreu sa vorbim
Joe: spune
Dave: vrei sa…
Joe: sa…
Dave: saa viiiii cu mine…
Joe: aa sa vin cu tine , cu Maria si cu Zack la film ?
Dave: nu
Joe: pai ..ce ?
Dave: vrei sa vii [ si o saruta pe buze ] cu mine la bal [ si atunci ii da si buchetul de trandafiri , rosii ]
Joe: eu !? tu !? noi !? BAL !?
Dave: daaa !
Joe: normaaaaal ca vreau The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 494856
Dave: ce frumoasa esti [ si se uita fix in ochii ei ]
Joe: si tu [ si ei se apropiau incet ca sa se sarute numai ca …]
[ numai ca apare Maria cu Zac chiar in momentul cand vroiau sa isi uneasca buzele ]
Maria: asta e resuscitare sau respiratie gura la gura ?
Dave: asta era un sarut pana cand l’ai deranjat tu
Maria: scuze , dasta sunt facuta The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 119932#8220;
Dave: se vede
Maria: m ă-ta .
Zack: hai mami nut e mai certa cu bou asta de Dave
Dave: as si eu te iubesc ZACKY
ZacK; eu NU DOVE !
Dave: nu imi mai spune asa :”>
Joe: mergem ?
Dave: da da

[ Si pe drum nu stiu cum fac dar mana lui Joe ajunge sa o atinga pe a lui Dave si asa au mers pana in scoala unde au inceput toti cocalarii sa se uite la Joe si pitipoancele la Dave ca stau ei impreuna.]
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 8:24 am

Cocalari si pitipoance
The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 916633
Un sarut deranjat de Maria
8->
Cat de cool
<333
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 8:46 am

Next The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 8:47 am

ce truuuu

next
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 9:03 am

Nexxxt baaa
The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 432988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMar Aug 31, 2010 11:07 pm

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 750519 next:X
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 12:12 am

[ bla bla, ajung in clasa, iar Joe se pune pe banc,a si Dave vine langa ea, si incep sa se sarute---joe il tinea pe dave de gat ;>---]



Joe : e legal ce facem noi aici?
Dave : nu`mi pasa.
[si incepe sa o sarute mai apasat, si cu mai multa pasiune ;;] ]
Maria: hei Romeo, vine profu !
Dave : pff..
[se duce la locul lui, iar eu ma asez pe scaun.]
Dave : cred ca o sa adorm la ora lu asta :}}}.
Joe : ciudat.[iar el imi strange mana in palmele lui.]
Dave : marti ai mei pleaca, si se intorc tocmai joi.vrei sa vii sa dormi la mine? ;o3
Joe : uhmm..vedem.
[ si imi zambeste 8->.ora se sfarseste, iar noi ---Zack, Maria, Dave si eu--- ne indreptam spre sala de mese The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 50932.ne asezam la o masa toti 4, si incepem sa barfim xD]
Dave : uitativa la tipa aia..arata bine ;;].
Joe : mie imi place fundul ei =]]
Dave : da, e bun The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 50932.
Maria : mie imi place de Sara.arata prea bineee !
Joe : Sara fiind..?
Maria: tipa care sta cu tipu`ala inalt, cu freza de cocalar The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 50932.
Joe : aa, da arata bine.
Maria: tie care iti place Zack?
Zack : mie imi place cum arata tipa de langa mine ;;].
Maria: aa Joe, da chiar arata bine.
Zack: nu, adik si ea arata, dar imi place mult mai mult tipa din dreapta mea.
Maria: cum o cheama?
Zack: Maria!
Maria: nu cunosc The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 94821?.
[si Zack o saruta pe Maria..]
Joe : eu am sanii mici ! The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 916633)
Dave : nu chiar.:d, sunt perfecti ;;].
Joe : ai facuto pe mama grasa?O_O
Maria : Dove..fugi !
[si Dave incepe sa alerge, iar eu dupa el.ajungem pe coridor, langa dulapul lui, il prind si il sarut, iar el ma lipeste de dulap.]
Dave : ti-am zis ca iti ador buzele?
Joe : nu.
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 12:14 am

8->
Sweet
Ohh doamne
Faceti nebunii in scoala 8->. Traiti periculos The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 563536
Nexxxxxxxxxttttttt The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 432988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 12:19 am

poate va prinde cineva The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 207842
NEXT The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 12:36 am

ce va place sa barfiti

Next
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 1:49 am

Nu barfim.
Doar ne dam cu parerea.
Next odata
The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 11551
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 1:59 am

nu cu voi,ma refeream la aia din fic
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 4:54 am

Uuu uuu..UUU!Bro..asa te.am educat:-w
Da lasaaaa...ca e buun Dave The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 443357
Saruta bine aahh!?
Penali mah Mai rici gărl(maria) si Zack=)))
BAGA NEEXTTT BEEXXTTT MEEXXTTT!
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 EmptyMier Sept 01, 2010 6:06 am

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 750519The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 916633)))))0


Mooooooooooooooooooooooooooooooooor

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 750519The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 916633)))

Deci vreau next urgent !

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 916633)))

Sus In jos

Continut sponsorizat




The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!   The last kiss?maybe possible :-??.idontknow! - Pagina 3 Empty

Sus In jos

The last kiss?maybe possible :-??.idontknow!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente