All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bubu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 12:42 am

Heya!
Eu sunt Georgiana, poreclita Bubu sau Jojo, de preferat Bubu.
Am 13 ani :>.
Sunt fana Tokio Hotel de mai bine de un an, merg p-al doilea :>.

Bubu :
-o fire tare dificila.
-nu se acomodeaza repede
-nu ofera prietenia sa multor oameni, din motive personale
-naiva uneori
-inchisa ^.^ <-- fata de unele persoane
-isi roade unghiile cand se simte in pericol >.<
-relatia dintre Bubu si mama ei este una tensionate, tot din motive personale
-Bubu asculta: minimal, emoCore, rock, j-pop,punk, tehno, house (cam toate inafara de populara, manele)

Aveti intrebari?

*bubu la avatar:>
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 1:03 am

Hei Bubu ;;].
SI pe mine ma cheama Georgiana O_O.
gosh gosh si eu ascult emoCore Bubu 916633.



Welcomeeeee !>Bubu 50932<Bubu 494856
Sus In jos
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 1:06 am

Merci pentru wuelcam Bubu 50932!
Sper sa nu cauzez probleme pe aici si sa ma acomodez repede :">!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 2:03 am

bun venit si nu ai ce probleme sa cauzezi app si eu sunt tot Georgiana
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 3:24 am

bine ai venittt >Bubu 50932<
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 3:36 am

hi
Sus In jos
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 5:36 am

Merci, merci, merci!Bubu 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 5:40 am

Bubu 50932 de ce nu pui si niste poze ? la picture with us Bubu 820988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 5:41 am

uhm. ma mai gandesc Bubu 563536. nu de alta , dar nu-s fotogenica Bubu 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 5:42 am

eee...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 6:16 am

hy>Bubu 50932< welcome
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 6:51 am

Bine ai venit <3
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 6:53 am

ai facut impresie foarte proasta din prima Bubu 820988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 6:57 am

Bubu e suparata Bubu 596966
Parere proasta din prima Bubu 57845?
Bubu e foarte suparata .
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 6:59 am

Cred ca inafara de el , toti ne'am facut o parere buna despre tine <3
Sus In jos
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 7:01 am

Bubu e bine!
Bubu intelege, cu toate ca are probleme cu nervii, Bubu se abtine!

*Merci*
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyLun Aug 30, 2010 9:17 pm

uitate la tine, dac anu vorbesti normal, ma enervezi si te penalizez foarte urat, crede asta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyMar Aug 31, 2010 6:06 am

Bun, nu ma mai pot abtine!
Uite ce e am intrat aici nu ca sa ma enervez ci ca sa am cu cine vorbi despre ceea ce-mi place.
Dar daca nu se poate, pa!
Si numai comenta pe seama comenturilor mele ca fac si mai aiurea,
eu nu-s una dintre carpele tale, so. mars!
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu EmptyMar Aug 31, 2010 8:33 pm

Bubu nu fi fitoata ca e vai de tine, toti de pe forum am adoptat un limbaj corect si normal, cu toti poti vorbi linistita, dar cu mine nu iti merge, chiar si pe cei mai invarsta ii penalizez, incearca sa intelegi ca asta e un forum serios, nu e un forum de la xforum.com sau invision.com intelegi, nu am facut pe nimeni capra mai copilo, si mai odata imi zici mie mars sau altcuiva esti penalizata rau de tot, si promit, ai citit macar regulamentul?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Bubu Vide
MesajSubiect: Re: Bubu   Bubu Empty

Sus In jos

Bubu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Sa ne cunoastem mai bine-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente